Pomáháme

Fakultní nemocnice v Motole

Od roku 2012 každoročně poskytujeme finanční dar pediatrickému oddělení FN Motol, za účelem modernizace a zkrášlení dětské herny v prostorách nemocnice. Současně pravidelně navštěvujeme primářku pediatrického oddělení i samotnou hernu. Během Vánoc dětem přinášíme perníčky a jiné dobroty, vybíráme z obrázků, které pro nás děti kreslí, pořádáme výstavku jejich prací a některé vybrané obrázky použijeme i na Vánoční přání a PF.

Mezinárodní festival CREEPY TEEPE

Pravidelně od roku 2012 poskytujeme zvýhodněné služby ostrahy pro festival alternativní hudby CREEPY TEEPE v Kutné Hoře. Festival se těší velké oblibě fanoušků ze všech koutů Evropy i USA.

Naši zaměstnanci dohlíží nad dodržováním pořádku a bezpečností návštěvníků festivalu. V roce 2014 se o společnosti TOP Security v souvislosti s festivalem zmiňovala média a oceňovala náš “vlídný a zároveň profesionální přístup, s jakým se dnes setkat je vzácné”.

Fandíme sportu

Fandíme např. mladým, zapáleným a úspěšným házenkářkám v Kunovicích (okres Uherské Hradiště). Sledujeme jejich zápasy, fandíme a od klubu si pronajímáme plochu pro vyvěšení reklamního banneru.