Ostraha akcí

Ostraha akcí

Zajištění bezpečnosti během večírku, koncertu, výstavy, eventu, sportovního utkání atd. je poskytována týmem pečlivě vybraných a vyškolených profesionálů, kterí se postarají o bezpečenost před akcí, během jejího konání i po skončení. Postaráme se o efektivní dohled na místě konání akce, ať jde o budovu, rozlehlý areál nebo o venkovní prostory. Zajistíme zdravotnický a požármí dohled. Postaráme se rovněž o  služby pyrotechnika a hostesek. Zajišťujeme komplexní pořadatelské služby.

 • kompletní zajištění bezpečnosti
 • prověření a proškolení  pracovníci
 • naši zaměstnanci vás dobře reprezentují
 • připravenost na zásah v krizové situaci
 • více než 20 let zkušeností
 • ostrahu poskytujeme 24/7
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti ostrahy akcí

Naše bezpečnostní agentura se stará o více než 200 klientů po celé ČR a během zajištění co největší spokojenosti každého z nich klademe důraz na 100% odvedenou práci a co největší efektivitu. Může jít o zajištění malé akce pro pár lidí nebo o ostrahu velkokapacitních akcí v centru Prahy - vždy jsme připraveni postarat se o bezpečí všech zůčastněných.

Ostraha divadelní akce v Hradci Králové

TOP security měla tu čest zajistit ostrahu akce konané pod širým nebem. Na Mezinárodním divadelním festivalu v Hradci Králové jsme se starali o pořadatelské zajištění i ostrahu.

REGIONY Mezinárodní divadelní festival Hradec Králové

Noční ostraha akce Kyjský Pivní Festival

Zabezpečení 11. ročníku pivního festivalu v pražských Kyjích si vzali na starost zkušení strážní TOP security , kteří střeží divácký stan a zázemí akce.

TOP security na Kyjském pivním festivalu 2021

Ostraha akce Dejme šanci dětem

Pravidelně konaná akce Dejme šanci dětem má za úkol podporovat talentované děti z dětských domovů. Zajistili jsme ostrahu celé akce, aby si všichni mohly užívat zábavu naplno

Ostraha na akci Dejme šanci dětem
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize ostrahy akcí

Zajímavosti i novinky ze světa bezpečnosti i z ostrahy akcí. Zajímá nás, jak postupují moderní trendy a jak se vyvíjí nejnovější technologie a postupy. Dozvíte se i aktuality z TOP Security.

Na degustační akci Grand Jour De Champagne v Praze mohli návštěvníci ochutnat přibližně 30 champagne. Díky ostraze si všichni přítomní užili akci v naprostém bezpečí...

Top Security

06. 12. 2019

Ostraha z TOP security je vždy připravena zasáhnout. Základem je komunikace a dobrá příprava, která našim zaměstnancům z TOP security rozhodně nechybí.

Top Security

11. 07. 2019

Zkušení zaměstnanci z TOP seurity se podíleli na ostraze v areálu Lesní zátiší v Brništi u České Lípy, kde vystoupila například Hana Zagorová a kapela Lunetic...

Top Security

03. 06. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k ostraze akcí

Jaké typy akcí zabezpečujete?

S důvěrou se na nás můžete obrátit při pořádání jakékoli akce, ať už jde o pořádání malých soukromých oslav nebo o velké koncerty nebo sportovní utkání, kterých se účastní několik tisíc návštěvníků a vystřídá se větší počet účinkujících. Prioritní je zajištění bezpečnosti všech zúčastněných, k čemuž jsou naši zaměstnanci školeni a vědí, jak se zachovat i v krizových situacích.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní  nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.