Fyzická ostraha Olomouc

Fyzická ostraha Olomouc

Využijte služeb našich profesionálů, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Dáváme si záležet na vysoké kvalitě služeb, diskrétnosti a pohotovosti. Známe dokonale prostředí města Olomouc i bezpečnostní situaci v jeho okolí, a proto může naše divize fyzické ostrahy zajistit v Olomouci služby ostrahy objektů, majetku a osob v nadstandardní úrovni. Strážní jsou pravidelně školeni a jejich služby vhodně kombinujeme s prvky moderních bezpečnostních technologií. Snažíme se o zajištění kompletní ochrany, a to vždy po konzultaci s klientem, kterému vycházíme vstříc. Díky vlastnímu vývojovému středisku dokážeme sledovat moderní trendy v oblasti ostrahy a bezpečnosti a obratem je aplikovat do praxe.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc

Kontaktní osoba pro Olomouc

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Olomouc

Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby v oblasti fyzické ostrahy v Olomouci:

Služby fyzické ostrahy můžete v Olomouci využít pro ostrahu administrativních i průmyslových budov, logistických areálů, obchodních i bytových komplexů a dalších budov, případně nabízíme také speciální služby. Mezi ty se řadí ostraha sportovních a společenských akcí, speciální služby ostrahy (např. doprovody osob, převozy cenin i zajištění bezpečnosti při jednáních). Spolehnout se můžete na profesionální ozbrojenou ostrahu či ostrahu se psem a naši strážní vás mohou reprezentovat jak v uniformě, tak pracovat diskrétně v civilu. Kromě fyzické ostrahy zajišťujeme také propojení s pultem centrální ochrany (PCO), recepční služby nebo poradenskou činnost založenou na dlouholetých zkušenostech.

Další služby, které by vás mohly zajímat:

Pro maximální stupeň ochrany doporučujeme olomouckou fyzickou ostrahu zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky. Kvalifikovaní strážní společně s elektronickým zabezpečením jsou zárukou vaší spokojenosti. Ostrahu lze doplnit o:

Služby

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu maloobchodních prodejen. V oblasti bezpečnosti máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Olomouc

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.