Fyzická ostraha Olomouc

Fyzická ostraha Olomouc

Využijte služeb našich profesionálů, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Dáváme si záležet na vysoké kvalitě služeb, diskrétnosti a pohotovosti. Známe dokonale prostředí města Olomouc i bezpečnostní situaci v jeho okolí, a proto může naše divize fyzické ostrahy zajistit v Olomouci služby ostrahy objektů, majetku a osob v nadstandardní úrovni. Strážní jsou pravidelně školeni a jejich služby vhodně kombinujeme s prvky moderních bezpečnostních technologií. Snažíme se o zajištění kompletní ochrany, a to vždy po konzultaci s klientem, kterému vycházíme vstříc. Díky vlastnímu vývojovému středisku dokážeme sledovat moderní trendy v oblasti ostrahy a bezpečnosti a obratem je aplikovat do praxe.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc

Kontaktní osoba pro Olomouc

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Olomouc
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované v Olomouci

  Průmyslové objekty

  Průmyslové objekty

  Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

  detail služby
  Administrativní budovy

  Administrativní budovy

  Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

  detail služby
  Sportovní a společenské akce

  Sportovní a společenské akce

  Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

  detail služby
  Stavby

  Stavby

  Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

  detail služby
  Logistická centra

  Logistická centra

  Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

  detail služby
  Retail

  Retail

  Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

  detail služby
  Veřejná správa

  Veřejná správa

  Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

  detail služby
  Památkové objekty

  Památkové objekty

  Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

  detail služby
  Hotely a ubytovací zařízení

  Hotely a ubytovací zařízení

  Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

  detail služby
  Školy

  Školy

  Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

  detail služby
  Nemocnice

  Nemocnice

  Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

  detail služby
  Bytové domy a SVJ

  Bytové domy a SVJ

  Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

  detail služby
  Areály

  Areály

  Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

  detail služby
  Osobní doprovody

  Osobní doprovody

  Zajišťujeme vaši bezpečnost při jednání s obchodními partnery, při návštěvách kulturních i společenských akcí nebo při krizových situacích. Strážní / bodyguardi jsou vyškoleni na zvládání vyhrocených konfliktů a zároveň zachovávají dikrétnost. Poskytujeme osobní doprovody po České republice i po Evropě.

  detail služby
  Bezpečnostní převozy

  Bezpečnostní převozy

  Realizujeme bezpečnostní doprovody a bezpečnostní asistence významným klientům v rámci služebních cest především do zahraničí. Službu poskytujeme i zahraniční klientele v rámci pobytu v ČR. Využíváme spřátelených dodavatelů v rámci služeb osobní ochrany.

  detail služby
  Mobilní fyzická ostraha

  Mobilní fyzická ostraha

  Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

  detail služby
  PCO

  PCO

  Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

  detail služby
  Solární elektrárny

  Solární elektrárny

  Zajistíme zabezpečení solárních panelů pomocí moderních bezpečnostních technologií a fyzické ostrahy. Eliminujeme krádeže, vandalismus.

  detail služby

  Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

  Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc
  předěl

  Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Olomouc.

  Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

  chci vidět referenci naživo

  objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

  Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Olomouci

  Služby v oblasti fyzické ostrahy v Olomouci

  Služby fyzické ostrahy můžete v Olomouci využít pro ostrahu administrativních i průmyslových budov, logistických areálů, obchodních i bytových komplexů a dalších budov, případně nabízíme také speciální služby. Mezi ty se řadí ostraha sportovních a společenských akcí, speciální služby ostrahy (např. doprovody osob, převozy cenin i zajištění bezpečnosti při jednáních). Spolehnout se můžete na profesionální ozbrojenou ostrahu či ostrahu se psem a naši strážní vás mohou reprezentovat jak v uniformě, tak pracovat diskrétně v civilu. Kromě fyzické ostrahy zajišťujeme také propojení s pultem centrální ochrany (PCO), recepční služby nebo poradenskou činnost založenou na dlouholetých zkušenostech.

  Další služby, které by vás mohly zajímat:

  Pro maximální stupeň ochrany doporučujeme olomouckou fyzickou ostrahu zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky. Kvalifikovaní strážní společně s elektronickým zabezpečením jsou zárukou vaší spokojenosti. Ostrahu lze doplnit o:

  Kde všude v Olomouci poskytujete služby fyzické ostrahy?

  Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Olomouc je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti a přilehlé obce. Černovír a Klášterní Hradisko, Droždín, Hejčín, Holice, Chomoutov, Chválkovice, Lazce, Lošov, Nedvězí, Nemilany, Tabulový Vrch, Neředín, Nová Ulice, Nové Hodolany, Nové Sady, Nový Svět, Olomouc-střed, Olomouc-západ, Pavlovičky, Povel, Radíkov, Řepčín, Slavonín, Staré Hodolany a Bělidla, Svatý Kopeček, Topolany, Týneček - to vše jsou části Olomouce, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

  Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

  Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

  RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

  Napište nám

  Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
  Odpovíme do 24 hodin.

  Informace o zpracování osobních údajů

  stáhnout PDF

  Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.