Bezpečnostní agentura TOP Security

Bezpečnostní agentura TOP security s.r.o. má více než dvacetiletou tradici. V roce 1992 byla založena v Praze pod statutem fyzické osoby jako jedna z prvních bezpečnostních agentur u nás a od roku 2002 působí jako společnost s ručením omezeným. Z jedné pražské firmy jsme se postupně rozrostli na síť čítající 14 poboček v Čechách a v současnosti denně zabezpečujeme více než 200 objektů po celé republice.

Název TOP Security v překladu znamená: Špičková ostraha nebo také Ostraha nejvyšší kvality a vyjadřuje náš záměr poskytovat bezpečnostní služby v nadstandardní kvalitě, na skutečně profesionální úrovni.

Prvenství

Mezi prvními v Čechách jsme začali uplatňovat moderní trend propojení fyzické ostrahy s technickým zabezpečením, který vyžaduje vysokou technickou zdatnost, ale často nám umožňuje nacházet efektivnější řešení a přináší tak úsporu na straně našich klientů.

Náš cíl

Naši práci děláme s logikou a promyšleně. Věříme, že “levná” a unáhlená krátkodobá řešení, která za rok mohou být již zastaralá, jsou ve skutečnosti plýtváním vašimi penězi. Proto zajišťujeme bezpečnost koncepčně a promyšleně. Upozorníme vás na úskalí a nebezpečí zdánlivě “jednoduchých” řešení a připravíme pro vás profesionální řešení, která zajistí úsporu a především budou funkční a kompatibilní i za 5 a více let.

Vlastní vývojové středisko

Technika a logika jsou našimi koníčky. Provozujeme vlastní technické vývojové středisko, sledujeme nejnovější trendy a sami testujeme nejmodernější bezpečnostní techniku. Tvoříme tým odborníků napříč všemi oblastmi komerční bezpečnosti a disponujeme nejmodernější profesionální technikou. Díky tomu jsme schopni vám připravit a zrealizovat optimální bezpečnostní řešení i do 24 hodin.

Moderní metody řízení

Pro řízení firmy i realizaci jednotlivých zakázek důsledně využíváme nejmodernějších metod managementu, řízení rizik a procesního řízení. Díky tomu jsme dnes rychlejší a operativnější než mnoho jiných společností.

Certifikace a pojištění

Za více než 20 let působení v oboru komerční bezpečnosti jsme načerpali obrovské zkušenosti a rozsáhlé odborné technické znalosti, takže jsme schopni našim klientům garantovat nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb. Jsme držiteli certifikátů:

  • ISO 9001 (Management systému jakosti)
  • ISO 27001 (Management systému ochrany informací)
  • ISO 14001 (Management životního prostředí)
  • BS OHSAS 18001 (Systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci)

Pro případ mimořádné události je TOP security pojištěna s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Náhradní plnění

Naší sesterskou společností je firma NOKIKA s.r.o., založena 6. srpna 2007, sídlem v Praze, která je zaměstnavatelem více než 50% pracovníků OZP (osoby se zdravotním postižením). Prostřednictvím firmy NOKIKA vám můžeme poskytovat statut náhradního plnění, který vám přinese další zajímavou úsporu. 

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou především firmy, které chtějí mít jistotu v profesionální řešení bezpečnosti u svých objektů.

Zajišťujeme ostrahu a další související bezpečnostní služby pro průmyslové výrobní závody, potravinářské výrobní závody, automotive, logistické areály, administrativní budovy a obchodní centra, hotely, státní instituce, bankovní ústavy, kulturní střediska, festivaly, zámecké objekty, galerie, pojišťovny atd.

Naši klienti u nás oceňují především hladkou a bezproblémovou spolupráci, rychlou komunikaci, vstřícnost, nepřetržité technické i procesní inovace a celkově vysoký standard poskytovaných služeb za přijatelné ceny. Jsme přesvědčeni, že díky našim zkušenostem a profesionálnímu přístupu se i pro vás můžeme stát přínosným a dlouhodobým partnerem.