EZS pro komerční objekty

EZS pro komerční objekty

Provádíme návrh, instalaci, servis a revize zabezpečovacích systémů pro malé i rozsáhlé objekty. Zabezpečíme krámek na rohu ulice, kancelářské prostory, tovární areál i zámek nebo galerii. Používáme výrobky předních světových výrobců montované našimi certifikovanými techniky.

  • více jak 20 let praxe v oboru komerční bezpečnosti
  • efektivní propojení fyzické ostrahy a EZS
  • zkušení pracovníci, kteří vás dobře reprezentují
  • jsme vám k dispozici 24 hodin denně
  • pravidelné reporty a podněty pro inovace
  • certifikáty ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

EZS pro zabezpečení objektů v komerční sféře

Zabezpečení objektů v komerční sféře elektronickým zabezpečovacím systémem je jednou z cest, jak zvýšit bezpečnost majetku a v mnoha případech i bezpečnost pracovníků ve střeženém objektu. Zároveň může být zabezpečovací zařízení podmínkou uzavření pojistné smlouvy, či přiznání slevy na pojistném. V případě, že se v objektu nacházejí předměty historické hodnoty, bývá jejich umístění podmíněno za strany památkového úřadu existencí EZS.

Pro komerční objekty jsou obvykle instalovány systémy ve stupni zabezpečení 2, případně tam, kde je zvýšené riziko i systémy ve stupni 3, které mají například funkci antimasking, tj. detekce zaslepení pohybového detektoru v odstřeženém stavu.    

Obzvláště ve velkých areálech jsou zásadní požadavky na zabezpečovací systém především:

  • Spolehlivost
  • Jednoduchá ovladatelnost
  • Přehlednost

Spolehlivost je dána výběrem vhodného výrobce, systémy Honeywell, které pro větší instalace ve většině případů používáme, jsou na špičkové úrovni a splňují i podmínku snadné ovladatelnosti a přehlednosti. Doplněním o grafickou nadstavbu lze přehlednost ještě značně zvýšit.

Spolehlivost systému je podmíněna i jeho kvalitním servisem. Proto nabízíme našim zákazníkům servisní smlouvy, kdy je systém v pravidelné péči našich certifikovaných pracovníků. Postaráme se i o odborné revize EZS.

Na základě dlouholetých zkušeností doporučujeme a instalujeme osvědčené systémy českého výrobce JABLOTRON. Pro instalace v rozlehlejších rodinných domech a objektech doporučujeme systémy kanadské firmy PARADOX. Pro zabezpečení objektů v komerční a průmyslové sféře doporučujeme osvědčené systémy společnosti HONEYWELL Mezi naše další dodavatele patří společnost ESSER, TEXECOM, RISCO a další.

Elektronické zabezpečení objektu EZS je možné dále doplnit kamerovým, přístupovým či požárním systémem. Oblíbené jsou zejména chytré zámky a kamery s inteligntní analýzou obrazu. Zvládáme chytré a efektivní propojení fyzické ostrahy a moderních technologií. Disponujeme nejmodernějšími pulty centrální ochrany (PCO), které mohou být napojené na veškeré bezpečnostní systémy EZS, EPS a CCTV. Zajistíme pro vás administrativní a technický facility management, pravidelné i jednorázové generální úklidy a postaráme se i o provoz vaší vrátnice a recepce.

Sledujeme aktuální trendy, disponujeme vlastním vývojovým střediskem, přinášíme pokročilá řešení. Zeptejte se nás. Zdarma vám navrhneme vhodné řešení.

Služby

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Identifikujeme hrozby, zajistíme bezpečný provoz a zamezíme bezpečnostním rizikům ve vaší společnosti.

detail služby
Facility management

Facility management

Abyste se mohli plně věnovat chodu firmy, obstaráme veškerý administrativní a technický facility management.

detail služby
Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Provádíme montáže, revize a servis EZS. Zabezpečíme váš byt, dům, chatu i kancelář, výrobní halu nebo tovární komplex.

detail služby
Požární systémy

Požární systémy

Zajišťujeme montáže, revize a servis EPS. Disponujeme vlastním vývojovým centrem. Dodáme moderní, efektivní a spolehlivé EPS.

detail služby
Kamerové systémy

Kamerové systémy

Spolehlivé bezpečnostní kamerové systémy pro rodinné domy i komerční objekty pro nepřetržitý dohled. Provádíme montáže, revize i servis.

detail služby
Přístupové systémy

Přístupové systémy

Dodáváme docházkové, identifikační a přístupové systémy pro bytové domy a komerční objekty. Provedeme analýzu, návrh, montáž i revizi a servis.

detail služby
TV a SAT rozvody

TV a SAT rozvody

Zajišťujeme kompletní servis, revize a montáže televizních a satelitních rozvodů pro hotely, bytové a rodinné domy, administrativní budovy a další objekty.

detail služby
Speciální činnosti

Speciální činnosti

Poskytujeme technicko-odbornou pomoc při lokalizaci nežádoucích přijímacích zařízení (odposlechů) a další speciální činnosti v oboru bezpečnostních služeb.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference

Síť prodejen Žabka

Společnost TOP security s.r.o. díky výhře ve výběrovém řízení vybavila obchody po celé ČR zabezpečovacím systémem.

Síť prodejen Žabka

River City Danube House

V tomto rozsáhlém administrativním komplexu zajišťuje naše společnost servis a revize požárního bezpečnostního systému a elektronického bezpečnostního systému.

River City Danube House

Kamerový systém pro společnost 3H

Pro společnost 3H v Praze na Pankráci jsme instalovali rozsáhlý kamerový systém. Nad bezpečností lidí a vozidel v autoservisu i v parkovacím domě bdí několik desítek kamer. Tento kamerový systém je neustále modernizován a rozšiřován tak, aby splňoval náročné požadavky klienta i jeho zákazníků.

Kamerový systém pro společnost 3H
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.