Fyzická ostraha Zlín

Fyzická ostraha Zlín

Fyzická ostraha a služby s ní spojené tvoří důležitou část našich služeb ve Zlíně a jeho okolí, kde vám nabízíme efektivní fyzickou ostrahu objektů, majetku i osob. Naši pravidelně školení strážní jsou obeznámeni s prostředím a bezpečnostní situací Zlína i přilehlých oblastí a jsou schopni rychle reagovat na aktuální stav, ať už jde o preventivní zásah nebo krizovou situaci. Klademe důraz na profesionalitu, reprezentativní vystupovaní a vysoký standard služeb. Pro dosažení komplexních služeb efektivně kombinujeme fyzickou ostrahu a moderní bezpečnostní technologie. Ve vlastním vývojovém středisku se snažíme o to, abychom byli vždy o krok napřed, sledujeme moderní trendy i novinky a disponujeme nejmodernějšími pulty centrální ochrany. Na míru Vám navrhneme adekvátní a cenově příznivé řešení ostrahy. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se přizpůsobit jeho požadavkům.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Zlín

Kontaktní osoba pro Zlín

Kontakt - Bezpečnostní agentura ZlínMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Zlín
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované ve Zlíně

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Sklady

Sklady

Realizujeme profesionální ostrahu skladů, kontrolu zboží, zaměstnanců i obsluhu bezpečnostních systémů. Kvalitně a spolehlivě.

detail služby
Osobní doprovody

Osobní doprovody

Postaráme se o vaši bezpečnost v průběhu obchodních jednání, při návštěvě akcí, poskytneme asistenci v krizových situacích. Profesionálně a diskrétně.

detail služby
Bezpečnostní převozy

Bezpečnostní převozy

Pro významné klienty zajišťujeme bezpečnostní doprovody a asistence během služebních cest do ČR a zahraničí. Zajišťujeme bezpečnostní převozy cenin.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Nabízíme napojení na technicky vyspělé dohledové centrum zajišťující ostrahu firemních i soukromých objektů. profesionální služby 24 h denně, 7 dní v týdnu.

detail služby
Solární elektrárny

Solární elektrárny

Zajistíme zabezpečení solárních panelů pomocí moderních bezpečnostních technologií a fyzické ostrahy. Eliminujeme krádeže, vandalismus.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Zlín
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Zlín.

Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze ve Zlíně

Služby v oblasti fyzické ostrahy ve Zlíně

Klienti se na naši fyzickou ostrahu ve Zlíně mohou spolehnout v případě ochrany administrativních budov, hotelů, obchodů, obchodních center, logistických areálů, výrobních hal, skladů, sportovních a společenských akcí. Využijte také naše speciální služby ostrahy pro převoz cenin, doprovod VIP osob či zajištění střežených prostor pro vaše jednání. Váš cenný majetek může ohlídat jak ozbrojená ostraha, tak ostraha se psem. Strážní mohou být v uniformě nebo v civilu, kdy se můžete spolehnout na maximální diskrétnost. Rovněž nabízíme připojení na pult centrální ochrany (PCO), recepční služby, či poradenskou činnost pro Zlín a okolí. Pokud máte jakékoliv otázky, obraťte se na nás.

Další služby, které by vás mohly zajímat:

Fyzickou ostrahu ve Zlíně je vhodné doplnit o další bezpečnostní prvky. Jaké zabezpečovací systémy budou spolu se strážnými tvořit vždy připravený tým?

O připojení a nastavení veškerých bezpečnostních prvků se postarají naši vyškolení technici.

Kde všude ve Zlíně poskytujete služby fyzické ostrahy?

Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Zlín je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti a přilehlé obce. Chlum, Jaroslavice, Klečůvka, Kostelec, Kudlov, Lhotka, Louky, Lužkovice, Malenovice, Mladcová, Příluky, Prštné, Salaš, Štípa, Velíková - to vše jsou části Zlína, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.