Elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 (EZS JA 100)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Jablotron. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS Jablotron 100 <

Potřebujete opravdu kvalitní, spolehlivý a profesionální bezpečnostní systém? Pokud ano, doporučujeme moderní bezdrátový EZS Jablotron 100, který patří mezi absolutní špičku mezi elektronickými zabezpečovacími systémy. Jablotron 100 je vhodný jak pro běžné domácnosti, tak i pro firemní účely – lze ho nainstalovat v bytech, rodinných domech, kancelářských objektech, obchodech, velkých skladech, dílnách apod.

Jablotron 100 - unikátní zabezpečovací systém

EZS Jablotron 100 je unikátním a revolučním zabezpečovacím zařízením, které umožňuje variabilní využití bezdrátových a směrnicových systémových prvků. Jedná se o ideální bezpečnostní řešení pro všechny, kteří chtějí mít naprostou jistotu, že jejich majetek bude v naprostém bezpečí. Elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 je výjimečný svojí architekturou, variabilitou, rozsahem komponent, sběrnicovým uspořádáním, novým bezdrátovým protokolem a možnostmi komunikace – všechny tyto vlastnosti z něj dělají perfektní bezpečnostní řešení i pro náročné klienty.

Jablotron 100 Vám oznámí nejen případné vloupání či jiné nepovolené vniknutí do objektu, ale může ohlásit také jiné nečekané události, jako je zatopení vodou, požár, kouř, nebezpečí přehřátí nebo mrazu a spoustu dalších rizik.

Snadná kontrola odkudkoliv

Jablotron 100 je navržený tak, aby se dal snadno a pohodlně ovládat a jeho obsluhu zvládli i technicky méně zdatní uživatelé. Zároveň je možné jej ovládat prakticky odkudkoliv pomocí internetu a Vašeho počítače nebo chytrého mobilního telefonu. Zatímco samotné ovládání je snadné, instalace už vyžaduje odbornou firmu, která Vám ji ráda provede.

Multifunkční zařízení pro maximální komfort

Elektronický zabezpečovací systém Jablotron 100 není jen obyčejným alarmem, který hlídá Váš objekt. Kromě základní funkce ochrany majetku má i spoustu dalších užitečných funkcí, které můžete využít – např. nastavení vytápění, zapnutí a vypnutí elektrických spotřebičů, otevírání a zavírání garážových dveří atd. EZS Jablotron 100 Vám tak poskytne velké pohodlí a usnadní Vám život.

Instalaci nechte na zkušených profesionálech

Vzhledem k tomu, že montáž tohoto systému není zrovna jednoduchá, je nutné, abyste ji svěřili profesionální firmě, jež má s těmito produkty zkušenosti. Obrátit se můžete na naši bezpečnostní agenturu Top Security, která se bezpečnostním systémům a jejich instalaci věnuje už více než 20 let. Zařízení Vám odborně nainstalujeme, vysvětlíme jeho ovládání a odpovíme na Vaše dotazy. Můžeme pro Vás zajistit také připojení na pult centrální ochrany a další bezpečnostní služby.

Technická specifikace produktu

  • až 120 sběrnicových nebo bezdrátových zón pro přiřazení detektorů, klávesnic a ovladačů, sirén, případně dalších prvků
  • až 300 uživatelských kódů
  • až 15 sekcí
  • až 32 programovatelných výstupů
  • 20 vzájemně nezávislých kalendářů
  • SMS reporty ze systému až 30 uživatelům
  • 15 uživatelů má možnost využívat kromě SMS i hlasové reporty
  • 5 nastavitelných PCO
  • 5 volitelných protokolů pro PCO
  • Možnost domácí automatizace (skrze systém lze ovládat elektrospotřebiče – zavlažování, garážová vrata, topení, osvětlení, žaluzie, TV a další spotřebiče připojené na elektrorozvodnou síť)

Součástí ústředny je vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, umožňující hlasovou, SMS, MMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky pultu centrální ochrany. Komunikátor je vybavený 1GB paměťovou kartou pro uchování dat událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků a další informace. 

Tip: k elektronickému zabezpečovacímu systému Jablotron 100 si u nás můžete přiobjednat ještě špičkový detektor pohybu, který má vestavěnou kameru.

Časté dotazy k EZS Jablotron 100

Dá se tento bezpečnostní systém ovládat i prostřednictvím SMS z mobilu?

Ano, EZS Jablotron 100 můžete ovládat i pomocí textových zpráv z Vašeho mobilního telefonu. Takto můžete ovládat jak celý zabezpečovací systém, tak i jednotlivé sekce, k nimž máte uživatelské oprávnění. Systém navíc umožňuje i ovládání PG výstupů uživatelsky definovaným příkazem.

Mohu službu Webová samoobsluha ovládat i s běžnou SIM kartou?

Bohužel ne, k využití této funkce musíte mít speciální bezpečnostní SIM kartu Jablotron. Ta je v současné době dostupná pro operátory T-Mobile a Vodafone, pro O2 zatím ne. Klasické SIM karty pro tuto funkci použít nelze.

Dá se ústředna JA-106K nastavit i pomocí vnitřní sítě LAN?

Ne, pomocí vnitřní sítě LAN systém nastavit nelze. EZS musí být připojený k internetu a pak je možné ústřednu konfigurovat vnějším spojením pomocí F-linku.

Na bezdrátové klávesnici jsem doplnil segmenty na celkem 5ks, ale v F-Linku vidím pouze jeden základní segment. Jak docílit korektního zobrazení?

U bezdrátových klávesnic k tomu může dojít při neúplném načtení vnitřního nastavení. F-Link potom zobrazí pouze výchozí hodnoty. K plnému načtení pomůže stisk tlačítka „Načti“ v F-Linku.