Bezpečnostní agentura Praha

Umíme vás výborně reprezentovat ve firmách, administrativních budovách a centrech, rezidencích, hotelech. Jsme dostatečně důrazní při organizování a zajišťování bezpečnosti společenských a sportovních akcí, máme excelentně zvládnuté procesy týkající se bezpečnosti pro výrobní podniky a logistická centra. To vše se znalostí Pražského regionu a pevným regionálním řízením i zázemím. Bezpečnostní technologie, které pro vás instalujeme (ať už se jedná o kamerové, bezpečnostní, požární či přístupové systémy), vždy odrážejí nejnovější světové trendy. Naše bezpečnostní agentura Praha je vždy připravena poskytnout služby ve 100% kvalitě. Kontaktujte nás.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Služby naší bezpečnostní agentury v Praze a okolí:

Naše bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní služby té nejvyšší kvality. Pracujeme chytře, systematicky a efektivně. Komplexní bezpečnostní služby pro všechny, kteří se v Praze chtějí cítit v bezpečí. Nad projekty pro korporace i jednotlivce pečlivě přemýšlíme, pracujeme komplexně a dbáme na každý detail, aby naše individuální řešení bylo maximálně efektivní.

Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Korporátní bezpečnost

Korporátní bezpečnost

Identifikujeme hrozby, zajistíme bezpečný provoz a zamezíme bezpečnostním rizikům ve vaší společnosti. Poskytujeme komplexní bezpečnostní řešení.

detail služby
Event security

Event security

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy

Naše bezpečnostní agentura pro vás zajistí optimální zabezpečení na míru. Nabízíme EZS, EPS, kamerové i přístupové systémy.

detail služby
Facility management

Facility management

Abyste se mohli plně věnovat chodu firmy, obstaráme veškerý administrativní a technický facility management.

detail služby
Soukromé objekty

Soukromé objekty

Zajišťujeme zabezpečení bytů, domů, garáží, sklepů, chat a dalších soukromých objektů. Spolehlivé produkty, odborná montáž.

detail služby
Komerční objekty

Komerční objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným na trhu. Využíváme nejmodernější technologie. Udržujeme vysoký standard služeb. Umíme Vás výborně reprezentovat.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Oderská 333/5, Praha 9

Reference - bezpečnostní služby Praha

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Je jedno, zda se jedná o zabezpečení malého obchodu na rohu ulice nebo o 15ti patrovou administrativní budovu v centru Prahy. Svou práci odvádíme vždy na 100 %. Spolehněte se na bezpečnostní agenturu Praha i vy.

Zářiové akce naší bezpečnostní agentury v Praze

V průběhu září jsme v Praze rozběhli několik zajímavých zakázek. Podívejte se, co vše se u nás dělo a kde jsme působili i mimo hlavní město Prahu?

V září jsme v TOP security nezaháleli

Zajištění osobního doprovodu naší bezpečnostní agenturou - Praha

Naši vycvičení specialisté zajistili osobní doprovod pro vysoce postaveného představitele Indické republiky v průběhu pobytu v hlavním městě Praha.

Osobní doprovod a fyzická ostraha na území ČR

Ostraha přenosových vozů ČT během rozloučení s Mistrem v Praze

S úctou a vážností jsme přidali pomocnou ruku a prostřednictvím pracovníků pražské fyzické ostrahy jsme se postarali o bezpečnost přenosových vozů ČT při rozloučení s Mistrem.

Přenosové vozy ČT - rozloučení s Mistrem
další reference >
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články

Přinášíme novinky a aktuality z oblasti bezpečnosti. Pravidelně vás informujeme o aktualitách z naší bezpečnostní agentury TOP security Praha i z pořádaných akcí v Praze, na kterých zajišťujeme pořadatelské a bezpečnostní služby.

Být o krok před zloději a lupiči je úkolem každé bezpečnostní agentury, a i my sledujeme nejnovější metody a taktiky zlodějů, abychom vám mohli pomoci chránit svůj maje..

Pavel Mikšátko

19. 06. 2019

Ochrana školských zařízení je v posledních letech na stále vyšší úrovni. Praha a Střední Čechy jsou na tom se zabezpečováním škol výrazně lépe než jiné kraje. Přesto se..

Pavel Mikšátko

21. 05. 2019

Díky předchozí spolupráci si nás klient znovu poptal na ostrahu prestižní akce Výroční ceny České eventové asociace 2019 v Pražském kulturním středisku DOX+ Na akci,..

Václav Pasák

15. 04. 2019

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k službám naší bezpečnostní agentury v Praze

Co Vás odlišuje od konkurence?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události na objektu do 30 minut.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Kontaktní osoba pro Prahu

Kontakt - Bezpečnostní agentura Praha
Václav Pasák
Oderská 333/5, 196 00 Praha 9 – Čakovice
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.