Bytové domy a SVJ

Bezpečnostní řešení pro bytové domy a SVJ

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zabezpečení a služeb facility managementu u menších bytových domů, rozsáhlých bytových komplexů, bytových i nebytových prostor. Obrátit se na nás mohou SVJ (společenství vlastníků jednotek) i jednotlivci. Zajistíme realizaci, montáž i servis zabezpečovacích zařízení a postaráme se o kompletní facility management.

 • Více než 25 let praxe v oblasti zabezpečení
 • Moderní technologie a vybavení
 • Návrhy, realizace a servis
 • Vysoký standard služeb
 • Služby 24 h denně
 • Odborně vyškolený personál
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Zajišťujeme pro vás optimální zabezpečení na míru. Nabízíme EZS, EPS, kamerové i přístupové systémy.

detail služby
Facility management

Facility management

Abyste se mohli plně věnovat chodu firmy, obstaráme veškerý administrativní a technický facility management.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti zabezpečení bytových domů

Naše služby poskytuje tak, aby na konci realizace byli vždy spokojení zákazníci. Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR a věnujeme se zabezpečování bytových domů a služby facility managementu v Praze, v Hradci králové, Českých Budějovicích a dalších městech. Kladem důraz na kvalitu a efektivitu.

Zabezpečení bytového komplexu Zvonařka

V bytovém komplexu Zvonařka instalovala naše firma systém domovního telefonu a provádí zde servis a revize elektronických bezpečnostních systémů, požárního bezpečnostního systému a systému CCTV.

Bytový komplex Zvonařka

Dům národnostních menšin v Praze

Pro Dům národnostních menšin v Praze instalovala naše společnost rozsáhlý kamerový systém a dále provádí servisní a revizní činnosti na ostatních bezpečnostních technologiích.

Dům národnostních menšin

Zabezpečení bytového komplexu v Praze 5 - rezidence Anděl City

Pro bytový komplex Anděl City v Praze 5, provádí naše společnost revizní a servisní činnost na systémech požární signalizace a kamerových systémech. Pro tohoto klienta provádíme rekonstrukci kamerového systému a přístupového systému.

Rezidence Anděl City
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize zabezpečení bytových domů

Protože sledujeme aktuální trendy a zajímavosti v oblasti zabezpečování bytových domů, jsme vždy v obraze a víme, co se děje. Sledujte vše s námi a podívejte se i do zákulisí dění v TOP security.

Zajímavý způsob ochrany majetku se nabízí v rozvíjejících se moderních lokalitách s rezidentním typem bydlení, kde většina obyvatel využívá služeb jednoho centra, ze kt..

19. 06. 2019

Naše společnost ohlídala bezpečí čerstvě vystavěných dětských hřišť pro společnost 4soft, s.r.o.

23. 09. 2018

Mít v pořádku elektronické požární zabezpečení je v zájmu každého vlastníka bytové jednotky. Zákon nařizuje pravidelné kontroly systémů, které mohou odhalit závady, ale..

22. 06. 2018

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace ke službě zabezpečení bytových domů

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Kolikrát týdně pracovníky na objektu kontrolujete?

Pracovníci jsou kontrolováni na objektu minimálně 2x týdně. Kontroly se míchají ve dne a v noci. Na některých objektech jsou pod dohledem takřka denně - tam kde má objektový manažer tzv. základnu, jedná se o větší objekty s větším počtem bezpečnostních pracovníků.

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Jaké služby poskytujete v oblasti zabezpečení bytových domů a SVJ?

Ochranu soukromí a majetku v bytových domech realizujeme jak v oblasti technické, tak v oblasti využití lidských zdrojů.

Bezpečnostní systémy

Provádíme montáž elektronických zabezpečovacích systémůkamerových systémů, přístupových systémů, alarmů i elektronických požárních systémů. Odborně nainstalujeme kamerový dohled, interkomy i alarmy.

Fyzická ostraha, recepční služby i facility management

Zaměřujeme se také na poskytnutí fyzické ostrahy, zajištění recepčních služeb nebo obstarání kompletního facility managementu či technického managementu. Postaráme se o zeleň a případně i o úklid a to jak nebytových tak bytových prostor. Zajistíme pořární dohled. Poskytujeme možnost využití pultu centrální ostrahy, který je k dispozici 24 h denně.