Stavby

Bezpečnostní řešení pro stavby

Provádíme kompletní fyzickou ostrahu staveb spojenou s monitoringem prostoru a kontroly vstupu zaměstnanců. Poskytujeme kompletní řešení podle situace každého klienta. Zajímáme se o nejnovější trendy a využíváme moderní techniku. Naši zaměstnanci odvádějí profesionální práci.

 • strážní patří k nejlépe vyškoleným na trhu
 • pravidelně informujeme o stavu areálu
 • nejmodernější technologie a vybavení
 • poskytujeme náhradní plnění
 • kombinujeme ostrahu a moderní technologie
 • poskytujeme mobilní fyzickou ostrahu
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 895 855 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti fyzické ostrahy staveb

Dáváme si záležet na spokojenosti našich zákazníků a jsme hrdí na to, že naše služby využívají 10 i více let. Pěčujeme o více než 200 klientů po celé ČR a ke každému přistupujeme individuálně. Zajistíme fyzickou ostrahu stavby rodinného domu i rozsáhlého bytového, kancelářského nebo průmyslového objektu. Práci odvedeme vždy k vaší spokojenosti.

Ostraha stavebních strojů při stavbě dálnice D10

Ostraha TOP security zajistila nepravidelnou fyzickou ostrahu stavby Dálnice D10, kde střežila stavební stroje, nákladní a další techniku. Ostraha byla mobilní a přizpůsobila se potřebám klienta.

Ostraha stavebních strojů – dálnice D10

Fyzická ostraha stavby silnice a stavebních strojů

Poskytovali jsme týdenní služby ostrahy a ochrany majetku na stavbě silnice pro firmu Raeder & Falge s.r.o. Ta provádí frézování a položení nového povrchu vozovky u obce Záhornice na Nymbursku.

Raeder & Falge s.r.o.- ostraha silničních strojů

Madeta - Řípec

Díky referencím z námi střeženého blízkého objektu nás klient poptal na zajištění ostrahy probíhající rekonstrukce průmyslového objektu Madeta v Řípci.

Madeta - Řípec
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články

Zajišťujeme ostrahu i tam, kde se hlídané místo postupem času přesunuje a je potřeba měnit působiště ostrahy podle aktuálních potřeb.

18. 01. 2019

Společnost TOP Security střežila v září 2018 stavební stroje a nákladní vozy během oprav úseku dálnice D10 u sjezdu Tuřice

28. 09. 2018

TOP Security ohlídala bezpečí čerstvě vystavěných dětských hřišť pro společnost 4soft, s.r.o.

23. 09. 2018

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze staveb

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Jak často provádí fyzická ostraha obchůzky?

Dohled nad objektem mohou naši strážní provádět v předem určenou dobu, formou nepravidelných pochůzek a kontrol nebo nepřetržitě ve směnách 24h denně.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Jaké služby fyzické ostrahy staveb nabízíte?

Fyzická ostraha staveb patří k důležitým službám fyzické ostrahy ale s tím rozdílem, že stavba je specifickým místem pro zajištění bezpečnosti a je proto třeba počítat s tím, že vyžaduje specifický přístup. protože často dochází k přesunům stavebních strojů i pracovníků na různé lokality, je třeba zajistit fyzickou ostrahu takovým způsobem, aby byla schopna působit na různých místech podle aktuální potřeby. k tomu je určena služba mobilní fyzické ostrahy, která může zajistit bezpečnost po 24h a přitom se aktivně přesouvat z místa na místo.