Zabezpečení firem

Zabezpečení firem

Bezpečnost firem je jedním ze zásadních úkolů v oblasti komerční bezpečnosti. U nás najdete profesionální služby podložené dlouholetou tradicí a zkušenostmi, na základě kterých přinášíme prověřená řešení. Pro účinně vytvořený systém ochrany firemní bezpečnosti, ať už jde o ochranu lidí nebo majetku, je zapotřebí počítat s tím, že různé firmy mají rozdílné požadavky. Liší se svojí činností jako například průmyslové výrobní objekty či administrativní budovy a jiné provozy. Velký vliv mají také typy provozů, počtem a velikostí místností, množstvím oken, vstupů, počtem zaměstnanců i typem osob, které do firem vstupují jako zákazníci nebo obchodní partneři. To vše ve svém plánování bezpečnostních procesů a studií zohledňujeme, a tím dokážeme i pružně reagovat na potřeby klienta. Naší snahou je poskytnout účinné zabezpečení formou fyzické ostrahy podpořenou moderními bezpečnostními technologiemi. Disponujeme vlastním pultem centrální ochrany, profesionálně vycvičenou zásahovou jednotkou i vývojovým střediskem. Naší prioritou je dokonalý soubor bezpečnostních procesů, jejichž dodržování a postupy vám přináší maximální přidanou hodnotu v úseku bezpečnosti osob a majetku.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Zajišťujeme komplexní služby spojené se zabezpečením a provozem hotelů a dalších ubytovacích zařízení.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu maloobchodních prodejen. V oblasti bezpečnosti máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Identifikujeme hrozby, zajistíme bezpečný provoz a zamezíme bezpečnostním rizikům ve vaší společnosti.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Sklady

Sklady

Poskytujeme zabezpečení a ostrahu komerčních skladů. Kontrola prostoru, zboží, zaměstnanců i monitoring bezpečnostních systémů- 100% kvalita a spolehlivost.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV.

detail služby
Solární elektrárny

Solární elektrárny

Zajistíme zabezpečení solárních panelů pomocí moderních bezpečnostních technologií a fyzické ostrahy. Eliminujeme krádeže, vandalismus.

detail služby
Elektronická vrátnice

Elektronická vrátnice

Poskytujeme vlastní systém elektronické vrátnice, navržený tak, abychom ho mohli přizpůsobit na míru potřebám každého klienta.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Reference

PGL - Real

TOP security s.r.o. zvítězila ve výběrovém řízení na zajištění fyzické ostrahy a recepčních služeb v areálu v Praze - Kyjích.

PGL - Real

HOPI Prostějov

Společnost TOP Security uspěla ve vícekolovém výběrovém řízení. Ode dne 1.3.2017 tak zajišťujeme ostrahu areálu HOPI DC v Prostějově

HOPI Prostějov

Panorama Business Center

Administrativní objekt v centru Prahy Panorama Business Center naše společnost střeží již od roku 2004.

Panorama Business Center
další reference >
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Investice do zkušené ostrahy je vždy přínosem. Strážný, který ví, kdy, kde a jak správně zasáhnout, je k nezaplacení.

Václav Pasák

27. 05. 2024

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k zabezpečení firem

Jaké nabízíme služby v oblasti zabezpečení firem

Fyzická ostraha

Pro kvalitní monitoring firemních prostor můžete využít služeb našich školených strážných, kteří budou vaši firmu vhodně reprezentovat ve služebních uniformách, v obleku nebo pokud potřebujete zachovat diskrétnost, lze využít strážných v civilu. Kontrolu může provádět rovněž ozbrojená ostraha nebo ostraha se psem. Abyste vždy měli přehled o dění, lze využít pravidelných i náhodných pochůzek po objektech či kontrolu při vstupu nebo při odchodu osob z budov a firemních prostor. Naši strážní jsou pravidelně školeni a vědí, jak správně reagovat v jakékoli situaci.

 

EZS

 

Elektronické zabezpečovací systémy jsou dnes již standardem, který by neměl chybět v žádné firmě. Jejich největší výhodou je okamžitá schopnost reakce a možnost monitorovat i rozsáhlé komplexy s minimálními náklady na obsluhu. Pro kontrolu pohybu zaměstnanců a dalších osob po firmě se využívají moderní kamerové systémy, jejichž pokročilé funkce zvládnou například počítat osoby, rozpoznávat obličeje nebo SPZ aut na parkovišti či příjezdové komunikaci. Záznam můžete sledovat nejen živě, ale také ho uchovat a zpětně si ho přehrát na počítači nebo na mobilním telefonu. Vstup osob sledují rovněž elektronické přístupové systémy, které se dají vhodně napojit na docházkové a mzdové systémy. Díky nim umožníte vstup jen oprávněným osobám, a to rovnou v několika úrovních (například majitel firmy má umožněn vstup všude, podřízení jen tam, kam jim umožní vstupní čip, kód, přístupová karta, aplikace v mobilním telefonu či biometrické systémy reagující na otisk prstu). Svou firmu účinně ochráníte před nepovolením vniknutím nebo poškozením také pomocí čidel a detektorů reagujících na pohyb, otevření dveří nebo oken, tříštění skla, narušení obvodu pozemku, zaplavení vodou nebo na únik CO2. V těchto případech se spustí připojený alarm nebo se vyšle oznámení o poplachu na připojené mobilní zařízení či dohledové centrum pultu centrální ochrany, kde zprávu vyhodnotí proškolený pracovník a v případě potřeby vyšle zásahovou jednotku. V mnoha firmách je vhodné myslet také na bezpečí zaměstnanců, a proto nezapomínejte ani na elektronické požární zabezpečení. Díky němu budete včas varováni při vzniku požáru a předejdete škodám na majetku a snížíte riziko ohrožení zdraví svých zaměstnanců. S elektronickými zabezpečovacími systémy máte firmu pod dohledem kdykoli a odkudkoli.

Jaké další služby nabízíme

Kontaktujte nás i v případě, že chcete pomoci s bezproblémovým chodem v dalších oblastech firmy. Zajistíme pro vás kvalifikované recepční nebo vrátné, postaráme se o pravidelný nebo jednorázový úklid ve firmě nebo o profesionální administrativní a technický facility management.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.