Požární systémy

Elektronická požární signalizace EPS

Provádíme montáže, revize a servis požárních systémů EPS. Dodáváme a servisujeme zařízení renomovaných značek, které zaručují spolehlivou funkci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vždy jsme vám k dispozici, vždy se k nám dovoláte!

 • moderní technické vývojové středisko
 • spolehlivé technologie a vybavení
 • proškolení technici
 • příprava a instalace kompletního zabezpečení
 • návrhy bezpečnostních řešení na míru
 • 20 let praxe v oboru bezpečnostních služeb
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 702 977 440 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti elektronických požárních systémů EPS

Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim přinášíme maximální možnou míru individuálních řešení zabezpečení. Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR a jejich spokojenost je naší prioritou. poskytujeme elektronické požární systémy pro domy, byty i kanceláře a vždy nasloucháme požadavkům klienta.

6 důvodů proč využíváme požární systémy značky Lites

Kvalitní požární systém by měl být součástí požární prevence v nových i již stojících budovách. V Top security používáme českou značku EPS Lites.

6 důvodů proč využíváme EPS Lites

Požární preventisté pro Constellium Extrusion, s.r.o.

Pro zákazníka zajišťujeme kromě fyzické ostrahy a recepčních služeb také preventisty požární ochrany (v celém areálu se nachází celkem tři vysoké pece na tavení kovů a tak je zde zvýšené riziko požáru, proto musí být v objektu tzv. požární preventisté, kteří mají k dispozici hasební techniku a jsou přímo napojeni na HZS Děčín)..

Constellium Extrusion, s.r.o.

Servis a revize požárního systému EPS v bytovém komplexu Zvonařka

V bytovém komplexu Zvonařka jsme instalovali systém domovního telefonu a provádíme zde servis a pravidelné revize elektronických bezpečnostních systémů včetně požární signalizace EPS a kamerových systému CCTV. Bytový komplex nabízí rezidentům recepci, hlídané podzemní garážové stání, ...

Bytový komplex Zvonařka
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize elektronických požárních systémů EPS

Moderní trendy a technologie, které hýbou světem elektronických požárních systémů. Podívejte se spolu s námi na zajímavosti a sledujte aktuality z TOP Security.

Odborně nainstalovaná EPS může včas zachránit nejen zdraví, ale také zboží uskladněné v prodejnách. Doplňte ji i o další bezpečnostní prvky vhodné pro ochranu prodejen...

Václav Pasák

29. 09. 2020

Ochrana před požárem hraje velmi důležitou roli ve všech logistických areálech, protože hodnota uskladněného materiálu bývá vysoká.

Top Security

27. 07. 2020

Díky rychlé reakci a okamžitému nasazení jsme mohli pro klienta zajistit službu požárního dozoru doslova na „poslední chvíli“.

Top Security

12. 12. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k elektronické požární signalizaci EPS

Jaké elektronické požární systémy nabízíte?

Spolehlivě vám dodáme a nainstalujeme:

 • požární hlásiče pro byt či rodinný domek, ale i systémy pro kancelářské budovy a výrobní prostory  

Projektujeme, instalujeme, provádíme servis, kontroly a zákonné revize většiny systémů EPS, dostupných a instalovaných v ČR, jako jsou:

 • ESSER, SCHRACK, ZETTLER, Lites, Menvier a dalších...

Zajišťujeme revize ostatních zařízení požární ochrany, jako jsou:

 • Evakuační rozhlas
 • Požární odvětrání
 • Hasicí přístroje
 • Hydranty
 • Požární uzávěry
 • Požární ucpávky
 • Požární klapky
 • Stabilní hasicí zařízení

Veškerou činnost na těchto zařízeních provádejí pravidelně školení a certifikovaní pracovníci. Všem zákazníkům nabízíme servisní smlouvu, jejíž prostřednictvím si mohou zajistit pravidelný servis, ale i expresní reakci v případě nenadálé události.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo si chcete EPS objednat, kontaktujte nás.

Přijedeme se k vám podívat, vyhodnotíme současný stav a navrhneme patřičné řešení včetně cenové nabídky.

Zajišťujeme nejen instalace EPS, ale i jejich revize a servis.

Proč chtít elektronickou požární signalizaci?

Systémy elektrické požární signalizace (EPS) slouží k časné signalizaci vznikajícího požáru. EPS obsahuje technická zařízení, která požár okamžitě detekují, lokalizují jeho vznik a předají poplachovou informaci.

Důležitou součástí každé elektrické požární signalizace jsou hlásiče, které se postarají o včasnou signalizaci požáru, případně výskytu kouře či oxidu uhličitého (CO2). Signály z jednotlivých hlásičů pak přijímá ústředna EPS, jež spustí poplach. Hlásiče bývají buď tlačítkové nebo samočinné, u těch samočinných se jedná o různé druhy speciálních detektorů (např. ionizační, nasávací, optické nebo lineární). Tyto detektory dokáží ihned poznat zvyšující se teplotu, kouř nebo výskyt CO2.

O vzniku požáru informuje EPS jednak signalizací přímo v dané budově, dále pak prostřednictvím dálkového přenosu. Přímo v objektu se obvykle jedná o akustický signál (sirénu), v některých případech o optický signál (např. u majáků). Dále pak EZS vysílá informaci dálkovým přenosem a to např. SMS zprávou na mobil, telefonickým hovorem nebo poplachem na pult centrální ochrany (PCO). Elektrická požární signalizace má ale i jiné výstupy – např. kontrolu a ovládání dveří a východů, evakuační rozhlas, automatickou aktivaci hasících systémů apod.

Konkrétní řešení elektrické požární signalizace si můžete nechat navrhnout na míru podle vašich požadavků. Rádi vám vyjdeme vstříc a dodáme vám přesně takový systém, jenž bude 100% vyhovovat vašim potřebám.

Jaké jsou výhody EPS od TOP security?

 1. Kontaktujte nás a popište nám svůj problém nebo přání
 2. Přijedeme se k vám podívat, vyhodnotíme současný stav a navrhneme patřičné řešení včetně cenové nabídky
 3. Pokud se rozhodnete pro nás, zajistíme Vám kompletní realizaci včetně výchozí revize EPS. Můžete využít i možnosti návazné servisní smlouvy s následujícími výhodami:
  - expresní servisní zásahy
  - hlídání zákonných revizí a dle potřeby jejich realizace 
  - držení 24hodinového dispečinku

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky (techniky) doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.