Jablotron Nanny – monitor dechu miminek

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Jablotron. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat Jablotron Nanny <

Máte doma miminko a obáváte se o jeho zdraví? Pokud chcete být naprosto klidní i v době, kdy Vaše malé dítě spí, můžete si pořídit monitor dechu miminka Jablotron Nanny, který bude sledovat jeho dýchání a pohyby a v případě nebezpečí Vás bude varovat.

Základní vlastnosti přístroje:

  • jedná se o zdravotnický přístroj, který má certifikát podle platné směrnice EU
  • monitor dechu miminka Nanny je českým výrobkem od renomované společnosti Jablotron
  • přístroj monitoruje a zobrazuje dýchání Vašeho dítěte
  • v případě nebezpečí vydá Jablotron Nanny hlasitý zvukový poplach (v situaci, kdy se dítě 20 sekund nenadechne nebo frekvence jeho dechu klesne pod 8 nádechů za minutu)
  • přístroj je vybaven speciální citlivou snímací podložkou - v případě zájmu je možné k monitoru dechu Nanny připojit snímací podložky dvě
  • provoz přístroje zajišťují tužkové baterie, jakmile bude hrozit jejich vybití, zařízení vyšle signál
  • můžete jej použít na matrace až do tloušťky 10 cm
  • systém lze doplnit o video monitor

K čemu je monitor dechu Jablotron Nanny vhodný?

Tento elektronický přístroj je určený k monitorování dechu miminek. Je vhodný pro všechna miminka, zejména pak pro ty, která byla narozena předčasně nebo měla příliš nízkou porodní hmotnost. Díky tomuto zařízení tak můžete být klidnější a usínat bez zbytečného strachu – Vaše dítě bude neustále pod kontrolou.

Před jakým rizikem monitor dechu varuje?

Monitor dechu pro miminka Jablotron Nanny varuje před nebezpečím zástavy dechu – u dětí mladších jednoho roku totiž dýchání ještě není zcela pravidelné. Někdy se bohužel stává, že se miminko zapomene nadechnout a dojde k jeho úmrtí – tzv. syndrom náhlého úmrtí kojence. K zástavě dechu ale může dojít i z jiných důvodů – např. při spolknutí nějakého předmětu, při zvracení, u některých nemocí atd. Monitor dechu zajistí nepřetržitý dohled nad Vaším dítětem a v případě nebezpečí Vám ihned vyšle hlasitý signál.

Kde je možné tento monitor dechu miminka používat?

Tento přístroj se nejčastěji používá v dětské postýlce, můžete jej ale využít i na jiných místech, např. v kolébce, kočárku nebo v koši. Je ale potřeba dát si pozor, abyste dodrželi všechny podmínky správné instalace, aby nedocházelo ke zbytečnému falešnému poplachu.

Je možné použít jakoukoli matraci?

Obecně sice ano, aby ale monitor dechu Jablotron Nanny fungoval opravdu spolehlivě a byla zachována jeho maximální citlivost a přesnost, nedoporučují se příliš silné matrace (nad 12 cm). Nejlepší je používat matrace do 10 cm tloušťky, u malých miminek můžete snímací podložku umístit hned pod prostěradlo.

Je monitor dechu opravdu spolehlivý?

Ano – Jablotron Nanny je naprosto spolehlivé a bezpečné elektronické zařízení, u kterého nemusíte mít žádnou obavu, že by šlo o nekvalitní výrobek. Přístroj navíc pří každém zapnutí provede zátěžový test baterie a v případě, že by docházelo k jejímu vybití, upozorní Vás červeným blikáním.  Monitor dechu splňuje i ty nejpřísnější směrnice a doporučují jej i zkušení odborníci.

Jablotron Nanny – popis jeho provozu

Nanny monitor dechu funguje tak, že když Vaše miminko dýchá normálně, bliká na přístroji zelené světýlko a můžete tak být zcela klidní. Pokud ale dojde k poruše dýchání, spustí se ihned hlasitý alarm – ten Vás jednak upozorní, že něco není v pořádku, kromě toho ale tento alarm může dítě probudit a díky tomu začne znovu správně dýchat. Pozitivní je i fakt, že Nanny Jablotron není vůbec v kontaktu s pokožkou dítěte a nemá na jeho zdraví absolutně žádný škodlivý vliv.

Instalace monitoru dechu Jablotron Nanny

Instalace tohoto zařízení je velmi snadná a rychlá – provedete ji tak, že snímací podložku umístíte pod matraci, na níž Vaše miminko spí, a podložku propojíte s monitorem. Součástí balení jsou i kvalitní tužkové baterie a jak už bylo řečeno, jakmile jim bude končit životnost, přístroj Vás na to ihned upozorní. Nemusíte tak mít žádné obavy, že by mohlo dojít k náhlému přerušení jeho provozu.

Úspěch Jablotronu v zahraničí a ocenění

O špičkové kvalitě monitoru dechu Jablotron Nanny svědčí jeho velký úspěch jak u nás v ČR, tak i v zahraničí. Přístroj je oblíbený u běžných uživatelů i u odborné veřejnosti a např. v britském časopise BABY & toddler gear získal ve své kategorii zlatou medaili jako nejlepší zařízení díky své vysoké spolehlivosti a snadnému používání. Za zmínku stojí i velké množství kladných recenzí na internetu, kde si lidé z celého světa přístroj Jablotron Nanny velmi pochvalují.

V současné době se tento unikátní monitor dechu dováží do více než 21 zemí po celém světě.

Video

Představení

Manuál