Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Připravíme pro vás technické zabezpečení na míru. Používáme moderní, spolehlivé bezpečnostní systémy, vždy se zřetelem na efektivitu a optimální cenu. Spolu s divizí fyzické ostrahy vám nabízíme kompletní bezpečnostní řešení bez kompromisů.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 702 977 440 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti zabezpečovacích systémů

Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Provádíme montáže, revize a servis EZS. Zabezpečíme váš byt, dům, chatu i kancelář, výrobní halu nebo tovární komplex.

detail služby
Požární systémy

Požární systémy

Zajišťujeme montáže, revize a servis EPS. Disponujeme vlastním vývojovým centrem. Dodáme moderní, efektivní a spolehlivé EPS.

detail služby
Kamerové systémy

Kamerové systémy

Spolehlivé bezpečnostní kamerové systémy pro rodinné domy i komerční objekty pro nepřetržitý dohled. Provádíme montáže, revize i servis.

detail služby
Přístupové systémy

Přístupové systémy

Dodáváme docházkové, identifikační a přístupové systémy pro bytové domy a komerční objekty. Provedeme analýzu, návrh, montáž i revizi a servis.

detail služby
TV a SAT rozvody

TV a SAT rozvody

Zajišťujeme kompletní servis, revize a montáže televizních a satelitních rozvodů pro hotely, bytové a rodinné domy, administrativní budovy a další objekty.

detail služby
Speciální činnosti

Speciální činnosti

Poskytujeme technicko-odbornou pomoc při lokalizaci nežádoucích přijímacích zařízení (odposlechů) a další speciální činnosti v oboru bezpečnostních služeb.

detail služby
PCO

PCO

Naše společnost je vybavena nejmodernějšími pulty centrální ochrany, které mohou být napojené na veškeré zabezpečovací systémy EZS, EPS a CCTV. Chráníme Váš majetek 24 hodin denně!

detail služby
Elektronická vrátnice

Elektronická vrátnice

Poskytujeme vlastní systém elektronické vrátnice, navržený tak, abychom ho mohli přizpůsobit na míru potřebám každého klienta.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 702 977 440 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti zabezpečovací techniky

Našich služeb využívá více než 200 klientů po celé ČR a my jsme rádi, že v nás vložili důvěru. Naší snahou je postarat se o každého klienta a jsme rádi, že s naší bezpečnostní agenturou spolupracují 10 let a více. Realizujeme promyšlné zabezpečovací systémy, které navrhneme na míru přesně pro vaše potřeby.

Instalace turniketů – zabezpečovací systémy pro firmy

Pro jednoho z našich klientů jsme se postarali o instalaci multifunkčních vstupních turniketů, které zároveň kontrolují teplotu a nošení ochranných roušek.

Instalace multifunkčních turniketů

Montáž zabezpečovacích systémů na zámku Brtnice

Zkušení pracovníci TOP security si poradili s výškovými pracemi i s instalací zabezpečovacích systémů v souladu s pokyny památkářů.

Zabezpečení na zámku Brtnice v souladu s požadavky památkářů

Instalace zabezpečovacího systému v kanceláři a bytě v centru Prahy

Po vykradení advokátní kanceláře v Praze jsme se postarali nejen o ostrahu kanceláře a bytu majitele, ale také jsme v těchto prostorách instalovali bezpečnostní systém.

Ostraha advokátní kanceláře a bytu v centru Prahy
další reference >
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize zabezpečovacích systémů

Aktuality z oblasti zabezpečovacích systémů, novinky a zajímavosti o moderních technologiích a aktuálních trendech. Dění v TOP Security a další informace z oboru bezpečnosti.

Jak jsme realizovali úsporná opatření v zabezpečovacích systémech a dalších službách v roce 2023 a na co se připravujeme v roce 2024?

Pavel Mikšátko

14. 02. 2024

Průmyslové firmy musí řešit mnoha bezpečnostní rizikům. Na co se zaměřit, proč využít zabezpečovací systémy i ostrahu a s čím vám můžeme pomoci?

Lucie Červinková

05. 02. 2024

Které zabezpečovací systémy používáme při ostraze skladů a s jakými dalšími riziky se lze setkat?

Václav Pasák

20. 11. 2023

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k zabezpečovacím systémům

Provádíte vlastní vývoj v oblasti techniky?

Technika a logika jsou našimi koníčky. Provozujeme vlastní technické vývojové středisko, sledujeme nejnovější trendy a sami testujeme nejmodernější zabezpečovací techniku. Tvoříme tým odborníků napříč všemi oblastmi komerční bezpečnosti a disponujeme nejmodernější profesionální technikou. Díky tomu jsme schopni vám připravit a zrealizovat optimální bezpečnostní řešení.

Jaké zabezpečovací systémy nabízíte?

Mezi naše služby v oblasti bezpečnostních systémů patří nejen prodej a pronájem, ale i montáž, revize a servis. Zajistíme vše od konzultace a návrhu, přes realizaci, až po pravidelný servis nebo samotnou obsluhu systémů. Nabízíme alarmy, systémy požární signalizace, kamerové systémy, přístupové systémy a další. 

Zabezpečovací systémy nabízíme jak v drátové tak bezdrátové variantě.

Zabezpečovací systém pro dům, byt či menší objekt

Na základě dlouholetých zkušeností doporučujeme a instalujeme osvědčené zabezpečovací systémy českého výrobce JABLOTRON. Mezi jeho výhody patří:

 • snadné ovládání
 • šetrná montáž při použití bezdrátových komponent (čidla, klávesnice,...)
 • detekce nejen vniknutí cizích osob, ale i požáru, úniku vody a plynu
 • ovládání topení, garážových vrat, zavlažování
 • ovládání na dálku přes počítač či mobilní telefon připojený k internetu


Zabezpečovací systém pro rozlehlejší objekt

Pro instalace v rozlehlejších rodinných domech doporučujeme bezpečnostní systémy kanadské firmy PARADOX, která patří ke špičce ve svém oboru. Široká nabídka drátových i bezdrátových modulů, mezi které už patří například i biometrické čtečky, předurčuje systémy Paradox k náročnějšímu použití.

Zabezpečovací systém pro komerční, průmyslové a další objekty

Pro zabezpečení objektů v komerční a průmyslové sféře doporučujeme osvědčené systémy společnosti HONEYWELL Mezi naše další dodavatele patří společnost ESSER, TEXECOM, RISCO, Satel a další.

Zabezpečovací systémy je možné dále doplnit kamerovým, přístupovým či požárním systémem. Oblíbené jsou zejména chytré zámky a kamery s inteligntní analýzou obrazu. Zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních technologií. Disponujeme nejmodernějšími pulty centrální ochrany (PCO), které mohou být napojené na veškeré bezpečnostní systémy EZS, EPS a CCTV. Zajistíme pro vás administrativní a technický facility management, pravidelné i jednorázové generální úklidy a postaráme se i o provoz vaší vrátnice a recepce.

Stavíte či rekonstruujete? Pokud ano, pak rozhodně doporučujeme počítat se zabezpečením objektu již nyní. Ušetříte si spoustu práce, například sekání nových omítek kvůli instalaci kabelů... Rádi Vám pomůžeme i v této fázi.

Provádíte servis zabezpečovacích systémů?

U všech námi instalovaných zabezpečovacích systémů zároveň poskytujeme pravidelný servis i řešení nečekaných poruch.

Jaký systém se hodí pro zabezpečení komerčního objektu?

průmyslových a komerčních projektech, tak i historických památkách, projektujeme a instalujeme zabezpečovací systémy leadera v oboru, firmy HONEYWELL. Provádíme jejich servisrevize. EZS obvykle kombinujeme s fyzickou ostrahou.

Všem zákazníkům nabízíme servisní smlouvu, jejíž prostřednictvím si mohou zajistit:

 • pravidelný servis,
 • expresní reakci v případě nenadálé události

Rádi pro Vás navrhneme řešení míru tak, aby splňovalo současné bezpečnostní standardy a plně splňovalo Vaše požadavky.

Lze si EZS pronajmout i krátkodobě?

Největší riziko vloupání přichází v době dovolených, během prodloužených víkendů či státních svátků. Pokud ještě nemáte stálý zabezpečovací systém, můžete nyní zmíněnému riziku čelit díky službě PRONÁJEM EZS. Vyřešíte tak např. krátkodobou nepřítomnost nebo jinou nestandardní situaci, kdy Váš dům zůstává přechodně bez dozoru.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky (techniky) doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Montujete EZS po celé ČR?

Montážerevize a servis zabezpečovacích systémů provádíme v rámci celé ČR, zejména pak v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov,Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a dalších.

Vybrat drátové nebo bezdrátové zabezpečovací systémy?

Častou otázkou je, zda si zvolit drátové nebo bezdrátové zabezpečovací systémy. Oba typy mají své výhody a nevýhody a hodí se k využití pro jiné typy objektů.

Drátové zabezpečovací systémy jsou velmi spolehlivé a jejich instalace je nejvhodnější do novostaveb, kde se dá bez problému vypracovat projekt na rozvod kabelové sítě. Drátové zabezpečovací systémy jsou dobře využitelné i pro rekonstruované objekty, kde se dá během rekonstrukce provést rozvedení drátů. U již stojících objektů je pak nutné provést stavebné úpravy související s rozvedením drátů. Plusem je možnost kombinace drátových zabezpečovacích systémů od různých výrobců.

Bezdrátové bezpečnostní systémy jsou vhodné pro dodatečné montáže do již stojících objektů. Jejich velikou výhodou je, že nemusíte provádět žádné stavební úpravy. Systém jednoduše nainstalujete a můžete ho využívat. Tyto systémy lze i jednoduše přesouvat.

O instalaci obou typů systémů se postarají naši odborní technici, kteří zajistí i následný servis a provedení revizí. Využíváme zabezpečovací systémy od předních výrobců, u kterých se můžete spolehnout na vysokou kvalitu a funkčnost.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.