Sportovní a společenské akce

Bezpečnostní řešení pro sportovní a společenské akce

Zajišťujeme 100% fyzickou ostrahu sportovních a společenských akcí. Poradíme si s čímkoli. Postaráme se rovněž o  služby pyrotechnika a hostesek. Používáme moderní techniku, sledujeme aktuální trendy a hledáme pro vás ta nejlepší řešení. Garantujeme vysokou profesionalitu všech našich zaměstnanců.

 • strážní patří k nejlépe vyškoleným v oboru
 • naši pracovníci vás dobře reprezentují
 • vlastníme moderní vybavení a technologie
 • poskytujeme náhradní plnění
 • zajistíme kompletní ostrahu akcí
 • soukromé technické vývojové středisko
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti fyzické ostrahy sportovních a společenských akcí

Těší nás spokojenost našich klientů, o které se staráme i více jak 10 let. Po celé ČR využívá našich služeb více jak 200 klientů, o které náležitě pečujeme. Důležitá je pro nás ostraha malých soukromých akcí i velkých společenských nebo sportovních událostí. Naší vizitkou je vždy 100% odvedená práce.

Ostraha a zabránění konání festivalu u obce Uhy

Top security spolupracovala při ostraze vjezdů na pozemky, které měly sloužit pro nepovolený přístup účastníků na technoparty konanou u obce Uhy.

Zabránění konání techno festivalu

Ostraha společenské akce Dejme šanci dětem

Zajistili jsme ostrahu na společenské akci Dejme šanci dětem, která měla za cíl podporu talentovaných dětí z dětských domovů.

Ostraha na akci Dejme šanci dětem

Ostraha společenské akce v hotelu Chateau St. Havel

Akce určená pro VIP klientelu si žádá mimořádnou ostrahu a my jsme se snažili, aby si atmosféru luxusního večera užili v klidu všichni návštěvníci hotelu.

Chateau St. Havel ****
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize fyzické ostrahy sportovních a společenských akcí

Chceme se s vámi podělit o novinky a aktuality z oblasti fyzické ostrahy sportovních a společenských akcí, seznámíme vás s moderními technologiemi, nejnovějšími trendy i s aktualitami z TOP Security. 

Společenská akce světového formátu Grand Jour De Champagne přilákala mnohé VIP hosty. S grácií a noblesou jsme se postarali o ostrahu u vstupu aby si návštěvníci akce v..

06. 12. 2019

Oblíbený putovní obchod s výstavou dorazil spolu se skupinou Rammstein do Prahy. TOP security se postarala o bezpečí návštěvníků, obchodu i cenných expozic.

19. 07. 2019

První ročník festivalu Brnišťská noc proběhl na Den dětí v roce 2019. TOP security byla u toho.

03. 06. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze sportovních a společenských akcí

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Pro jaké akce zajišťujete ostrahu?
Ať už pořádáte jakoukoli sportovní či kulturní akci (koncert, festival, soukromý nebo VIP večírek), vždy je potřeba dbát na bezpečnost. Pro hladký průběh akce je nutné zajistit maximální možnou ochranu všech zúčastněných osob a majetku. Naše bezpečnostní agentura vám s ostrahou sportovní či společenské akce pomůže a vymyslí pro vás komplexní řešení, tak, aby vaše akce měly maximální úspěch a proběhly hladce a bez problémů.
Jaké doplňkové služby poskytujete?
Zajistíme pro vás nejen profesionální ostrahu, ale také zdravotnický a požární dohled
O co se stará ostraha na akcích kromě bezpečnosti?

Fyzická ostraha (ozbrojená, se psem, ...) se postará nejen o bezpečnost diváků, účinkujících, ale také o ochranu jejich majetku a vybavení. Ostraha může také zajišťovat následující služby: kontrola osob u vstupu, kontrola osob pohybujících se v prostoru areálu, monitoring vozidel v areálu nebo v okolí parkoviště, ochrana VIP osob, uvádění účinkujících a dle domluvy mnoho dalších služeb. Přizpůsobíme se vašim požadavkům a současně navrhneme nejlepší bezpečnostní řešení vzhledem k typu i náročnosti akce.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.