Fyzická ostraha Brno

Fyzická ostraha Brno

Zajišťujeme fyzickou ostrahu po celém Brně. Díky dlouholetým zkušenostem máme dobře zmapovanou bezpečnostní situaci v celé oblasti a víme, jakým směrem směřovat poskytované služby. Naši strážní jsou profesionálové, procházejí kvalitním výcvikem a dodržují pravidla domluvená s klientem, kterého vždy vhodně reprezentují. Vycházíme vstříc vašim požadavkům a rovněž sami navrhujeme užitečná řešení, která přispějí k co nejlepší míře zabezpečení. Při ostraze objektů, majetku i osob využíváme jak fyzickou ostrahu, tak individuálně navržená řešení elektronického zabezpečení, které vhodně doplňuje lidský faktor. Ve vlastním vývojovém středisku pracujeme na stálém zlepšování bezpečnostních technologií, sledujeme moderní trendy a přicházíme s inovativními způsoby ochrany. Obrátit se na nás můžete kdykoli, rádi s vámi probereme vaši aktuální situaci a navrhneme řešení. Každý klient je pro nás důležitý, a proto mu věnujeme dostatek prostoru a času, zodpovíme veškeré dotazy a společně najdeme adekvátní způsob ostrahy v Brně a okolí.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno

Kontaktní osoba pro Brno

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Brno
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované v Brně

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Osobní doprovody

Osobní doprovody

Zajišťujeme vaši bezpečnost při jednání s obchodními partnery, při návštěvách kulturních i společenských akcí nebo při krizových situacích. Strážní / bodyguardi jsou vyškoleni na zvládání vyhrocených konfliktů a zároveň zachovávají dikrétnost. Poskytujeme osobní doprovody po České republice i po Evropě.

detail služby
Bezpečnostní převozy

Bezpečnostní převozy

Realizujeme bezpečnostní doprovody a bezpečnostní asistence významným klientům v rámci služebních cest především do zahraničí. Službu poskytujeme i zahraniční klientele v rámci pobytu v ČR. Využíváme spřátelených dodavatelů v rámci služeb osobní ochrany.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Brně

Služby poskytované v Brně

Naše služby v oblasti fyzické ostrahy v Brně zahrnují širokou škálu možností. Pro zabezpečení průmyslových či bytových objektů, kancelářských nebo soukromých budov, obchodních center, nemocnic, provozoven a dalších objektů můžete využít služeb fyzické ostrahy, fyzické ostrahy se psem nebo také ozbrojené ostrahy. Specializujeme se rovněž na zajištění ostrahy kulturních a společenských akcí, převozy peněz a cenin nebo doprovody osob. Pracovníci fyzické ostrahy vás mohou reprezentovat v uniformě, v obleku nebo pro větší utajení v civilu. V nabídce služeb si také můžete vybrat pracovníky pro zajištění recepce, úklidu nebo facility managementu.
Pro fyzickou ostrahu v Brně využijte služeb našich kvalifikovaných strážných, jejichž dohled nad střeženým objektem nebo osobami můžete vhodně zkombinovat s účinným elektronickým bezpečnostním systémem. Objednat si u nás můžete:
1. - nainstalování elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), kamerových systémů (CCTV), elektronických požárních systémů (EPS), elektronických přístupových systémů (ACS)
2. - napojení na pult centrální ochrany (PCO)

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.