Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Poskytujeme specializované služby zahrnující komplexní, strategická řešení s důrazem na prevenci a snižování rizik, zajištění business kontinuity a ochranu Goodwill. Servis zahrnuje preventivní opatření, adekvátní reakci na již vzniklé škody, krizovou asistenci i činnosti v oblasti kybernetické bezpečnosti.

 • máme více než 20 let zkušeností
 • poskytujeme komplexní bezpečnostní řešení
 • pracovníci jsou důkladně proškoleni
 • využíváme nejmodernější technologie
 • certifikáty ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001
 • jsme k dispozici 24/7
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9
  Jsme připraveni vám pomoci v oblasti:
 1. Informační podpory ve věci spolehlivosti potenciálních obchodních partnerů a zaměstnanců s vysokou mírou odpovědnosti, v oblasti Due Diligence a preventivního zpravodajství za účelem ochrany značky a dobrého jména;
 2. Vyšetřování zaměstnanecké kriminality, podpory v oblasti vyšetřování podvodného jednání a shromažďování důkazních materiálů pro účely soudního jednání;
 3. Bezpečnostního poradenství, bezpečnostní asistence a specializovaných služeb jako jsou obranně-technické prohlídky;
 4. Kybernetické bezpečnosti, vytvoření efektivního systému ochrany vaší kybernetické infrastruktury, citlivých dat a firemního know-how.

Služby v oblasti korporátní bezpečnosti

Bezpečnostní management

Bezpečnostní management

Analyzujeme stávající bezpečnostní systém společnosti a pomůžeme vám nastavit funkční bezpečnostní politiku.

detail služby
Kybernetická bezpečnost a ochrana soukromí

Kybernetická bezpečnost a ochrana soukromí

Buďte v bezpečí vy i vaše data. Posoudíme míru rizika a podle legislativních předpisů nastavíme úroveň zabezpečení.

detail služby
Informační služby a vyšetřování

Informační služby a vyšetřování

Naši vyškolení odborníci prověří informace, data i osoby v rámci obchodních i vnitropodnikových vztahů vaší firmy.

detail služby
Travel security a bezpečnostní asistence

Travel security a bezpečnostní asistence

Svěřte přípravu na obchodní cestu do našich rukou. Poskytujeme bezpečnostní asistenci před i během cestování.

detail služby
Bezpečnostní vzdělávání

Bezpečnostní vzdělávání

Máme více než 20 let zkušeností a v rámci bezpečnostního vzdělávání vám předáme potřebné odborné informace.

detail služby
Krizová pomoc

Krizová pomoc

Speciální vyškolená a vycvičená skupina je v případě potřeby schopna okamžitě zasáhnout a reagovat na vzniklé krizové situace na straně klientů

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti bezpečnostních služeb

Staráme se o spokojenost našich klientů a jsme pyšní na to, že služeb naší bezpečnostní agentury jich využívá více než 200 a zůstávají s námi i více než 10 let. Nezáleží nám na tom, zda zajistíme bezpečnost malé společnosti s pár zaměstnanci nebo velkého korporátu. Působíme po celé ČR a svou práci odvádíme vždy v té nejvyšší kvalitě.

Poskytnutí osobního doprovodu v rámci korporátní bezpečnosti

Naši specialisté korporátní bezpečnosti zajistili osobní doprovod pro vysoce postaveného představitele Indické republiky během pobytu v Praze.

Osobní doprovod a fyzická ostraha na území ČR

Bezpečnostní doprovod na zahraniční cestu do Mexika

V rámci speciálních bezpečnostních služeb jsme zajišťovali bezpečnostní doprovod našeho klienta na zahraniční cestu. Při jedné ze zastávek jsme navázali spolupráci s novým partnerem - potápěčským a výcvikovým centrem Speleo Zone, které se nachází v přímořském letovisku Playa del Carmen na pobřeží Karibského moře v Mexiku. Pro..

Bezpečnostní doprovod na zahraniční cestu do Mexika

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Společnost NOKIKA s.r.o. úspěšným absolvováním tendru ve veřejné soutěži získala zakázku ostraha objektů Ministerstva práce a sociálních věcí. Tímto úspěchem jsme navázali na krátkodobé působení naší společnosti na objektu MPSV v roce 2015. Tato zakázka pro nás znamená velkou výzvu, neb se řadí k největším svého druhu vůbec...

Ministerstvo práce a sociálních věcí
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize korporátní bezpečnosti

Přinášíme vám aktuální novinky a zajímavosti z oblasti korporátní bezpečnosti. Sledujeme současné dění, zajímáme se o moderní technologie, trendy v managementu a pravidelně vás informujeme o vývoji tohoto segmentu. Sledujte také novinky z TOP security i z akcí, na kterých se podílíme.

Pořádali jsme školení, na kterém jsme probrali téma otevřených informačních zdrojů a ochrany soukromí v souvislosti s korporátní bezpečností.

01. 06. 2020

Reagujeme na potřeby firem v době krize i po ní. Zajistíme služby korporátní bezpečnosti i další služby nutné pro chod firmy.

14. 04. 2020

Nejen korporátní bezpečnost, ale i bezpečnost všeobecně se bude muset zaměřit na nové trendy, které s sebou přinese období po koronaviru.

03. 04. 2020

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace ke korporátní bezpečnosti

Jaké služby korporátní bezpečnosti nabízíte?

Zajišťujeme doprovody VIP osob, převozy cenin, pomůžeme vám při řešení nestandardních situací jako je například vyhrožování. Zajistíme bezpečné a střežené prostory pro obchodní jednání, kontrolu pracovních neschopností, prověřování zaměstnanců i obchodních partnerů.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.