Elektronické zabezpečovací a protipožární systémy ESSER by Honeywell (EZS a EPS ESSER)

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů ESSER. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat EZS ESSER <

Elektronické zabezpečovací systémy od značky ESSER nabízejí svým zákazníkům nejen vysokou odolnost a spolehlivost, ale i neustálé inovace a v současné době prioritní orientaci na zákazníka. I díky tomu je společnost ESSER na trhu už více než 40 let.

ESSER - elektrická požární signalizace, evakuační rozhlas a veřejné ozvučení, systémy řízení a správy

Značka ESSER nabízí vysoce kvalitní a inovativní řešení elektrické požární ochrany, která splňuje veškeré standardy. Díky své modularitě a maximálnímu přizpůsobení představují systémy ESSER od společnosti Honeywell jasnou volbu v tomto oboru.

Značka ESSER = koncern značky Honeywell

Systémy ESSER, to je známka profesionality a vysoké kvality systému elektrické požární signalizace společně s inteligentním řídicím systémem. Systémy ESSER nabízejí klientům nespočet výhod, jako například perfektní koordinace všech součástí, či pravidelnou aktualizaci, které ovšem zaručují kompatibilitu i se staršími verzemi těchto systémů. Díky tomu jsou vaše investice do systému chráněny a zároveň je i garantována dostupnost do budoucna.

V nabídce od značky ESSER můžete najít systémy: Elektrická požární signalizace, Evakuační rozhlas a veřejné ozvučení, Systémy řízení a správy.

Díky vysoce sofistikované administraci a přístupovým právům, je umožněno velmi efektivně řídit přístupová práva a subsystémy v otázce systému řízení a správy budov a to i včetně automatického strukturování zpráv. Jednotlivé instalace je možné sjednotit do jednoho jediného uživatelského rozhraní. Konkrétně se jedná například o:

Bezpečnostní systém ESSER se ovšem může pochlubit i dalšími funkcemi, jako například ty, které umožní evakuaci budov, řízení jiných systémů, zobrazení poplachových schémat, upozornění na poplachové stavy a mnohé další. Kromě plánů budov, nákresů podrobných pracovních postupů nabízí tento systém i řízení a správu budovy. Mnozí také ocení i výstupní kanál pro e-mail, SMS, či tisk.

Ke stěžejním výhodám patří zejména následující:

  • Systémy objektu jsou propojeny do jednoho nadstavbového systému
  • Změna v jednom systému způsobí reakci v jiném
  • Jedno rozhraní
  • Různé použití konkrétních součástí snižuje celkové náklady na použité technologie a údržbu
  • Pro ovládání veškerých systémů stačí jedno proškolení obsluhy
  • Neustálý vývoj systémových vlastností a funkcí společně s přizpůsobováním rozhraní ostatním zabezpečovacím systémům značky ESSER

V případě, že se chcete o zabezpečovacím systému ESSER od Honeywell dozvědět více, neváhejte a kontaktujte naši bezpečnostní agenturu.