Fyzická ostraha se psem - psovod

Ostraha se psem - psovod

Ostrahu objektů, majetku a osob může zajišťovat nejen ozbrojená ostraha v uniformě nebo v civilu, ale také fyzická ostraha se psem. Naši psovodi procházejí pravidelným tréninkem se psem, jejich vystupování je reprezentativní, vyznají se ve směrnicích, obsluze bezpečnostních zařízení a umějí základy první pomoci. Dáváme si záležet na tom, aby strážní dobře znali střežený prostor a zvládali řešení krizových a mimořádných situací, kdy je třeba správně vyhodnotit možné riziko.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti fyzické ostrahy se psem

Naše služby jsou vždy nastavovány tak, aby vedly ke spokojenosti našich klientů a my jsme rádi, že někteří s námi zůstávají 10 let i více. každý klient je pro nás důležitý a s každým vždy probereme jeho individuální požadavky a potřeby v oblasti poskytnutí služeb fyzické ostrahy. Dáváme si záležet na vysoké kvalitě služeb a profesionalitě.

Logistické centrum AG TRANSPORT s.r.o. hlídá ostraha se psem

Naši zkušení psovodi s perfektně vycvičenými psy mají za úkol střežit areál významného mezinárodního dopravce o rozloze přibližně 20.000 m2.

AG TRANSPORT s.r.o.
další reference >
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy se psem.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů, kde působí zkušený psovod a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize fyzické ostrahy se psem

Vždy vám chceme přinášet aktuální informace a zajímavá témata z oblasti poskytování služeb fyzické ostrahy se psem a také dalších novinek ze zákulisí TOP. Sledujeme moderní trendy, postupy a seznamujeme vás s nimi.

Nezapomínejte, že v některých případech je kromě strážných výhodné využít i čtyřnohé hlídače, kteří mají bystrý sluch, skvělý čich, rychlé nohy a jsou vždy připraveni k..

Ivan Vladyka

27. 04. 2021

V noci je dobré více vidět, více slyšet a být rychlejší než zloděj. Fyzická ostraha se psem je toho zárukou a jistotou dobře ohlídaného majetku.

Lucie Červinková

03. 11. 2020

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze se psem

Jak často provádí fyzická ostraha obchůzky?

Dohled nad objektem mohou naši strážní provádět v předem určenou dobu, formou nepravidelných pochůzek a kontrol nebo nepřetržitě ve směnách 24h denně.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Co Vás odlišuje od konkurence?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Kontaktní osoba pro Prahu

Kontakt - Bezpečnostní agentura Praha
Václav Pasák
Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 – Čakovice
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Služby fyzické ostrahy se psem

Služební psi jsou cvičeni k poslušnosti a ovládání svých reakcí. Mezi strážným a psem musí panovat důvěra, která je nutná ke kvalitně odvedené práci. Fyzickou ostrahu se psem lze využít pro obvodovou ochranu rozsáhlých objektů, pro ostrahu sportovních a společenských akcí i při speciálních službách ostrahy, jako je převoz cenin, doprovod osob nebo zajištění střeženého prostoru. K dosažení maximální ochrany chytře a efektivně kombinujeme služby fyzické ostrahy a moderní bezpečnostní systémy. Snažíme se jít s dobou a poskytovat vždy moderní zabezpečení ušité zákazníkovi na míru. Nabízíme možnost napojení na pult centrální ochrany (PCO), recepční služby i poradenskou činnost, u které vycházíme z dlouholeté praxe.

Další služby, které by Vás mohly zajímat:

Uvažujete o zabezpečení vašeho majetku či objektu? Pak se vám budou kromě strážních služeb hodit i další bezpečnostní prvky, které se strážnými tvoří dokonalý tým:

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.