Fyzická ostraha Praha

Hledáte profesionály, kteří se postarají o ochranu objektů, majetku či osob v Praze a okolí? Pak jsme vám s našimi pracovníky fyzické ostrahy, kteří patří k nejlépe vyškoleným strážným v ČR, kdykoliv k dispozici. Umíme vás skvěle reprezentovat, přizpůsobíme se vašim potřebám a na základě vašich požadavků navrhneme chytré, promyšlené a cenově dostupné bezpečnostní řešení. To vše se znalostí Pražského regionu a pevným regionálním řízením i zázemím. Zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních bezpečnostních technologií, disponujeme vlastním vývojovým střediskem a nejmodernějšími pulty centrální ochrany. Sledujeme aktuální trendy, přinášíme pokročilá řešení. Zeptejte se nás. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti fyzické ostrahy v Praze:

Veškeré bezpečnostní služby v Praze, včetně fyzické ostrahy, zajišťujeme z vlastních zdrojů, proto jsme schopni vám garantovat nejvyšší kvalitu odvedené práce. Zajistíme nejen komplexní dohled nad administrativními budovami, hotely, obchodními centry, byty i rezidenčními komplexy, logistickými areály, sklady a dalšími objekty, ale také nad sportovními a společenskými akcemi, převozem cenin, doprovodem osob a dalšími speciálními službami ostrahy, ozbrojené ostrahy či ostrahy se psem.

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu maloobchodních prodejen. V oblasti bezpečnosti máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference - fyzická ostraha Praha

Národní Dům na Smíchově, Praha 5 - ostraha, požární dohled

Naše společnost zde zajišťuje nejen fyzickou ostrahu 24 hodin denně, také dohlíží na bezpečnost návštěvníků při konání kulturních a společenských akcích a naši speciálně proškolení zaměstnanci zde také zastávají funkci požárního dozoru. Skutečnost, že si klient vybral právě naši společnost, je pro nás velkou ctí a zároveň h..

Národní Dům na Smíchově

CIB GROUP, a.s. - Praha 1 - fyzická ostraha 3 objektů

Od května 2018 střežíme objekt EDISON v Praze 1. Po měsíci služby ostrahy nám klient svěřil bezpečí budovy DELTA HAUS v Pražských Vinohradech a od července i objekt ve Vodičkově ulici v Praze 1. Velmi si vážíme klientovi důvěry, založené na našich mnohaletých zkušenostech a kladných referencí služeb fyzické ostrahy...

EDISON, DELTA HAUS, Vodičkova

TOP HOTELS GROUP a.s., Praha 11 - fyzická ostraha hotelu a parkoviště

Od února 2018 se TOP HOTELS GROUP a.s. přidal mezi naše klienty, kterým poskytujeme služby fyzické ostrahy na míru podle jeho potřeb. Vedle běžné pochůzkové činnosti a dozoru nad bezpečností hotelových hostů a zaměstnanců se jedná též o služby koordinace vozového parku a nadstandardních služeb v prostorech VIP parkování. ..

TOP HOTELS GROUP a.s.
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články

Přinášíme novinky a aktuality z oblasti bezpečnosti. Pravidelně vás informujeme o aktualitách z TOP Security i z pořádaných akcí v Praze, na kterých zajišťujeme pořadatelské a bezpečnostní služby.

Většina zkušených zlodějů ví, jaké jsou osvědčené cesty k vašemu majetku. My to naštěstí víme také. Na co si dát při zabezpečování domů a bytů pozor?..

19. 06. 2019

Jak na to, aby byla škola bezpečná pro studenty i zaměstnance?

21. 05. 2019

Díky předchozí spolupráci si nás klient znovu poptal na ostrahu prestižní akce Výroční ceny České eventové asociace 2019 v Pražském kulturním středisku DOX+..

15. 04. 2019

další články >

Co Vás odlišuje od konkurence?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Kontaktní osoba pro Prahu

Kontakt - Bezpečnostní agentura Praha
Václav Pasák
Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 – Čakovice
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jaké další služby v Praze poskytujete?

Fyzickou ostrahu v Praze doporučujeme zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky, které spolu se strážnými tvoří dokonalý tým. Pomůžeme vám zabezpečit objekt i majetek díky:

Mezi další námi poskytované služby v Praze patří administrativnítechnický facility management, starost o zeleň, požární ochrana a úklidové služby.