Elektronické zabezpečovací systémy Paradox ESPRIT (EZS Paradox ESPRIT)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů ESPRIT. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS Paradox ESPRIT <

Zabezpečovací systémy Paradox Esprit jsou určeny pro malé objekty nebo plochy a v současnosti patří mezi nejrozšířenější aplikace na trhu v rámci ČR. Hlavní předností tohoto systému patří nízká pořizovací cena a díky dlouhodobému využívání a provozu v enormním počtu objektů je tento systém velmi dobře vyladěn také samotnými zákazníky.

Konkrétní modely mohou disponovat 4 až 24 smyčkami. EZS Paradox Esprit pracují s technologií zdvojených zón ATZ, což vám umožňuje aplikovat 2 detektory (a to včetně ochranných kontaktů) na 1 kabelový pár. Základní Esprit ústředna je kompatibilní se širokou nabídkou modulů, mezi které patří klávesnice, moduly výstupu pro rozšíření komunikace atd. Naprogramovat ústřednu Esprit je možné buď skrze klávesnici, nebo dálkově pomocí softwaru Espload, který je dodáván zdarma.

Prvky EZS Paradox Esprit

Ústředny Paradox ESPRIT

Ústředna je srdcem celého systému, v případě elektronického zabezpečovacího systému Paradox ESPRIT je ústředna určena pro menší aplikace s možností maximálně 24 zón, resp. 2 klávesnicových zón. Základní systém je možno rozdělit na 2 subsystémy, který podporuje až 49 unikátních uživatelských kódů a disponuje pamětí až pro 256 událostí.

Klávesnice Paradox ESPRIT

Klávesnice Paradox ESPRIT slouží jako ovládání panel pro rychlou a efektivní kontrolu a konfiguraci systému.

Rozšiřující bezdrátové modely Paradox ESPRIT

Rozšiřující moduly zahrnují takové prvky systému, jako jsou čidla nebo ovladače. Navíc současně podporují praktické bezdrátové připojení.

Příslušenství pro EZS Paradox ESPRIT

EZS Paradox ESPRIT je plně kompatibilní s bohatou nabídkou příslušenství, které podpoří stávající komplexní ochranu. Patří sem paměťové programovací klíče, adaptéry telefonních linek.

Software

Činnost EZS Paradox ESPRIT podporují programy pro ovládání, správu a monitorování systému.