Fyzická ostraha Brno

Fyzická ostraha Brno

Zajišťujeme fyzickou ostrahu po celém Brně. Díky dlouholetým zkušenostem máme dobře zmapovanou bezpečnostní situaci v celé oblasti a víme, jakým směrem směřovat poskytované služby. Naši strážní jsou profesionálové, procházekvalitním výcvikem a dodržují pravidla domluvená s klientem, kterého vždy vhodně reprezentují. Vycházíme vstříc vašim požadavkům a rovněž sami navrhujeme užitečná řešení, která přispějí k co nejlepší míře zabezpečení. Při ostraze objektů, majetku i osob využíváme jak fyzickou ostrahu, tak individuálně navržená řešení elektronického zabezpečení, které vhodně doplňuje lidský faktor. Ve vlastním vývojovém středisku pracujeme na stálém zlepšování bezpečnostních technologií, sledujeme moderní trendy a přicházíme s inovativními způsoby ochrany. Obrátit se na nás můžete kdykoli, rádi s vámi probereme vaši aktuální situaci a navrhneme řešení. Každý klient je pro nás důležitý, a proto mu věnujeme dostatek prostoru a času, zodpovíme veškeré dotazy a společně najdeme adekvátní způsob ostrahy v Brně a okolí.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno

Kontaktní osoba pro Brno

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Brno
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované v Brně

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Brno.

Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Brně

Služby poskytované v Brně

Naše služby v oblasti fyzické ostrahy v Brně zahrnují širokou škálu možností. Pro zabezpečení průmyslových či bytových objektů, kancelářských nebo soukromých budov, obchodních center, nemocnic, provozoven a dalších objektů můžete využít služeb fyzické ostrahy, fyzické ostrahy se psem nebo také ozbrojené ostrahy. Specializujeme se rovněž na zajištění ostrahy kulturních a společenských akcí, převozy peněz a cenin nebo doprovody osob. Pracovníci fyzické ostrahy vás mohou reprezentovat v uniformě, v obleku nebo pro větší utajení v civilu. V nabídce služeb si také můžete vybrat pracovníky pro zajištění recepce, úklidu nebo facility managementu.
Pro fyzickou ostrahu v Brně využijte služeb našich kvalifikovaných strážných, jejichž dohled nad střeženým objektem nebo osobami můžete vhodně zkombinovat s účinným elektronickým bezpečnostním systémem. Objednat si u nás můžete:
1. - nainstalování elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), kamerových systémů (CCTV), elektronických požárních systémů (EPS), elektronických přístupových systémů (ACS)
2. - napojení na pult centrální ochrany (PCO)

Kde všude v Brně poskytujete služby fyzické ostrahy?

Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Brno je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti. Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brno-Bystrc, Brno-Černovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Brno-jih, Brno-Jundrov, Brno-Kníničky, Brno-Kohoutovice, Brno-Komín, Brno-Královo Pole, Brno-Líšeň, Brno-Maloměřice a Obřany, Brno-Medlánky, Brno-Nový Lískovec, Brno-Ořešín, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Brno-sever, Brno-Slatina, Brno-Starý Lískovec, Brno-střed, Brno-Tuřany, Brno-Útěchov, Brno-Vinohrady, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Brno-Židenice - to vše jsou místa, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.