Elektronické zabezpečovací systémy Paradox DIGIPLEX (EZS PARADOX DIGIPLEX)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů DIGIPLEX. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS DIGIPLEX <

Nejoblíbenější a nejrozšířenější zabezpečovací systém Paradox Digiplex patří mezi nejpoužívanější bezpečnostní systémy. Tyto alarmy jsou ideální pro ochranu středních a velkých objektů, jako jsou například banky, vojenské instituce, vládní objekty apod. O jeho oblíbenosti svědčí nejenom vysoká úroveň zabezpečení, ale také fakt, že je aktivně využíván v několika stovkách budov.

Ty nejnovější technologie zabezpečení

Bezpečnostní systém Paradox Digiplex využívá revoluční technologii GuardWall, která dokonale ochrání všechny požadované objekty. Modulární technologie je navržena s maximální mírou přizpůsobení, a tak vám umožní konfigurovat jednotlivé prvky přesně podle vašich představ a zohlední všechna specifika daného objektu.

(vlozit:rychly_kontakt)

Integrovaný přístupový systém

Zabezpečovací přístupový systém Paradox Digiplex lze plně integrovat do systému vaší firmy nebo objektu, a tak vám nabídne řadu užitečných funkcí, jako je vstup a zabezpečení skrze přístupové karty, monitorování dveří, kontrola výstupu spjatá s určitou situací (řízení osvětlení, klimatizace, topení apod.) nebo uložení všech událostí do databáze systému, ve kterých můžete později přehledně hledat.

Bezdrátové připojení

Bezdrátová nástavba vám umožňuje aplikovat další bezdrátové detektory nebo ovladače systému. EZS Paradox Digiplex můžete ovládat na dálku skrze mobilní telefon s tónovou volbou a konfigurovat jednotlivé prvky EZS, odstavovat skupiny, kontrolovat nebo ovládat výstupy (jako jsou garážová vrata apod.). Pro ještě vyšší uživatelský komfort lze monitoring celého systému zajistit také z vašeho počítače pomocí speciálních programů, ať máte všechno přehledně uspořádané. Systém je možné připojit na pult centrální ochrany.

Prvky EZS Paradox Digiplex

Ústředny EZS Paradox DIGIPLEX

Jádrem celého zabezpečovacího systému je základní deska. Ústředny lze rozlišit dle počtu vstupních zón, samozřejmostí jsou i další doplňující vlastnosti, které vám pomohou vytvořit EZS na míru.

Klávesnice pro EZS Paradox DIGIPLEX

Klávesnice EZS Paradox DIGIPLEX slouží k ovládání a konfiguraci systému.

Sběrnicové detektory Paradox DIGIPLEX

Sběrnicové detektory rozlišujeme na analogové a digitální, slouží mimo jiné ke snímání pohybu.

Expandery EZS Paradox DIGIPLEX

Expandery rozšiřují působnost jednotlivých zónových modulů. Patří sem rozšíření pro moduly dveřních kontaktů, univerzální rozšiřovací moduly, moduly pro bezdrátové rozšíření.

Přístupové moduly Paradox DIGIPLEX

Moduly pro řízení přístupu.

Rozšiřující moduly Paradox DIGIPLEX

Moduly jsou praktické zejména tehdy, pokud nemáte k dispozici dostatek výstupů. Umožní vám tak například připojit modul pro ovládání garážových dveří.

Speciální moduly pro EZS Paradox DIGIPLEX

Moduly podporující hlasovou komunikaci a tisk.

Příslušenství pro EZS Paradox DIGIPLEX

Mezi příslušenství pro elektronický zabezpečovací systém Paradox DIGIPLEX patří paměťové klíče, boxy a další.

Programy pro EZS Paradox DIGIPLEX

Software, který slouží k ovládání, správě a monitorování celého systému.