Pavel Mikšátko

Pavel Mikšátko

Pracovní pozice: CEO
E-mail: miksatko@topsecurity.cz

Pan Mikšátko působí ve společnosti TOP security od jejího vzniku v roce 2002.

Specializace:

  • Architekt bezpečnostních procesů
  • Konzultant bezpečnostních řešení
  • Odborník v marketingové komunikaci bezpečnostních služeb
  • Auditor bezpečnostních služeb a procesů
  • Výkonné řízení společnosti zabývající se komplexními bezpečnostními službami a facility managementem

Publikované články

Vědět o zbrani dřív, než ji pachatel použije může zachránit řadu životů. Technologie pro odhalování skrytých zbraní jsou již realitou.

Pavel Mikšátko

17. 06. 2021

Jaké výhody přináší využití drátových a bezdrátových zabezpečovacích systémů, s čím byste měli počítat při výběru a pro jaký typ se rozhodnout podle zamýšlené instalace..

Pavel Mikšátko

20. 05. 2021

V rámci rozvoje služeb v oblasti podnikové bezpečnosti jsme posílili dlouhodobou spolupráci s polským partnerem NaviRisk.

Pavel Mikšátko

12. 04. 2021

Vyvíjející se technologie přinášejí stále nové možnosti ochrany majetku. Představíme vám systémy, které jsou odpovědí na stále se zvyšující požadavky na bezpečnost...

Pavel Mikšátko

16. 03. 2021

Nelegální nebo neetické způsoby získávání dat a informací mohou být problém jak pro malé firmy, tak i pro velké společnosti.
Chránit data i citlivé informace je ..

Pavel Mikšátko

16. 02. 2021

Jsme dlouholetým partnerem motolské nemocnice v Praze, a i letos jsme přispěli malým dílkem k tomu, aby se děti hospitalizované na oddělení dětské gastroenterologie Ped..

Pavel Mikšátko

28. 12. 2020

Rok 2020 je v mnohém výjimečný. Koronavirus a s ním spojená omezení se podepsala nejen na fungování celé společnosti, ale také na páchání trestných činů...

Pavel Mikšátko

18. 12. 2020

Zabezpečit objekt proti vloupání je díky bezpečnostním alarmům snadné a výhodné. Představíme vám, jaké funkce moderní alarmy nabízejí a jaké jsou jejich přednosti...

Pavel Mikšátko

03. 12. 2020

Pokud má kamerový systém splňovat vaše očekávání a plnit všechny potřebné funkce, je dobré vědět, podle čeho kamery vybírat.

Pavel Mikšátko

17. 06. 2020

Naše společnost reaguje na situaci vzniklou v důsledku pandemie způsobené novým koronavirem. Pro klienty jsme připravili podporu, která pomůže zajistit chod firmy v dob..

Pavel Mikšátko

14. 04. 2020

Posledních několik let je bezpečnost stále diskutovanějším tématem. S ohledem na dění v České republice a ve světě je možné zaznamenat několik proudů, kterými se vývoj ..

Pavel Mikšátko

06. 02. 2020