Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron (EZS Jablotron)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Jablotron. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS Jablotron <

Řešíte zabezpečovací systém domu, bytu, nebo komerčního objektu? Kvalitně zabezpečíme váš byt, rodinný dům, kancelář, výrobní haly i tovární komplexy. Postaráme se o kompletní realizaci od návrhu, přes vypracování projektu, montáž až po dlouhodobý servis. 

K ochraně majetku a osob se dají použít různá zařízení, nejlepší a nejspolehlivější volbou jsou ale kvalitní bezpečnostní systémy. Jejich předností je nejen maximální spolehlivost, ale i více funkcí v jednom – moderní zabezpečovací systémy zajišťují nejen dohled nad daným objektem, ale mohou také kontrolovat přístupy, detekovat vznik požáru, únik plynu, zaplavení vodou atd.

Nejmodernější bezpečnostní systémy Jablotron patří k tomu nejlepšímu na trhu zabezpečovacích zařízení. Jejich cena navíc není nijak vysoká a nákup takového zařízení se tak skutečně vyplatí.

Z jakých součástí jsou bezpečnostní systémy Jablotron složeny?

Základním stavebním prvkem EZS Jablotron je ústředna. Ta vyhodnocuje hlášení z jednotlivých detektorů a rozhoduje o tom, zda je potřeba vyhlásit poplach. Detektory, které jsou na hlavní ústřednu napojeny, mohou hlídat celou řadu věcí – např. otevření dveří a oken, pohyb v místnosti či jiném prostoru, únik plynu, zaplavení, změnu teploty, rozbití skla apod.

Moderní elektronické zabezpečovací systémy Jablotron se mohou ovládat několika způsoby – např. pomocí speciální klávesnice, na které zadáte kód a pak přiložíte čipovou kartu, prostřednictvím dálkového ovladače a v některých případech i z mobilního telefonu pomocí SMS zprávy nebo internetu.

Důležitou součástí elektronického zabezpečovacího systému Jablotron je také siréna. Ty mohou být venkovní (např. pokud se Vás někdo pokusí vykrást, uslyší sirénu i sousedi a kolemjdoucí), ale i vnitřní (svým hlasitým tónem mohou případného pachatele odradit). Moderní sirény mají také speciální ochranné kontakty, které jsou zabezpečeny proti neoprávněné manipulaci.

Dalším významným prvkem, který elektronické zabezpečovací systémy Jablotron obsahují, je komunikátor. Ten slouží k tomu, abyste se o vzniklém poplachu ihned dozvěděli, a může Vám okamžitě poslat upozornění SMS či MMS zprávou nebo po pevné lince. Rozumnou možností je pak napojení systému na pult centrální ochrany (PCO) od profesionální bezpečnostní agentury. Díky tomu budete vždy v bezpečí a nebudete se muset tolik strachovat o Váš majetek.

Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron lze využít k zabezpečení sklepa, garáže, chaty, bytu, domu, bytového komplexu, kanceláře, prodejny, skladu, výrobní haly, restaurace, hotelu, parkovišť... a dalších objektů.

Vyplatí se spíše drátový nebo bezdrátový systém?

Existují tři varianty řešení bezpečnostních systémů – drátové, bezdrátové anebo kombinace obou systémů v jednom. Každé řešení má svoje pro a proti, v obou případech je ale nutné, aby daný systém splňoval veškeré evropské normy pro EZS.

Drátové bezpečnostní systémy Jablotron mají výhodu především v nižší ceně a navíc u nich lze kombinovat komponenty od různých výrobců. Tyto detektory jsou s ústřednou propojeny pomocí kabelů a tak je na druhou stranu třeba počítat s vyšší cenou za jejich instalaci a zapojení. Baterie u nich sice nejsou potřeba, občas je ale dobré systém pro jistotu preventivně zkontrolovat.

Bezdrátové bezpečnostní systémy Jablotron jsou sice trochu dražší než drátové, jinak ale mají samé výhody. Jejich montáž je velmi snadná a rychlá, v případě stěhování si pak celý systém snadno můžete vzít s sebou. Navíc je můžete bez problémů přemísťovat (např. když doma stěhujete nábytek) a systém se dá průběžně rozšiřovat a vylepšovat o další prvky.

Na co si dát při výběru zabezpečovacího systému pozor?

Pokud se v oblasti bezpečnostních systémů moc nevyznáte, doporučujeme dát si pozor zejména na to, aby proběhla montáž tak, jak má a dělali ji pouze zkušení odborníci. Instalaci byste neměli provádět sami, ale lepší je najmout si profesionální firmu, která vše zařídí za Vás. Její výběr nepodceňujete – firma by měla mít koncesní listinu pro montáže EZS a optimálně i doklady o tom, že je na instalaci vybraného zařízení proškolena. Výhodou instalace od odborné firmy je i sleva u pojišťoven, často jde o docela vysoké částky. Nechat si bezpečnostní systém nainstalovat od profesionálů se tedy rozhodně vyplatí.

Obrátit se můžete na naši bezpečnostní agenturu Top Security, která se bezpečnostním systémům a jejich instalaci věnuje už více než 20 let. Zařízení Vám odborně nainstalujeme, vysvětlíme jeho ovládání a odpovíme na Vaše dotazy. Můžeme pro Vás zajistit také připojení na pult centrální ochrany a další bezpečnostní služby.

Nejznámější bezpečnostní systémy Jablotron

Alarmy Jablotron:

Domácí automatizace:

Autosortiment:

 • Zabezpečení vozidel (autoalarmy Jablotron)

 • Monitoring vozidel

 • Ovládání a parkování

Další vyhledávané produkty:

 • digitální dveřní kukátko Jablotron

Základní informace o společnosti Jablotron

Společnost Jablotron v současné době patří mezi nejvýznamnější dodavatele bezpečnostních systémů a alarmů. Byla založena roku 1990 a postupně se z malé firmy stal velký a silný hráč na trhu elektronických zabezpečovacích systémů. Produkty společnosti Jablotron se dnes prodávají nejen u nás v ČR, ale využívají je stovky tisíc zákazníků z celého světa.

Stručné dějiny firmy – nejdůležitější mezníky v její historii:

1990 - Založení JABLOTRON, s.r.o.

1991 - První zabezpečovací ústředna CJ-91

1994 - První zabezpečovací systém JABLOTRON 50

1997 - Zahájení prodeje systému JABLOTRON 60 (Profi)

2005 - Zahájení prodeje Maximobilu se slavnou reportáží na CNN

2007 - Zahájení prodeje systému JABLOTRON 80 (Oasis)

2010 - Zahájení prodeje GSM Mini Alarmu AZOR

2011 - Akvizice SV-AGENCY a zahájení poskytování Celkové ochrany

2012 - Uvedení na trh revolučního systému JABLOTRON 100

Skupina Jablotron

Jablotron je sice českou společností, její výrobky se ale prodávají po celém světě a díky jejich špičkové kvalitě a revolučním inovacím si je oblíbili běžní zákazníci i velké firmy. Pod značkou Jablotron je v tuto chvíli hned několik samostatných společností – k těm nejvýznamnějším patří:

 • JABLOTRON ALARMS a.s. - výrobce zabezpečovací techniky
 • JABLOCOM s.r.o. - výrobce komunikační techniky
 • JABLOTRON SECURITY a.s. - poskytovatel služeb Bezpečnostního centra
 • JABLOPCB s.r.o. - výrobce elektronických systémů
 • JABLONET s.r.o. - poskytovatel podpory pro monitorovací centra

Systémy managementu s certifikáty

O kvalitách a serióznosti firmy svědčí i různé certifikáty - společnost Jablotron získala mimo jiné tyto tři:

 • ISO27001:2014 (systém managementu bezpečnosti informací pro cloudové služby)
 • ISO9001:2009 (systém managementu jakosti pro vývoj, výrobu a prodej EZS)
 • ISO13485:2012 (systém managementu jakosti pro vývoj, výrobu a prodej neimplantabilních zdravotnických prostředků)

 

V případě zájmu o bezpečnostní systém Jablotron zašlete objednávku pomocí formuláře nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 724 904 909. Pokud máte zájem o zabezpečení vašeho objektu jen na krátkou dobu, využijte naší nabídky pronájmu EZS.