Fyzická ostraha Olomouc

Fyzická ostraha Olomouc

Využijte služeb našich profesionálů, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Dáváme si záležet na vysoké kvalitě služeb, diskrétnosti a pohotovosti. Známe dokonale prostředí města Olomouc i bezpečnostní situaci v jeho okolí, a proto může naše divize fyzické ostrahy zajistit v Olomouci služby ostrahy objektů, majetku a osob v nadstandardní úrovni. Strážní jsou pravidelně školeni a jejich služby vhodně kombinujeme s prvky moderních bezpečnostních technologií. Snažíme se o zajištění kompletní ochrany, a to vždy po konzultaci s klientem, kterému vycházíme vstříc. Díky vlastnímu vývojovému středisku dokážeme sledovat moderní trendy v oblasti ostrahy a bezpečnosti a obratem je aplikovat do praxe.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc

Kontaktní osoba pro Olomouc

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Olomouc
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované v Olomouci

  Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

  Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc
  předěl

  Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Olomouc.

  Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

  chci vidět referenci naživo

  objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

  Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Olomouci

  Služby v oblasti fyzické ostrahy v Olomouci

  Služby fyzické ostrahy můžete v Olomouci využít pro ostrahu administrativních i průmyslových budov, logistických areálů, obchodních i bytových komplexů a dalších budov, případně nabízíme také speciální služby. Mezi ty se řadí ostraha sportovních a společenských akcí, speciální služby ostrahy (např. doprovody osob, převozy cenin i zajištění bezpečnosti při jednáních). Spolehnout se můžete na profesionální ozbrojenou ostrahu či ostrahu se psem a naši strážní vás mohou reprezentovat jak v uniformě, tak pracovat diskrétně v civilu. Kromě fyzické ostrahy zajišťujeme také propojení s pultem centrální ochrany (PCO), recepční služby nebo poradenskou činnost založenou na dlouholetých zkušenostech.

  Další služby, které by vás mohly zajímat:

  Pro maximální stupeň ochrany doporučujeme olomouckou fyzickou ostrahu zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky. Kvalifikovaní strážní společně s elektronickým zabezpečením jsou zárukou vaší spokojenosti. Ostrahu lze doplnit o:

  Kde všude v Olomouci poskytujete služby fyzické ostrahy?

  Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Olomouc je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti a přilehlé obce. Černovír a Klášterní Hradisko, Droždín, Hejčín, Holice, Chomoutov, Chválkovice, Lazce, Lošov, Nedvězí, Nemilany, Tabulový Vrch, Neředín, Nová Ulice, Nové Hodolany, Nové Sady, Nový Svět, Olomouc-střed, Olomouc-západ, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řepčín, Slavonín, Staré Hodolany a Bělidla, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček - to vše jsou části Olomouce, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

  Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

  Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

  RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

  Napište nám

  Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
  Odpovíme do 24 hodin.

  Informace o zpracování osobních údajů

  stáhnout PDF

  Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.