Zabezpečení vstupu na stavbu – mobilní turnikety

Článek pro vás připravil:

Pavel Mikšátko

CEO

miksatko@topsecurity.cz

Pan Mikšátko působí ve společnosti TOP security od jejího vzniku v roce 2002. Do jeho kompetence spadá výkonné řízení společnosti.
Více informací >

Pro kontrolu pohybu osob po stavbě nabízíme instalaci mobilních přístupových turniketů. Jejich výhodou je možnost instalace na přesně určené místo a v případě nutnosti jejich pozdější přesun. Kvalitní zabezpečení vstupu na stavbu je účinnou ochranou před krádežemi materiálu, přístrojů a nářadí, které se na stavbách vyskytují.

Mobilní elektromechanické zabezpečení v podobě mobilního turniketu navíc nabízí možnost kontroly docházky zaměstnanců, kteří se při vstupu i opouštění prostoru musí prokázat identifikačním čipem, kartou, kódem nebo jiným identifikujícím způsobem. Turnikety jsou uzpůsobeny k tomu, aby v danou chvíli umožnili vstup nebo odchod pouze jedné osobě. Jejich použití nevyžaduje obsluhu jako je tomu například u závory na vrátnici, kde je ke kontrole osob zapotřebí pracovník vrátnice. Aby byl zajištěn průchod více osob najednou, lze nainstalovat více turniketů a zabránit tak tvoření front ve chvíli, kdy zaměstnanci přicházejí nebo odcházejí ve stejný čas.

Jako doplnění mobilních turniketů mohou sloužit kamerové systémy a elektronické zabezpečovací systémy. Jejich obsluhu může provádět fyzická ostraha, která se rovněž postará o obchůzky prostor v denních, nočních nebo 24hodinových směnách.

Po instalaci mobilních turniketů budete mít přehled, kdo je na stavbě přítomen a budete mít jistotu, že se zde nepohybují nepovolané osoby. V případě nehody by totiž zranění cizích osob, které by se zde vyskytly náhodně, přineslo velké nepříjemnosti.

Hledáte podobné řešení? Kontaktujte nás. Pracovníci technického oddělení se s Vámi spojí a navrhnou nejlepší řešení, které vyhovuje právě Vám.

Galerie

Mobilni turnikety


Další články:

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice