Stavby

Zabezpečení a ostraha staveb

Zajistíme ostrahu a zabezpečení staveb a stavebních strojů za využití klasické i mobilní fyzické ostrahy a moderních bezpečnostních technologií. Disponujeme kompletním mobilním zázemím, na které lze napojit zabezpečovací systémy. Poskytujeme ostrahu 24/7.

 • non-stop ostraha staveb a stavebních strojů
 • možnost využití zásahového vozidla - patroly
 • mobilní zázemí pro fyzickou ostrahu 
 • strážní jsou vybaveni SOS tlačítkem
 • moderní elektronické zabezpečovací systémy
 • pojistné plnění až 200.000.000 Kč
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 895 855 Oderská 333/5, Praha 9
 1. Mobilní fyzická ostraha staveb – mobilní zázemí pro ostrahu s připojením na vlastní elektrocentrálu. K zázemí lze napojit elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy i výkonné reflektory.
 2. Ostraha – fyzická ostraha až 24/7, možnost pravidelné i náhodné patrolovací hlídky. Strážní jsou vybaveni SOS systémem a jsou 24 hodin denně spojeni s dispečinkem. Využít lze ostrahu se psem i ozbrojenou ostrahu.
 3. Moderní technologie – na stavby rozmístíme nástražné bezpečnostní detektory pohybu. Využíváme chytré kamerové systémy a další prvky EZS. V noci stavbu osvětlíme výkonnými reflektory.
 4. Mobilní vstupní turnikety – zabezpečení vstupu na stavbu turnikety od základní ekonomické verze po moderní vstupní turnikety využívající pokročilé technologie, například: detekci obličeje, měření teploty, detekci alkoholu a další.
 5. Ostraha stavby na míru - přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Stavbu dokážeme zabezpečit pouze moderními zabezpečovacími, kamerovými a přístupovými systémy. Toto řešení je levné, ale nese riziko, že v případě incidentu je dojezd zásahové skupiny delší a pachatel se již nemusí nacházet na místě. Doporučujeme efektivnější zabezpečení stavby kombinací fyzické ostrahy a moderních technologií.

Služby v oblasti bezpečnostních řešení pro stavby

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Strážní zajišťující ostrahu stavby si vezmou na starost kontrolu prostoru stavby a určeného perimetru.

Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Mobilní zázemí pro ostrahu stavby s vlastní elektrocentrálou. Možnost přesunu podle potřeb, možnost připojení EZS, CCTV, reflektorů a dalších technologií.

Mobilní vstupní turnikety

Mobilní vstupní turnikety

Vstupní turnikety využívající pokročilé technologie, například: detekci obličeje, měření teploty, detekci alkoholu a další.

Kamerové systémy

Kamerové systémy

Zajistíme kamerový systém schopný reagovat jak na události v prostoru stavby, tak na poškození plotové ochrany.

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Alarmy a detektory pohybu pomohou zabezpečit prostory stavby a včas upozornit na případné pachatele.

Systém pro evidenci vozidel

Systém pro evidenci vozidel

S praktickým systémem pro evidenci vozidel je snazší mít rychlý přehled o vozidlech přijíždějících na stavbu.

BOZP a PO pro stavby

BOZP a PO pro stavby

Zajistíme dohled nad dodržováním BOZP, koordinátora BOZP a popřípadě také celou agendu BOZP a PO.

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 895 855 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti ostrahy staveb

Dáváme si záležet na spokojenosti našich zákazníků a jsme hrdí na to, že naše služby využívají 10 i více let. Pěčujeme o více než 200 klientů po celé ČR a ke každému přistupujeme individuálně. Zajistíme fyzickou ostrahu stavby rodinného domu i rozsáhlého bytového, kancelářského nebo průmyslového objektu. Práci odvedeme vždy k vaší spokojenosti.

Zabezpečujeme 3. etapu stavby na Černém Mostě

Službu mobilní fyzické ostrahy poskytujeme podle potřeb klienta. Úkolem strážných je chránit techniku a stavební materiál i kontrolovat prostor stavby.

Zajištění mobilní ostrahy stavby na Černém Mostě

FOTOGALERIE: Zabezpečení a ostraha staveb společnosti STRABAG a.s.

Pro společnost STRABAG jsme již několikrát zajišťovali zabezpečení staveb. I letos v červnu a červenci se na nás díky dobrým zkušenostem společnost obrátila s několika zakázkami na ostrahu staveb.

FOTOGALERIE: STRABAG – ostraha staveb a stavebních strojů

Ostraha lešení u stavby mostu v Praze – Velké Chuchli

Po dvě noci zajištovali naši strážní ostrahu stavby a především lešení, které zde bylo nainstalováno a uskladněno.

Ostraha lešení u stavby mostu Velká Chuchle – Praha
další reference >
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference z oblasti zabezpečení staveb.

Vezmeme vás na některou z námi střežených staveb a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize bezpečnostních řešení pro stavby

Přemýšlíte, jak ušetřit na zabezpečení staveb? Poradíme vám, jak na to, aby zůstal zachován vysoký standard všech služeb, ale náklady se snížily.

Pavel Mikšátko

09. 01. 2023

Připravili jsme odpovědi na 5 nejčastějších otázek souvisejících s ostrahou stavby a činností strážných. Vycházíme z dlouholetých zkušeností.

Ivan Vladyka

27. 04. 2021

Specifická služba ostrahy staveb je pro náš důležitá, proto strážné pečlivě vybíráme a věnujeme se jejich důkladnému proškolení.

Václav Pasák

28. 01. 2021

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze staveb

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč
Jak často provádí fyzická ostraha obchůzky?

Dohled nad objektem mohou naši strážní provádět v předem určenou dobu, formou nepravidelných pochůzek a kontrol nebo nepřetržitě ve směnách 24h denně.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Jaké služby fyzické ostrahy staveb nabízíte?

Fyzická ostraha staveb patří k důležitým službám fyzické ostrahy ale s tím rozdílem, že stavba je specifickým místem pro zajištění bezpečnosti a je proto třeba počítat s tím, že vyžaduje specifický přístup. protože často dochází k přesunům stavebních strojů i pracovníků na různé lokality, je třeba zajistit fyzickou ostrahu takovým způsobem, aby byla schopna působit na různých místech podle aktuální potřeby. k tomu je určena služba mobilní fyzické ostrahy, která může zajistit bezpečnost po 24h a přitom se aktivně přesouvat z místa na místo.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.