Fyzická ostraha Brno

Fyzická ostraha Brno

Zajišťujeme fyzickou ostrahu po celém Brně. Díky dlouholetým zkušenostem máme dobře zmapovanou bezpečnostní situaci v celé oblasti a víme, jakým směrem směřovat poskytované služby. Naši strážní jsou profesionálové, procházejí kvalitním výcvikem a dodržují pravidla domluvená s klientem, kterého vždy vhodně reprezentují. Vycházíme vstříc vašim požadavkům a rovněž sami navrhujeme užitečná řešení, která přispějí k co nejlepší míře zabezpečení. Při ostraze objektů, majetku i osob využíváme jak fyzickou ostrahu, tak individuálně navržená řešení elektronického zabezpečení, které vhodně doplňuje lidský faktor. Ve vlastním vývojovém středisku pracujeme na stálém zlepšování bezpečnostních technologií, sledujeme moderní trendy a přicházíme s inovativními způsoby ochrany. Obrátit se na nás můžete kdykoli, rádi s vámi probereme vaši aktuální situaci a navrhneme řešení. Každý klient je pro nás důležitý, a proto mu věnujeme dostatek prostoru a času, zodpovíme veškeré dotazy a společně najdeme adekvátní způsob ostrahy v Brně a okolí.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno

Kontaktní osoba pro Brno

Kontakt - Bezpečnostní agentura BrnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Brno
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby poskytované v Brně

Naše služby v oblasti fyzické ostrahy v Brně zahrnují širokou škálu možností. Pro zabezpečení průmyslových či bytových objektů, kancelářských nebo soukromých budov, obchodních center, nemocnic, provozoven a dalších objektů můžete využít služeb fyzické ostrahy, fyzické ostrahy se psem nebo také ozbrojené ostrahy. Specializujeme se rovněž na zajištění ostrahy kulturních a společenských akcí, převozy peněz a cenin nebo doprovody osob. Pracovníci fyzické ostrahy vás mohou reprezentovat v uniformě, v obleku nebo pro větší utajení v civilu. V nabídce služeb si také můžete vybrat pracovníky pro zajištění recepce, úklidu nebo facility managementu.
Pro fyzickou ostrahu v Brně využijte služeb našich kvalifikovaných strážných, jejichž dohled nad střeženým objektem nebo osobami můžete vhodně zkombinovat s účinným elektronickým bezpečnostním systémem. Objednat si u nás můžete:
1. - nainstalování elektronických zabezpečovacích systémů (EZS), kamerových systémů (CCTV), elektronických požárních systémů (EPS), elektronických přístupových systémů (ACS)
2. - napojení na pult centrální ochrany (PCO)

Služby

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Identifikujeme hrozby, zajistíme bezpečný provoz a zamezíme bezpečnostním rizikům ve vaší společnosti.

detail služby
Event security

Event security

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zajišťujeme pro vás optimální zabezpečení na míru. Nabízíme EZS, EPS, kamerové i přístupové systémy.

detail služby
Facility management

Facility management

Abyste se mohli plně věnovat chodu firmy, obstaráme veškerý administrativní a technický facility management.

detail služby
Soukromé objekty

Soukromé objekty

Zajišťujeme zabezpečení bytů, domů, garáží, sklepů, chat a dalších soukromých objektů. Spolehlivé produkty, odborná montáž.

detail služby
Komerční objekty

Komerční objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným na trhu. Využíváme nejmodernější technologie. Udržujeme vysoký standard služeb. Umíme Vás výborně reprezentovat.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Brno

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.