Fyzická ostraha Praha

Hledáte profesionály, kteří se postarají o ochranu objektů, majetku či osob v Praze a okolí? Pak jsme vám s našimi pracovníky fyzické ostrahy, kteří patří k nejlépe vyškoleným strážným v ČR, kdykoliv k dispozici. Umíme vás skvěle reprezentovat, přizpůsobíme se vašim potřebám a na základě vašich požadavků navrhneme chytré, promyšlené a cenově dostupné bezpečnostní řešení. To vše se znalostí Pražského regionu a pevným regionálním řízením i zázemím. Zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních bezpečnostních technologií, disponujeme vlastním vývojovým střediskem a nejmodernějšími pulty centrální ochrany. Sledujeme aktuální trendy, přinášíme pokročilá řešení. Zeptejte se nás. 

 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR (centrála Praha)
 • Nové požadavky realizujeme i do 24 hodin
 • Propojení fyzické ostrahy a technologií
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Vysoké standardy zaměstnanců
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti fyzické ostrahy v Praze:

Veškeré bezpečnostní služby v Praze, včetně fyzické ostrahy, zajišťujeme z vlastních zdrojů, proto jsme schopni vám garantovat nejvyšší kvalitu odvedené práce. Zajistíme nejen komplexní dohled nad administrativními budovami, hotely, obchodními centry, byty i rezidenčními komplexy, logistickými areály, sklady a dalšími objekty, ale také nad sportovními a společenskými akcemi, převozem cenin, doprovodem osob a dalšími speciálními službami ostrahy, ozbrojené ostrahy či ostrahy se psem.

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference - fyzická ostraha Praha

Zajištění fyzické ostrahy a bezpečnostního doprovodu v Praze

Top security zajistila fyzickou ostrahu a osobní doprovod v Praze pro vysoce postaveného představitele Indické republiky. Ostraha i spolupráce s Indickou ambasádou proběhla proběhla v pořádku.

Osobní doprovod a fyzická ostraha na území ČR

Fyzická ostraha Praha - přenosové vozy ČT při rozloučení s Mistrem

K zajištění fyzické ostrahy přenosových vozů ČT během rozloučení s Mistrem jsme se postavili profesionálně, se vší úctou a vážností. Vše proběhlo v klidu a pořádku.

Přenosové vozy ČT - rozloučení s Mistrem

Národní Dům na Smíchově, Praha 5 - ostraha, požární dohled

Naše společnost zde zajišťuje fyzickou ostrahu, dohlíží na bezpečnost návštěvníků během konaných akcí a provádí požární dozor u celého objektu.

Národní Dům na Smíchově
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články

Přinášíme novinky a aktuality z oblasti bezpečnosti. Pravidelně vás informujeme o aktualitách z TOP Security i z pořádaných akcí v Praze, na kterých zajišťujeme pořadatelské a bezpečnostní služby.

Tým fyzické ostrahy se v Praze postaral o zajištění u vstupu během společensky významné akce Grand Jour De Champagne. Návštěvníci degustací si mohli vychutnat klidnou a..

Top Security

06. 12. 2019

Většina zkušených zlodějů ví, jaké jsou osvědčené cesty k vašemu majetku. My to naštěstí víme také. Na co si dát při zabezpečování domů a bytů pozor?..

Top Security

19. 06. 2019

Praha a Střední Čechy jsou na tom se zabezpečováním škol výrazně lépe než jiné kraje. Ve výsledku se v českých školách objevují nejčastěji zamčené dveře, teprve po nich..

Top Security

21. 05. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Praze

Co Vás odlišuje od konkurence?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Kontaktní osoba pro Prahu

Kontakt - Bezpečnostní agentura Praha
Václav Pasák
Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 – Čakovice
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Jaké další služby v Praze poskytujete?

Fyzickou ostrahu v Praze doporučujeme zkombinovat s dalšími bezpečnostními prvky, které spolu se strážnými tvoří dokonalý tým. Pomůžeme vám zabezpečit objekt i majetek díky:

Mezi další námi poskytované služby v Praze patří administrativnítechnický facility management, starost o zeleň, požární ochrana a úklidové služby.