Elektronické zabezpečovací systémy RISCO (EZS RISCO)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů RISCO. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS RISCO <

Na poli zabezpečovacích systémů patří společnost RISCO Group k naprosté špičce. Nabízí komplexní řešení pro zabezpečení v oblastech trhu, výroby, marketingu apod. po celém světě. V současnosti se RISCO Group může pochlubit miliony zákazníků, které využívají jejich služby.

RISCO Group produkuje zabezpečovací systémy od základní signalizace až po pokročilé zařízení pro ochranu komerčních prostor či rezidencí. Samozřejmostí je široká nabídka doplňků, které zjednodušují řízení, přístup a mohou implementovat další bezpečnostní prvky a platformy. To vše v uživatelsky přívětivém rozhraní. Instalace každého systému je snadná, rychlá a prostorově úsporná, současně však umožňuje všestrannou kontrolu uživatelem. Systémy RISCO jsou skvělou volbou také do budoucnosti, díky podpoře nejnovějších trendů a technologií se nemusíte bát, že by za pár let váš bezpečnostní systém překonal nějaký nenechavý zlodějíček.

Bezpečnostní systémy RISCO

Bezpečnostní systémy RISCO lze pořídit jak v drátové, tak bezdrátové verzi. Díky své univerzálnosti a flexibilitě jsou vhodné pro bytové i komerční prostory. Systém je kompatibilní se širokou nabídkou dalších bezpečnostních prvků, které lze do hlavního systému jednoduše instalovat. Vytvoříte tak komplexní zabezpečení s praktickými funkcemi, jako je například řízení přístupu, automatice atd. 

Bezpečnostní systém RISCO ProSYSTM patří mezi uživateli k nejoblíbenějším, je velmi rozšířený při zabezpečení organizací a institucí, jako jsou banky, komerční prostory či veřejná místa.

Detektory RISCO Group

V nabídce najdete nepřeberné množství detektorů, které signalizují všechno, co se ve vnitřních prostorách odehrává. Detektory RISCO splňují potřebné standardy pro bezpečnost majetku i osob, patří sem například

  • Detektory otřesu
  • Detektory pohybu
  • Detektory zaplavení
  • Detektory požáru atd.

Zvláštní specializaci splňují detektory třídy RISCO Grade 3, které jsou navrženy pro využití v komerčních prostorách a průmyslových oblastech. Pracují na základě jedinečných detekčních technologií, které se vyznačují zvýšenou odolností a spolehlivostí. To zajistí efektivní eliminaci falešných poplachů, ke kterým může docházet v náročných podmínkách.

Pokud máte o zabezpečovací systémy RISCO zájem, kontaktujte nás. Pokud máte zájem o zabezpečení vašeho objektu jen na krátkou dobu, využijte naší nabídky pronájmu EZS.