Bezpečnostní doprovody

Bezpečnostní převozy s doprovodem

Bezpečnostní doprovod zabezpečujeme naším vozem, připravíme trasu, legendu a bodyguard  Vás nespustí z očí. Při doprovodu cenné zásilky věc převezmeme a dopravíme na místo nebo ji přepravuje klient/přepravce. My provádíme support ve druhém vozidle. Polohu vozu lze sledovat pomocí GPS.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9
předěl

Přijďte se podívat, jak fungují bezpečnostní převozy s doprovodem. Reference uvidíte osobně.

Předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní převozy v reálných situacích.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k bezpečnostním doprovodům

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

  • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
  • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
  • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Jak fungují bezpečnostní doprovody?

Naši vyškolení pracovníci pro Vás dokáží zabezpečit doprovod chráněné osoby, či cenné zásilky po celém světě. Bezpečnostní doprovod klienta dokážeme pro Vás zabezpečit naším vozem, pokud je to dostačující. Připravíme trasu, legendu a všechny potřebné propriety a po celou dobu Vás bodyguard nespustí z očí. Bezpečnostní doprovod cenné zásilky, řešíme dvěma způsoby, první: zásilku převezmeme a dopravíme na místo, nebo druhým způsobem, zásilku si přepravuje klient / přepravce a my děláme bezpečnostní support ve druhém vozidle jedoucím v těsné blízkosti za chráněnkou, po celou dobu je trasa monitorována trackrem s GPS a polohu vozu můžete sledovat on-line.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.