Odborné instalace kamerových systémů (montáže CCTV)

Montáž kamerových systémů (instalace CCTV)

Potřebujete do vašeho obchodu, firmy, domu, nebo jakéhokoli objektu nainstalovat kvalitní a spolehlivý kamerový systém? Naše společnost zajišťuje profesionální instalace kamerových systémů různých typů pro klienty z celé ČR. Poskytujeme komplexní služby od dodávky přes instalaci až po správu těchto systémů, včetně odborného poradenství a kompletního zaškolení. Samozřejmostí je vypracování nabídky, možnost servisní smlouvy a návrh kamerového systému na míru, přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti instalace kamerových systémů

Instalace kamerového systému v síti prodejen Žabka

Pro síť prodejen Žabka jsme navrhli a nainstalovali systém kamerového snímání se záznamem (CCTV). Tyto systémy chrání jak majetek klienta, tak bezpečí zákazníků prodejen. Více než 20 let praxe v oboru technického zabezpečení a vlastní technické vývojové středisko z nás dělají experta na tento segment. Hledáte podobné řešení? D..

Síť prodejen Žabka

Instalace kamer v hotelu Meritum - Praha, Ruzyně

Pro zákazníka jsme zajistili instalaci kamerového systému. Moderní hotel sídlící v pražské Ruzyni je několika podlažní budovou s pokoji pro hosty, recepcí, saunou, fitness zázemím a dalšími místnostmi sloužícími pro konference nebo jednání. Protože hotel je prostředím, kde dochází k časté obměně hostů, je zapotřebí, aby měl ho..

Instalace kamerových systémů v hotelu Meritum

Montáž kamerového systému pro společnost 3H

Pro společnost 3H v Praze na Pankráci jsme instalovali rozsáhlý kamerový systém. Nad bezpečností lidí a vozidel v autoservisu i v parkovacím domě bdí několik desítek kamer. Tento kamerový systém je neustále modernizován a rozšiřován tak, aby splňoval náročné požadavky klienta i jeho zákazníků.

Kamerový systém pro společnost 3H
další reference >
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize kamerových systémů

Právě problematika ochrany měkkých cílů zůstává zejména po loňských tragických událostech ve Fakultní nemocnici v Ostravě jednou z priorit bezpečnostních specialistů. S..

Ondřej Šlechta

23. 01. 2020

Vylepšené technologie umožňující nepřetržitý video dohled jsou jednou z nejrozšířenějších způsobů zabezpečení budov. Kamerové senzory, síťová úložiště a automatizace př..

Pavel Mikšátko

19. 08. 2019

Vidět, co se děje, je základem. První kamerové systémy byly vyvinuty během 2. světové války, ale jako komerční bezpečnostní prvek se uzavřený televizní okruh (CCTV) zač..

Pavel Mikšátko

15. 02. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k montáži kamerového systému

Odborné instalace kamerových systémů (montáže CCTV)

Instalace kamerového systému je vhodným řešením pro celou řadu objektů, kde je třeba postarat se o jejich zabezpečení. Tyto systémy se používají ve firemní i soukromé sféře a kromě objektů mohou monitorovat i pozemky. Běžně využívají kamerové systémy CCTV nejen obchody, ale i galerie, muzea, banky, letiště, čerpací stanice, parkoviště atd. Důležitý je vždy správný výběr vhodného zařízení, které je třeba zvolit na míru podle prostoru a prostředí, kde se bude využívat.

Nejmodernější kamerové systémy mají velké množství funkcí, které jsou uživatelsky velmi příjemné a navíc zvyšují bezpečí střeženého objektu. Jejich uživatel tak může zařízení ovládat na dálku, sledovat živý obraz z kamer (stejně tak i záznam), díky připojení k internetové síti můžete mít plnou kontrolu nad Vaším objektem i přes počítač, notebook, tablet nebo chytrý mobilní telefon. 

Výhodou našich kamerových systémů je také jednoduché ovládání, které zvládne každý. Na začátku Vás samozřejmě zaškolíme, vysvětlíme Vám všechny funkce a zodpovíme všechny dotazy. Odborné poradenství je samozřejmostí, stejně tak jako kvalitní servisní služby po celém území ČR – kromě dvou servisních středisek máme také dalších 12 poboček po celém území naší republiky. Provádíme také pravidelné revize všech zařízení a postaráme se o vše, co je ke spolehlivému provozu systémů CCTV potřeba.

Instalace kamerového systému je velmi důležitým ochranným opatřením, které výrazně zvýší bezpečí Vašeho objektu. Pokud ji svěříte naší společnosti, můžete se spolehnout na 100% spolehlivé a kvalitní služby od naších zkušených pracovníků. Vždy Vám pomůžeme vybrat takový systém, jenž bude pro Vaše potřeby nejvhodnější – nesnažíme se za každou cenu prodat ten nejdražší, ale každému klientovi nabídneme takové řešení, které pro něho bude nejlepší.

Jaké kamerové systémy nabízíte?

V současné době Vám můžeme nabídnout hned čtyři druhy kvalitních kamerových systémů. V naší nabídce jsou jak levnější zařízení s nižším rozlišením, tak i špičkové modely s vysokým rozlišením obrazu Full HD. Konkrétně se jedná o tyto čtyři typy systémů:

  • analogový systém – základní a zároveň nejlevnější typ kamerového systému, který má pouze PAL standard a rozlišení od 600 do 1000 televizních řádků
  • systém HD-SDI – novější kamerový systém, který vysílá i v HD a Full HD. Přenos je realizován pomocí koaxiálního kabelu, často se používá např. při rekonstrukci starých analogových systémů jako jejich náhrada.
  • systém HD-CVI – stejně jako v předchozím případě, i tady se jedná o rozlišení HD a Full HD. Oproti výše zmíněnému systému má ale spoustu výhod – např. možnost ovládání otočných kamer, větší vzdálenost přenosu dat, dosah až 500m nebo obousměrnou komunikaci mezi kamerou a DVR
  • IP systém – nejlepší kamerové systémy pro ty, jenž chtějí dokonalou kvalitu obrazu. IP systém disponuje rozlišením HD a Full HD, spoustou užitečných funkcí, jako jsou alarmová hlášení, analýza v obraze atd. Snímaný obraz je ostrý a má nejvyšší rozlišení (v řádech megapixelů).

Kvalita od předních světových výrobců

Všechny kamerové systémy, které instalujeme, jsou pouze od pečlivě vybraných a prověřených značek. Jedná se např. o značky Samsung, Bosch, Siemens, Intellex, Vison a další. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného zařízení a montáž kamerového systému provedeme v nejkratší možné době.

Jak postupovat v případě zájmu o montáž kamerového systému?

1) Kontaktujte nás a podrobně popište o jaký druh služby budete mít zájem.

2) V domluvený čas se k Vám přijedeme podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme optimální řešení v poměru cena/efektivita s ohledem na požadovanou náročnost obsluhy a další požadované parametry.

3) Připravíme Vám návrh včetně kalkulace ceny.

4) Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zajistíme pro Vás kompletní realizaci nového kamerového systému včetně jeho výchozí revize a odborného zaškolení obsluhy.

5) Následné služby, které Vám garantujeme a můžete je využít:

a) dlouhodobý servis (tj. dlouhodobě servisovatelný produkt )

b) sepsání servisní smlouvy, která vedle zvýhodněných cen zahrnuje také:

- expresní servisní zásahy do 6, 12 a 24 hodin

- hlídání zákonných revizí a jejich realizace

- nonstop provoz dispečinku, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Jak často své techniky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.