Elektronické zabezpečovací systémy Honeywell (EZS, EPS a CCTV HONEYWELL)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů HONEYWELL. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS HONEYWELL <

Komerční objekty už navždy v bezpečí díky bezpečnostním systémům Honeywell

K ochraně průmyslového majetku a komerčních objektů či historických budov je důležité zvolit dostatečné zabezpečení. Systém, který bezpečnost zajišťuje, by měl být vysoce profesionální, protože chrání cenný majetek. Velmi kvalitní systémy pro rozlehlejší komerční objekty nabízí společnost Honeywell. Ta je leaderem v tomto oboru a úroveň jejich zabezpečovacích systémů je na velmi vysoké úrovni. Váš majetek tak bude vždy v bezpečí.

Ke každému zabezpečovacímu systému, a nejen od značky Honeywell, je samozřejmostí servisní smlouva, která klientovi zaručuje pravidelný servis a jakmile je zaznamenána negativní situace, jedná se okamžitě.

Jako klient máte právo sdělit své požadavky a přání. Vždy bude hledáno řešení individuálně pro každého klienta. Samozřejmostí je dodržování všech bezpečnostních norem.

Bezpečnost = Honeywell

Stále je mnoho lidí, kteří podceňují potřebu ochrany svého majetku i osob. Jedná se o velmi důležité téma, které si zasluhuje vaší pozornost. I když to nevidíte, každý den se setkáváte s nějakým druhem zabezpečení. Hlavně v obchodech, kde je majetek i za miliony, by mohla nějaká nenadálá katastrofa mít takřka likvidní následky. Kdo na zabezpečení svého majetku dbá, má na systémy určité požadavky. Požadavky jsou především na snadnou obsluhu, spolehlivost, odolnost a kompatibilitu s dalšími systémy, které mohou být v objektech zavedeny. Většina klientů se zajímá samozřejmě i o náklady na pořízení a provoz. To vše může ve skvělém poměru nabídnout právě zabezpečovací systém Honeywell.

Společnost Honeywell má své sídlo v Americe s ročním obratem dokonce až 25 miliard dolarů. Obchoduje i na burze a její akcie patří mezi třicet společností, podle nichž je sestavován Down-Jonesům průmyslový index. V Evropě je to právě Česká republika, která je klíčovou základnou technologického rozvoje a vývoje.  Pražská pobočka spustila svou činnost v roce 1993 a o deset let později bylo uvedeno do provozu i brněnské vývojové centrum. Firma Honeywell se zabývá i službami v letectví, automobilovém průmyslu, technologiemi pro domov, budovy a průmysl a zabývá se i výrobou chemických výrobků, skleněných vláken, elektroniky nebo plastů.

V České republice se společnost orientuje na řídící technologie pro domácnosti, budovy, výrobu a letecký průmysl. Známý je například systém Hometronic, který dokáže řídit vytápění, osvětlení či ovládat různé spotřebiče. Využívá se na stahování rolet na dálku, zavlažování, ovládání garážových vrat apod. Bezpečnost zajišťuje systém Excel Security Manager, který zároveň funguje i jako protipožární systém, jež přenáší data, eviduje návštěvy, docházku a dokonce se může napojit i na účetnictví.  Problém mu nedělá ani řídit výtahy a uzavřený TV okruh.

Některé produkty značky Honeywell:

  • Termostatické hlavice
  • Ventily
  • Vodoměry
  • Omezovače vratné vody
  • Termopohony
  • Termostaty
  • Detektory
  • Ústředny
  • A další

Pokud máte o zabezpečovací systémy Honeywell zájem, kontaktujte nás!