Event security

Event security a pořadatelské služby

Zajistíme kompletní pořadatelské služby sportovních i společenských akcí. Zajistíme profesionální ostrahu i zdravotnický a požární dohled. Fyzická ostraha se postará o bezpečnost diváků, účinkujících a o ochranu jejich majetku a vybavení.  Navrhneme nejlepší bezpečnostní řešení vzhledem k typu akce.

 • více než 20 let praxe
 • moderní technologie a vybavení
 • pracovníci jsou důkladně vybíráni a školeni
 • komplexní zajištění akcí
 • návrhy bezpečnostního řešení
 • certifikáty ISO 9001, ISO 27001 a ISO 14001
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Služby v oblasti pořadatelské činnosti a event security

Ostraha akcí

Ostraha akcí

Poskytujeme profesionálně vyškolený tým ostrahy pro kontrolu bezpečnosti diváků, pořadatelů i vybavení. Ostraha outdoor i indoor akcí.

detail služby
Door Security

Door Security

Zajistíme ostrahu u vstupu do budov nebo areálů, kde se akce koná. Kontrola osob nebo automobilů a jejich povolení pro vstup.

detail služby
Pořadatelé

Pořadatelé

Obstaráme kompletní pořadatelský tým, který zajistí vedení akce a postará se o veškeré organizační činnosti spojené s chodem akce.

detail služby
Hostesky

Hostesky

O návštěvníky se postarají zkušené hostesky. Profesionální vystupování a dokonalá reprezentace na akci je samozřejmostí.

detail služby
Zdravotníci

Zdravotníci

Nabízíme zdravotnický dohled vyškolenými pracovníky přímo v místě konání akce. Péče o návštěvníky, pořadatele i účinkující.

detail služby
Hasiči

Hasiči

Požární dohled v budovách i u venkovních akcí. Profesionalita a rychlé zorientování i v krizových situacích.

detail služby
Pyrotechnik

Pyrotechnik

Postaráme se o odborný dohled nebo zajištění pyrotechnických vystoupení s důrazem na správnou manipulaci s materiálem a bezpečnost diváků.

detail služby
Zpracování celkového plánu

Zpracování celkového plánu

Efektivní vypracování plánu pro zabezpečení akce. Individuální hodnocení každé akce s přihlédnutím ke všem důležitým faktorům.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti pořadatelských služeb a event security

Snažíme se o maximální spokojenost našich klientů a jsme rádi, že s naší bezpečnostní agenturou spolupracujete 10 i více let. Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR a každý z nich je pro nás důležitý. Pro hladký průběh všech akcí zajistíme maximální možnou ochranu všech zúčastněných osob a majetku a to jak v Praze, tak v dalších městech.

ABC festivalu v NZM v Praze pod dohledem TOP security

Poskytli jsme služby event security zahrnující ostrahu, koordinaci parkoviště i pomoc na stáncích.

ABC festival v Národním zemědělském muzeu

Security služby - maturitní ples Gymnázia Příbram

I eventy, jako jsou maturitní plesy si zaslouží profesionální ostrahu. Naši strážní se tentokrát postarali o zajištění kulturního domu a kontrolu vstupenek.

Maturitní ples Gymnázia Příbram

Akce Lyžebraní 2023 v režii TOP security

TOP security poskytuje pořadatelské služby pro eventové i jiné akce. Jak vše probíhalo při zajištění bezpečnosti na Lyžebraní 2023?

Lyžebraní 2023
další reference >
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize pořadatelských služeb a event security

Rádi se zůčastňujeme naplánovaných akcí a pravidelně vás s nimi seznamujeme. Přinášíme vám novinky a aktuality z oblasti pořadatelských služeb i z TOP Security.

Skvělý program, catering, hosté - to vše tvoří základ pro úspěšnou akci. Ale myslete i na bezpečnost hostů a majetku.

Lucie Červinková

02. 02. 2023

V rozhovoru s Pavlem Mikšátkem, obchodním a technickým ředitelem TOP security se dozvíte o spolupráci pořadatelů a bezpečnostní agentury.

Pavel Mikšátko

09. 08. 2022

Připravenost hasičů na okamžitý zásah je důležitá. Cvičný zásah našich zaměstnanců proběhl na jedničku a my víme, že v rámci služeb event security dokážeme vždy rychle ..

Václav Pasák

04. 10. 2021

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k pořadatelským službám a event security

Jaké pořadatelské služby nabízíte?

Během pořádání akcí různého typu zajistíme ochranu účinkujících i diváků, postaráme se o kontrolu při vstupu návštěvníků i kontrolu vjíždějících vozidel. Obstaráme komunikační techniku, zdravotní i požární dohled, zařídíme organizaci parkování nebo informační servis pro návštěvníky. Zajistíme hostesky, pyrotechnika, zpracujeme celkový plán.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní  nebo jiné služby. Navrhneme Vám vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.