Fyzická ostraha Prostějov

Fyzická ostraha Prostějov

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti ostrahy objektů, majetku i osob. Pokud chcete bezpečnost své rodiny nebo firmy svěřit do rukou kvalifikovaných strážných, obraťte se na nás. Jsme velmi dobře obeznámeni s bezpečnostní situací v Prostějově i jeho okolí a služby fyzické ostrahy vždy přizpůsobujeme konkrétnímu požadavku zákazníka. Jsme schopni pružně reagovat na vzniklé situace. Naši strážní procházejí důkladným školením a budou vás vhodně reprezentovat. Rovněž propojujeme fyzickou ostrahu s využíváním moderních bezpečnostních technologií, čímž zvyšujeme efektivitu práce a míru zabezpečení. Pracujeme na vývoji vlastních bezpečnostních řešení a sledujeme moderní trendy na poli bezpečnostních technologií. Napište nám nebo zavolejte a společně najdeme chytré řešení přesně vám na míru.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Prostějov

Kontaktní osoba pro Prostějov

Kontakt - Bezpečnostní agentura ProstějovMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Prostějov
Ing. Lucie Červinková
E-mail: cervinkova@topsecurity.cz
Telefon: +420 739 221 355

Služby fyzické ostrahy poskytované v Prostějově

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Sklady

Sklady

Realizujeme profesionální ostrahu skladů, kontrolu zboží, zaměstnanců i obsluhu bezpečnostních systémů. Kvalitně a spolehlivě.

detail služby
Osobní doprovody

Osobní doprovody

Zajišťujeme vaši bezpečnost při jednání s obchodními partnery, při návštěvách kulturních i společenských akcí nebo při krizových situacích. Strážní / bodyguardi jsou vyškoleni na zvládání vyhrocených konfliktů a zároveň zachovávají dikrétnost. Poskytujeme osobní doprovody po České republice i po Evropě.

detail služby
Bezpečnostní převozy

Bezpečnostní převozy

Realizujeme bezpečnostní doprovody a bezpečnostní asistence významným klientům v rámci služebních cest především do zahraničí. Službu poskytujeme i zahraniční klientele v rámci pobytu v ČR. Využíváme spřátelených dodavatelů v rámci služeb osobní ochrany.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

detail služby
Solární elektrárny

Solární elektrárny

Zajistíme zabezpečení solárních panelů pomocí moderních bezpečnostních technologií a fyzické ostrahy. Eliminujeme krádeže, vandalismus.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Prostějov
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Prostějov.

Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Prostějově

Služby v oblasti fyzické ostrahy v Prostějově

Bezpečnostní služby v Prostějově poskytujeme v několika oblastech. Postaráme se o zabezpečení administrativních i soukromých budov, o ostrahu sportovních či kulturních akcí, průmyslových a bytových komplexů a rovněž zajistíme speciální služby ostrahy (převozy peněz a cenin, doprovody). Spolehnout se můžete na fyzickou ostrahu, která vás bude reprezentovat v uniformě nebo v civilu, lze si také sjednat služby ozbrojené ostrahy nebo ostrahy se psem. Obraťte se na nás i v případě, že hledáte recepční nebo úklidové služby či účinný facility management.

Další služby, které by vás mohly zajímat:

Fyzickou ostrahu v Prostějově je vhodné zkombinovat s moderními elektronickými zabezpečovacími zařízeními, které zvýší míru ochrany. Rádi pro vás zařídíme:

Kde všude v Prostějově nabízíte služby fyzické ostrahy?

Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Prostějov je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti a přilehlé obce. Prostějov, Vrahovice, Čechůvky, Krasice, Čechovice, Domamyslice, Žešov - to vše jsou části Prostějova, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.