Bezpečnostní management

Bezpečnostní management

 S cílem náležité prevence bezpečnostních rizik všech typů poskytujeme široké spektrum služeb zahrnujících posouzení rizik, bezpečnostní audity, penetrační testy či dodavatelské zajištění bezpečnostních specialistů.

  • provádíme analýzy a testování
  • spolupracujeme s klientem
  • využíváme moderní technologie
  • poskytujeme efektivní řešení
  • vytváříme komplexní celek zabezpečení
  • naši zaměstnanci jsou odborníci
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti bezpečnostního managementu

Bezpečnostní analýza

Bezpečnostní analýza

Zajistíme detailní a komplexní bezpečnostní analýzu nebo audit organizace. Naše služby poskytujeme v oblasti ochrany průmyslových podniků, kritické infrastruktury a v rámci ochrany měkkých cílů.

Řízení kontinuity činností

Řízení kontinuity činností

Jedná se o nastavení řídícího procesu, umožňující bezproblémové fungování organizace na předem stanovené úrovni v případě narušení chodu organizace, havárie nebo jiné mimořádné události.

Penetrační testy

Penetrační testy

Sebelepší architektura bezpečnosti organizace se neobejde bez zpětné vazby. Provádíme jednorázové nebo periodické ověřování účinnosti bezpečnostních opatření prostřednictvím řízených pokusů o jejich překonání – může jít o testování integrity ochrany, organizačních opatření, ostrahy atd.

Outsourcing bezpečnostního experta

Outsourcing bezpečnostního experta

Dodavatelské zajištění bezpečnostního specialisty/konzultanta představuje komplexní zajištění externího řízení a správy bezpečnosti organizace nebo zajištění externího odborného servisu a poradenství v oblasti bezpečnostního managementu, řízení kontinuity činností, interního vyšetřování, krizového řízení, compliance a kybernetické bezpečnosti.

Obranně-technické prohlídky

Obranně-technické prohlídky

Obranně-technické prohlídky zahrnují fyzickou i technickou kontrolu prostor a odhalování nasazení operativní obrazové i odposlechové techniky v rámci radiového spektra i nelineárních přechodů. Prohlídky provádíme jako jednorázovou i periodickou činnost.

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z oblasti bezpečnostního managementu

Sledujte společně s námi aktuální dění v oblasti bezpečnostního managementu. Zajímáme se o moderní technologie, postupy a inovace. Přinášíme vám novinky z tohoto segmentu, informujeme o událostech u nás i v zahraničí a také o tom, co se děje v TOP security.

Partnerství se společností NaviRisk nám umožňuje rozvíjet služby bezpečnostního managementu a dalších činností v oblasti střední Evropy.

Pavel Mikšátko

12. 04. 2021

V TOP security máme bohaté zkušenosti s nastavením funkční bezpečnostní politiky ve velkých i malých firmách. Díky ní lze ovlivnit i případnou špionáž.

Pavel Mikšátko

16. 02. 2021

Pandemie, která zasáhla celý svět bude mít zajisté dopady na chod mnoha firem. Na co by se měl připravit bezpečnostní management společností?

Ondřej Šlechta

03. 04. 2020

další články >

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.