Proč je lepší profesionální strážný než ten, který si “jen” odkroutí směnu?

Článek pro vás připravil:

Václav Pasák

Regionální ředitel

pasak@topsecurity.cz | +420 724 895 855

Pan Pasák působí ve společnosti TOP security od 1. 12. 2013 v oblasti vyššího managementu, nyní ve funkci regionálního ředitele.
Více informací >

V dnešním světě plném rizik a hrozeb je pro firmy i jednotlivce stále důležitější zajistit si adekvátní ochranu, která může mít mnoho podob. Jednou z nich je fyzická ostraha. Právě na ni klademe v TOP security velký důraz. Strážní jsou lidé, kteří střeží váš majetek a mnohdy i zdraví, a proto dbáme na to, aby k tomuto úkolu přistupovali zodpovědně a s vysokou dávkou profesionality. Vždy musí být ve střehu a v dobré kondici, aby mohli řešit to, co se zrovna děje. Strážní jsou ti, co by měli jako první reagovat ve chvíli, kdy dojde k nějakému incidentu a je jedno, zda pracovníci provádí bezpečnostní ostrahu objektu, ostrahu na akce nebo zda jsou například účastníky převozu cenin.

Proč je rychlá reakce ostrahy tak důležitá?

1. Minimalizace škod: V případě incidentu, jako je vloupání, krádež, vandalismus nebo napadení, hraje čas klíčovou roli. Čím rychleji ostraha zareaguje, tím menší škody budou způsobeny.

2. Zadržení pachatelů: Rychlá reakce ostrahy může vést k zadržení pachatelů přímo na místě činu, čímž se zvyšuje šance na jejich potrestání.

3. Prevence dalších incidentů: Rychlý a efektivní zásah ostrahy má i preventivní efekt. Odradí další potenciální pachatele.

4. Ochrana osob: V případě ohrožení osobní bezpečnosti je rychlá reakce ostrahy nezbytná pro ochranu zdraví a životů.

5. Pocit bezpečí: Rychlá reakce ostrahy dává klientům pocit bezpečí a jistoty. Vědí, že v případě potřeby se na ni mohou spolehnout.

Jak dokážeme v TOP security dosáhnout vysoké profesionality strážných?

Naši strážní - vaše vizitka

Investice do zkušené ostrahy TOP security se vám mnohonásobně vrátí v podobě minimalizovaných škod, zadržených pachatelů, prevence dalších incidentů a pocitu bezpečí. Protože ale víme, že kromě praktických činností je důležité umět klienta dobře reprezentovat, myslíme i na to, jak vás strážní reprezentují. Vždy upraveni, v čistém pracovním oděvu, s potřebným vybavením a cílem být tu pro vás - to jsou naši strážní. Vysoký standard držíme, ať už jde o ostrahu Praha, Brno, Olomouc, Kladno, Teplice, České Budějovice nebo kdekoli jinde. Domluvte si s námi schůzku a zjistěte, jak funguje naše fyzická ostraha.

Galerie

Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice