Servis EZS

Servis zabezpečovacích systémů EZS

Abyste se na svůj zabezpečovací systém mohli 100% spolehnout, je potřeba ho pravidelně kontrolovat a dopřát mu pravidelný servis. Ideální je jednou do roka ověřit stav záložních akumulátorů, napájecího zdroje, zkontrolovat funkčnost čidel, sirén, telefonních a GSM komunikátorů, rychlost odezvy PCO a vyčistit infradetektory a jiné optické části zabezpečovacího zařízení. Pravidelné zkoušky zabezpečovacího systému předcházejí planým poplachům a zajistí bezporuchový provoz systému. Kontrolu a servis elektronických zabezpečovacích systémů EZS není možné provést bez speciálního technického vybavení. Naši pracovníci se v zabezpečovacích systémech dokonale vyznají a s nejnovějším vybavením zajistí kompletní servis EZS i u vás. Servis elektronických zabezpečovacích systému provádíme po celé České republice.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Spolupracujeme s autorizovanými dodavateli zabezpečovacích zařízení, jako je např. americká společnost Honeywell, kanadská firma Paradox, britský Texecom, rakouský Esser, izraelské Risco nebo český Jablotron.

Všem našim zákazníkům zajišťujeme i pravidelný servis EZS a expresní jednání v případě nenadálé události na základě servisní smlouvy. Sjednejte si ji u nás, ať máte vždy 100% jistotu, že je váš majetek a životy vaší rodiny v bezpečí.

Zajišťujeme také revize elektronických zabezpečovacích systémů >>
Zajišťujeme také montáže elektronických zabezpečovacích systémů >>

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference

Dům národnostních menšin

Pro Dům národnostních menšin, jehož zřizovatelem je Hlavní město Praha, naše společnost instalovala rozsáhlý kamerový systém a dále provádí servisní a revizní činnosti na ostatních bezpečnostních technologiích.

Dům národnostních menšin
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.