Fyzická ostraha objektů

Zajišťujeme 100% fyzickou ostrahu objektů. Poradíme si s čímkoli. Využíváme moderní techniku, sledujeme nejnovější trendy a hledáme pro vás chytrá řešení. Garantujeme vysokou profesionalitu našich zaměstnanců. Jsme komplexním řešením vaší bezpečnosti.

 • pečlivě vybraní, prověření a vyškolení pracovníci
 • máme vlastní technické vývojové středisko
 • zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních technologií
 • pravidelně poskytujeme reporty o stavu objektu, podněty pro inovace a ochranu a údržbu vašeho majetku, školení a poradenství
 • jsme Vám k dispozici 24 hodin denně/7 dní v týdnu
 • poskytujeme náhradní plnění skze sesterskou společnost NOKIKA
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti fyzické ostrahy objektů

Soukromé objekty

Soukromé objekty

Zajišťujeme zabezpečení bytů, domů, garáží, sklepů, chat a dalších soukromých objektů. Spolehlivé produkty, odborná montáž.

detail služby
Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti fyzické ostrahy objektů

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let. Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR. Každý z našich klientů je pro nás důležitý. Je jedno zda se jedná o malý obchod na rohu ulice nebo o 15ti patrovou administracivní budovu v centru Prahy. Svou práci odvádíme vždy na 100%.

Ostraha objektu společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH S.R.O., Liberec

Na pozemku společnosti o rozloze přes 257 000 m2 poskytujeme nepřetržitou fyzickou ostrahu objektu a v hlavní budově vás přivítají proškolené recepční. Tato společnost patří mezi nejstabilnější a největší zaměstnavatele v Libereckém kraji a takové množství kvalitní pracovní síly potřebuje i kvalitní ostrahu. ..

Ostraha a recepční služby - DENSO MANUFACTURING CZECH S.R.O.

Ostraha objektu EDISON, DELTA HAUS, Vodičkova Praha 1

Klient CIB GROUP, a.s. si vybral naší společnost jako poskytovatele služeb ostrahy v objektu EDISON v Praze 1, který střežíme od května 2018. Po měsíci služby nám klient svěřil bezpečí budovy DELTA HAUS v Pražských Vinohradech a od července i objekt ve Vodičkově ulici v Praze 1. Velmi si vážíme klientovi důvěry, založené na na..

EDISON, DELTA HAUS, Vodičkova

Ostraha objektu Generálního finančního ředitelství Lazarské ulici, Praha 1

Navázali jsme na několikaletou úspěšnou spolupráci při zajišťování ostrahy tohoto objektu. Vzhledem k faktu, že budovu známe velmi dobře, byl přechod k nové službě plynulý a bezproblémový a to i díky profesionálnímu přístupu odpovědných osob ze strany Generálního finančního ředitelství.

Generální finanční ředitelství
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize fyzické ostrahy objektů

Novinky a aktuality z oblasti fyzické ostrahy objektů.

Pracovníci ostrahy sloužící na vrátnici ve Veselí nad Lužnicí provedli v červenci 2018 zásah proti muži, který v odpoledních hodinách přijel ve velké rychlosti na parko..

Top Security

11. 09. 2018

20. srpna 2018 zaměstnanec společnosti NOKIKA s.r.o. při jedné z pravidelných obchůzek objektu Úřadu městské části objevil podezřelý předmět.

Top Security

21. 08. 2018

Díky kladným referencím poskytovaných služeb a pohotovému přístupu k zahájení zakázky vyhrála naše společnost několika kolové výběrové řízení na služby ostrahy a recepč..

Top Security

01. 02. 2018

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze objektů

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
JAKÉ SLUŽBY V OBLASTI FYZICKÉ OSTRAHY OBJEKTŮ NABÍZÍTE?

Prvním cílem fyzické ostrahy v TOP Security je profesionální dohled na bezpečnost hlídaného objektu. Zároveň jsme si vědomi toho, že pracovníci ostrahy a recepční jsou většinou prvními osobami, s nimiž návštěvník Vašich prostor přichází do kontaktu, a proto považujeme za důležitou složku své práce i to, aby se naši pracovníci v kladném smyslu podíleli na vytváření tzv. prvního dojmu. Naším cílem v tomto ohledu je, abychom Vás, jako klienta, reprezentovali co nejlépe. Pracovníci fyzické ostrahy objektů mají v rozsahu svých povinností například tyto činnosti:

 • Fyzická ostraha u vstupu do objektu
 • Vrátné či recepční služby
 • Evidence a kontrola vjíždějících a vyjíždějících vozidel
 • Zamezení vstupu do objektu s nepovolenými předměty
 • Zamezení vstupu do objektu neoprávněným osobám
 • Fyzická ostraha uvnitř objektu
 • Pravidelné kontrolní pochůzky areálem
 • Fyzická ostraha objektů psovodem se cvičeným psem
 • Předcházení rizikovým situacím
 • Zamezení krádeží či ničení majetku
 • Monitoring bezpečnostních kamer
 • Kontrola oplocení, uzavření a uzamčení prostor
 • Kontrola neporušenosti zámků, mříží a oken
 • Základní protipožární dohled
 • Okamžité informování záchranných a bezpečnostních složek
JAKOU FORMOU JE OSTRAHA OBJEKTŮ ZAJIŠŤOVÁNA?

Dohled nad objektem mohou naši strážní provádět v předem určenou dobu, formou nepravidelných pochůzek a kontrol nebo nepřetržitě ve směnách 24h denně. O bezpečnost se může starat i ozbrojená ostraha nebo ostraha se cvičeným psem. Pracovníci mohou být na přání klienta v pracovní uniformě, reprezentativním obleku nebo v nenápadném civilu.

JAKÉ OBJEKTY STŘEŽÍTE?

Zajišťujeme fyzickou ostrahu průmyslových i firemních objektů. Hlídáme obchodní centra, hotely, bytové komplexy a další typy objektů.

PROPOJUJETE OSTRAHU A BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY?

Ano. Zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních bezpečnostních technologiíSledujeme aktuální trendy, disponujeme vlastním vývojovým střediskem a nemodernějšími pulty centralní ochrany, přinášíme pokročilá řešení. Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodnou strategii.