Odborné instalace kamerových systémů (montáže CCTV)

Montáž kamerových systémů (instalce CCTV)

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Naše společnost zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů pro klienty z celé ČR. Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je bezplatné vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

 • více jak 20 let praxe v oboru
 • nejmodernější technologie a vybavení
 • certifikovaní technici
 • příprava a instalace kompletního zabezpečení
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Odborné instalace kamerových systémů (montáže CCTV)

Instalace kamerového systému je vhodným řešením pro celou řadu objektů, kde je třeba postarat se o jejich zabezpečení. Tyto systémy se používají ve firemní i soukromé sféře a kromě objektů mohou monitorovat i pozemky. Běžně využívají kamerové systémy CCTV nejen obchody, ale i galerie, muzea, banky, letiště, čerpací stanice, parkoviště atd. Důležitý je vždy správný výběr vhodného zařízení, které je třeba zvolit na míru podle prostoru a prostředí, kde se bude využívat.

Nejmodernější kamerové systémy mají velké množství funkcí, které jsou uživatelsky velmi příjemné a navíc zvyšují bezpečí střeženého objektu. Jejich uživatel tak může zařízení ovládat na dálku, sledovat živý obraz z kamer (stejně tak i záznam), díky připojení k internetové síti můžete mít plnou kontrolu nad Vaším objektem i přes počítač, notebook, tablet nebo chytrý mobilní telefon.

Výhodou našich kamerových systémů je také jednoduché ovládání, které zvládne každý. Na začátku Vás samozřejmě zaškolíme, vysvětlíme Vám všechny funkce a zodpovíme všechny dotazy. Odborné poradenství je samozřejmostí, stejně tak jako kvalitní servisní služby po celém území ČR – kromě dvou servisních středisek máme také dalších 12 poboček po celém území naší republiky. Provádíme také pravidelné revize všech zařízení a postaráme se o vše, co je ke spolehlivému provozu systémů CCTV potřeba.

Instalace kamerového systému je velmi důležitým ochranným opatřením, které výrazně zvýší bezpečí Vašeho objektu. Pokud ji svěříte naší společnosti, můžete se spolehnout na 100% spolehlivé a kvalitní služby od naších zkušených pracovníků. Vždy Vám pomůžeme vybrat takový systém, jenž bude pro Vaše potřeby nejvhodnější – nesnažíme se za každou cenu prodat ten nejdražší, ale každému klientovi nabídneme takové řešení, které pro něho bude nejlepší.

Naše nabídka kamerových systémů

V současné době Vám můžeme nabídnout hned čtyři druhy kvalitních kamerových systémů. V naší nabídce jsou jak levnější zařízení s nižším rozlišením, tak i špičkové modely s vysokým rozlišením obrazu Full HD. Konkrétně se jedná o tyto čtyři typy systémů:

 • analogový systém – základní a zároveň nejlevnější typ kamerového systému, který má pouze PAL standard a rozlišení od 600 do 1000 televizních řádků
 • systém HD-SDI – novější kamerový systém, který vysílá i v HD a Full HD. Přenos je realizován pomocí koaxiálního kabelu, často se používá např. při rekonstrukci starých analogových systémů jako jejich náhrada.
 • systém HD-CVI – stejně jako v předchozím případě, i tady se jedná o rozlišení HD a Full HD. Oproti výše zmíněnému systému má ale spoustu výhod – např. možnost ovládání otočných kamer, větší vzdálenost přenosu dat, dosah až 500m nebo obousměrnou komunikaci mezi kamerou a DVR
 • IP systém – nejlepší kamerové systémy pro ty, jenž chtějí dokonalou kvalitu obrazu. IP systém disponuje rozlišením HD a Full HD, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze atd. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Kvalita od předních světových výrobců

Všechny kamerové systémy, které instalujeme, jsou pouze od pečlivě vybraných a prověřených značek. Jedná se např. o značky Samsung, Bosch, Siemens, Intellex, Vison a další. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného zařízení a montáž kamerového systému provedeme v nejkratší možné době.

Postup objednávky našich služeb

1) Kontaktujte nás a podrobně popište o jaký druh služby budete mít zájem.

2) V domluvený čas se k Vám přijedeme podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme optimální řešení v poměru cena/efektivita s ohledem na požadovanou náročnost obsluhy a další požadované parametry.

3) Do 24 hodin Vám předložíme vypracovaný návrh včetně kalkulace ceny .

4) Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zajistíme pro Vás kompletní realizaci nového kamerového systému včetně jeho výchozí revize a odborného zaškolení obsluhy.

5) Následné služby, které Vám garantujeme a můžete je využít:

a) dlouhodobý servis (tj. dlouhodobě servisovatelný produkt )

b) sepsání servisní smlouvy, která vedle zvýhodněných cen zahrnuje také:

 • expresní servisní zásahy do 6, 12 a 24 hodin
 • hlídání zákonných revizí a jejich realizace
 • nonstop provoz dispečinku, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu



Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.