GSM mini alarm Azor – nejlepší bezpečnostní systém pro malé objekty

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Jablotron. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat GSM mini alarm Azor <

Hledáte kvalitní bezpečnostní systém, který by poskytl spolehlivou a profesionální ochranu Vašeho bytu, chatky, kanceláře, garáže nebo třeba malého obchodu? Máme pro Vás ideální řešení – nový GSM mini alarm Azor od společnosti Jablotron. Jedná se o bezdrátové zabezpečovací zařízení, které se jednoduše ovládá a dá se velmi snadno nainstalovat. Pro komunikaci s jeho uživatelem a pro přenos informací k pultu centrální ochrany využívá Azor GSM síť. K jednomu alarmu se dá přiřadit jedna čtečka čipů, 10 detektorů a až 10 uživatelů. Alarm Jablotron Azor poskytne Vašemu objektu maximální ochranu díky detektorům pohybu, detektorům otevření oken či dveří a detektorům kouře. Elektronický bezpečnostní systém Azor je malý, prakticky, spolehlivý a využívají jej už tisíce spokojených zákazníků – budeme rádi, když se k nim přidáte i vy.

Hlavní výhody alarmu Azor

GSM mini alarm Azor má mnoho kladných vlastností a rozhodně stojí za to o něm alespoň zauvažovat. K jeho přednostem patří zejména velmi jednoduché ovládání a snadná instalace, výhodou je určitě i skutečnost, že systém funguje na bezdrátové technologii. Pořizovací cena navíc není nijak vysoká a pro menší objekty je Azor opravdu skvělým a ideálním řešením. Pokud byste měli jakékoliv dotazy k tomuto produktu, určitě se nás zeptejte – rádi Vám poradíme, případně navrhneme i jiné vhodné řešení.

Jak se bezpečnostní systém Azor ovládá?

Co se týká ovládání tohoto systému od společnosti Jablotron, není to nic náročného – právě naopak – alarm Jablotron Azor se dá ovládat velmi snadno. K ovládání se používá speciální přístupový čip, který jednoduše přiložíte k ovladači alarmu a zajištění i odjištění provedete pouhým jedním stiskem.

Jablotron Azor jinak můžete ovládat dvěma způsoby – buď stisknutím zámku a uložením čipu nebo jednoduše pomocí Vašeho mobilního telefonu

Důležitou informací je to, že GSM mini alarm Azor funguje tak trochu na principu tzv. stavebnice – základem je vždy přednastavená sada (Start nebo PLUS) a k ní si pak můžete připojit další prvky podle Vašich požadavků. Díky snadné instalaci je navíc velmi šetrný k interiéru Vaší domácnosti.

Zajímavou a příjemnou variantou je u tohoto alarmu také možnost online ovládání. Alarm tak můžete ovládat v podstatě odkudkoliv a to jak z počítače, notebooku, tabletu nebo Vašeho chytrého mobilního telefonu. Jablotron Azor má prostě samé výhody – pokud máte spíše menší objekt, mohl by GSM mini alarm Azor být tím nejlepším bezpečnostním zařízením pro Vás.

Technická specifikace produktu a obsah balení:

Závěrem se ještě podíváme na to, jakou má tento výrobek technickou specifikaci a co obsahuje jedno balení tohoto produktu.

Technická specifikace:

 • GSM plug-and-play mini alarm ideální pro malé instalace
 • intuitivní a snadné ovládání
 • 10 bezdrátových detektoru (pohyb, otevření dveří či oken,
 • 10 uživatelů pro ovládání systému
 • hlasové a SMS zprávy až na 10 telefonních čísel
 • hlasová navigace pro snadnou orientaci v menu
 • komunikační frekvence 433 Mhz

Obsah základní sady alarmu Jablotron - Azor START:

 • 1x GSM komunikátor
 • 1x Čtečka čipů
 • 1x Detektor pohybu
 • 1x Detektor otevření dveří
 • 2x Ovládací čip
 • Síťový adaptér, zálohovací akumulátor a příslušenství

Ústředna alarmu Jablotron Azor má integrovaný GSM komunikátor, díky kterému je neustále ve spojení s uživatelem alarmu nebo střediskem PCO (pultu centrální ochrany). Při poplachu je ústředna schopna odeslat informační SMS, MMS či dokáže dokonce sama zavolat na přednastavená telefonní čísla. Její součástí je také paměťová karta o kapacitě 1 GB, která v sobě uchovává hlasové zprávy a data z jednotlivých událostí.