Maximobil a sos tísňové tlačítko pro seniory – zdravotní alarm Jablotron Granny

Nabízíme komplexní služby od návrhu, přes instalaci až po dlouhodobý servis zabezpečovacích systémů Jablotron. Nabízíme také možnost pronájmu EZS.

> Poptat Jablotron Granny <

Zdravotní alarmy jsou vhodné zejména pro seniory, ale výrazně usnadní život také jejich blízkým. Se zdravotním alarmem Jablotron Granny od české společnosti Jablotron můžete efektivně podpořit péči o vaše rodiče, prarodiče a další seniory, nemocné či handicapované osoby ve vašem okolí.

Sada Granny – samostatnost a bezpečí pro vás i vaše blízké

Sada Granny obsahuje maximobil – mobilní telefon s velkými tlačítky a displejem pro snadnou manipulaci a osobní sos tísňové tlačítko pro seniory pro případ nouze. Jeho konstrukce odpovídá pevné lince, ale v principu funguje stejně jako mobilní telefon. Na SOS tlačítku jsou nastavena nouzová čísla, mezi která můžete zařadit sebe, další rodinné příslušníky, sousedy, lékaře či pracovníky sociálních služeb.

Díky tomu mohou senioři zůstat ve svém domácím prostředí beze strachu, že by v případě potřeby zůstali bez adekvátní pomoci. Tento systém můžete doplnit o další detektory, jako jsou například detektor kouře, zaplavení či nástěnné tlačítko pro přivolání pomoci z postele či koupelny.

Hlavní výhody sady Jablotron Granny

  • SOS tísňové tlačítko pro seniory po stisknutí zavolá či pošle SOS SMS na přednastavená čísla
  • Maximobil volá čísla v nastaveném pořadí tak dlouho, dokud se nedovolá
  • Po navázání spojení se maximobil přepne do hlasitého odposlechu
  • K maximobilu lze připojit až 9 dalších SOS tlačítek, včetně tísňového tlačítka na ruku, které má dosah až 50m ve volném prostoru a je voděodolné

Video