Elektronické zabezpečovací systémy Paradox (EZS PARADOX)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Paradox. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS Paradox <

Společnost Paradox pochází z Kanady a byla založena již v roce 1989. Od prvních krůčků až do současnosti se ze společnosti Paradox stal jeden z nejvýznamnějších hráčů na poli zabezpečovacích zařízení. Výrobky této značky se vyvážejí do více než 100 zemí světa, a to včetně České republiky, kde se rovněž těší veliké oblibě.

Společnost Paradox staví především na promyšleném vývoji a produkci nových technologií, díky čemuž získává náskok nejenom před konkurencí, ale také před všemi fígly kriminálních živlů. Na základě své strategie Paradox přináší dlouhodobě na trh ty nejnovější technologické novinky ve sféře bezpečnostních zařízení, systémů a dalšího příslušenství. Díky tomu představují elektronické zabezpečovací systémy Paradox komplexní a inovativní ochranu té nejvyšší kvality.

Z řady produktů zmiňme například první sérii pohybových detektorů nebo zabezpečovací systém Paradox Digiplex z roku 1996, který sklidil mezi zákazníky nebývalí úspěch. V roce 2001 byl původní systém zachován co do kvality a komplexnosti, současně však byla celá série inovována a vylepšena například podporou bezdrátového přístupu.

Nové technologie otevírají nové možnosti

 S vývojem doby roste počet technologií a tím také možnosti uplatnění. Firma Paradox flexibilně reaguje na potřeby doby a nabízí celou řadu produktů z oblasti zabezpečení. Nabídka produktů obsahuje základní čidla, ale také komponenty s řadou unikátních technologií, které jsou vhodné pro zabezpečení velkých objektů. Firma Paradox tak s přehledem poskytne bezpečnostní systém jak pro menší objekty (byt, dům), tak pro rozsáhlé komplexy budov, komerční prostory nebo třeba obchodní centra. Stačí si jen vybrat.

Na českém trhu můžete najít nejrůznější produkty. Patří sem kupříkladu zabezpečovací ústředny Paradox s možností drátového i bezdrátového systému, bezpečnostní detektory Paradox v nejrůznějších provedeních (venkovní, digitální, magnetické, bezdrátové atd.), klávesnice Paradox pro jednoduché ovládání systému klasické, s LCD panelem atd.), expandéry Paradox, které vám umožní systém smysluplně rozšířit přesně podle vašich požadavků, či komunikátory Paradox.

Mezi další praktické „vychytávky“ patří například bezkontaktní čtečky, klíčenky, či dálkové ovladače. Součástí bohatého sortimentu je také příslušenství Paradox – napájecí zdroje, kabely, převodníky, náhradní baterie apod.

Vyberte ten pravý bezpečnostní systém

Zabezpečovací systémy společnosti Paradox:

  • EZS Paradox Esprit – systém vhodný pro malé aplikace, jednotlivé modely s ústřednou mohou obsahovat 4 až 24 smyček. V rámci svého zařazení patří mezi nejoblíbenější a nejrozšířenější malé aplikace na našem trhu.
  • EZS Paradox Spektra – inspirován oblíbenou řadou Esprit. Přináší však inovovanou ústřednu, přehlednější programování a nové uživatelské možnosti, které u předchozího modelu nebyly k dispozici. Paradox Spektra podporuje bezdrátové rozšíření a pokročilé sběrnicové moduly.
  • EZS Paradox Digiplex vhodný pro střední a velké objekty, jako jsou například banky, vojenské a vládní budovy a de facto všude tam, kde je vyžadována vysoká úroveň zabezpečení. Systém využívá pokrokovou technologii GuardWall a další modulární technologie pro maximální variabilitu. Systém lze velmi efektivně modifikovat.

Trendy ve sféře zabezpečovacích technologií

  • EZS Paradox Imperial je ideálním příkladem toho, jakým způsobem integrovat moderní technologie v rámci zabezpečení. Systém představuje komplexní řešení zabezpečení, podporuje domácí automatizaci procesů a přístupů. K tomu všemu se velmi jednoduše nastavuje a udržuje v chodu. Díky přívětivému uživatelskému rozhraní jeho provoz zvládne i méně zkušený uživatel.
  • EZS Paradox Magellan se vyznačuje maximálně snadnou integrací do jakéhokoli objektu. Stylový vzhled a design v podstatě umožňuje jeho použití ve všech interiérech a samozřejmě poskytuje ideální ochranu. Kromě bezpečnostních prvků disponuje také řadou praktických funkcí, které oceníte každý den. Patří sem například funkce budíku, telefonu nebo možnost sledovat další zařízení, která jsou připojena v síti.

Bezpečnostní detektory Paradox

Základním kamenem každého zabezpečení objektu jsou detektory. Detektory jsou rozděleny dle nejrůznějších kritérií a obsahují řadu technologií a jedinečných vlastností. Podle funkce můžete pořídit detektory digitální, odolné proti zvířatům, nebo analogové. Díky kombinaci nejrůznějších detektorů s rozmanitými funkcemi maximálně zabezpečíte objekt a zajistíte vyšší úroveň ochrany.

Nejvyšším levelem ochrany disponuje modelová řada detektorů Paradox Digital vision a Digigard. V kombinaci s magnetickými kontakty, detektory kouře a plynu, kovu či otřesu je zajištěna nejvyšší možná ochrana.

V případě zájmu o bezpečnostní systém Paradox zašlete svou objednávku pomocí formuláře nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 724 904 909. Pokud máte zájem o zabezpečení vašeho objektu jen na krátkou dobu, využijte naší nabídky pronájmu EZS.