Pořadatelé

Pořadatelé

Jsme připraveni se postarat o veškerou pořadatelskou činnost během vašich akcí. Klademe důraz na komunikaci a připravenost všech zaměstnanců na možné situace, které během akce mohou nastat. Připravujeme promyšlený postup ucelné služby pro každou akci zvlášť.

 • vlastní vývojové středisko
 • pečlivě vybraní, prověření a školení pracovníci
 • reprezentativní vystupování pracovníků
 • školení pracovníků na nečekané situace
 • propojení ostrahy a moderních technologií
 • pořadatelské služby poskytujeme 24/7
Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Reference v oblasti zajištění pořadatelů

Staráme se o to, aby byli naši klienti spokojení. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let. Poskytujeme služby pro více než 200 klientů po celé ČR a každý z nich je pro nás důležitý. Rádi se postaráme o pořadatelskou činnost při regionálních akcích a větších událostech v Praze, Brně i dalších městech.

Creepy Teepee 2017

Festival alternativní hudby soustředěný na nejaktuálnější dění na hudební scéně proběhl mezi 7. a 9. červencem 2017.

Creepy Teepee 2017

Creepy Teepee 2016

Společnost TOP security, stejně jako v několika předchozích letech zajistila pořadatelskou službu pro osmý ročník přehlídky světové alternativní hudby Creepy Teepee

Creepy Teepee 2016

Creepy Teepee 2015

Každoročně naše bezpečnostní agentura TOP security zajišťuje pořadatelskou službu festivalu Creepy Teepee v Kutné Hoře.

Creepy Teepee 2015
další reference >

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Zdarma Vám navrhneme vhodné řešení.
Bezplatná konzultace. Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

Novinky, zajímavosti a články z divize zajištění pořadatelů

Sledujte s námi novinky a aktuality z oblasti pořadatelských služeb. Přinášíme moderní trendy a nové postupy i aktuality z centra dění v TOP Security.

Společnost TOP security, stejně jako v několika předchozích letech zajistila pořadatelskou službu pro osmý ročník přehlídky světové alternativní hudby Creepy Teepee, kt..

26. 07. 2016

Dne 17.10.2015 firma TOP security sponzorsky zajišťovala pořadatelskou službu nadačního hokejového utkání...

20. 10. 2015

Každoročně naše bezpečnostní agentura TOP security zajišťuje pořadatelskou službu festivalu Creepy Teepee v Kutné Hoře.

24. 03. 2015

další články >

Časté dotazy a konkrétní informace k poskytnutí pořadatelů

Co vše zvládnou pořadatelé?

Úkolem pořadatelů je především zajistit hladký průběh akce a postarat se zejména o oblast bezpečnosti, prevence krádeží a nebezpečného jednání, zajistit ochranu majetku, organizaci návštěvníků a automobilů, uvádění účinkujících, podávání informací nebo závěrečný úklid po akci. K pořadatelské činnosti patří rovněž zajištění zdravotnického a požárního dohledu.

Je předem určený přístup pořadatelů nebo je každá akce pořádána individuálně?

Stejně jako v ostatních službách, tak i v pořadatelské činnosti přistupujeme ke každé akci individuálně a zaměřujeme se na to, kde se akce koná, kdo na ní bude vystupovat a tím pádem jaký typ návštěvníků dorazí, jak velká je akce, zda probíhá i doprovodný program, zda jde o akci v budově nebo na venkovním prostranství nebo zda je zvýšené riziko krádeží. Každá akce je pro nás samostatným projektem.

Působí v regionech lokální pobočky a manažeři?

Naše společnost působí po celé ČR a díky síti regionálních poboček jsme schopni poskytnout služby ve špičkové kvalitě v jakékoli částí republiky. Naše centrály najdete v Praze a v Uherském Hradišti, v dalších regionech pak provozujeme pobočky, které obstarávají regionální manažeři. Působíme zejména v těchto oblastech: Brno, Břeclav, České Budějovice, Jihlava, Kutná Hora, Liberec, Olomouc, Ostrava, Praha, Prostějov, Přerov, Příbram, Teplice, Uherské Hradiště, Zlín, a další..

Využíváte kmenové či agenturními pracovníky?

Strážné, ozbrojenou ostrahu i ostrahu se psem nenajímáme u externích agentur, ale sami zaměstnáváme. A proto vám můžeme garantovat abnormální profesionalitu a kvalitu odvedené práce za všech okolností. Naši strážní dohlédnou na administrativní a obchodní centra, hotely, bytové a rezidenční komplexy, výrobní podniky, logistické areály, sklady, státní instituce, zdravotnická zařízení a další objekty. Přizpůsobíme se vašim potřebám. Ozvěte se nám i v případě, že budete potřebovat speciální strážní  nebo jiné služby. Zdarma vám navrhneme vhodnou strategii.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 50.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Co Vás odlišuje od konkurence?
 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence zdarma
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 50.000.000,00 Kč
Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jak dostupný je manažer zakázky?

Manažer zakázky nebo jeho zástup jsou dostupní 24 hodin denně s dojezdem do  2 hodin, to je však maximální čas, reálně jsou při mimořádné události dostupní do 30 minut.

Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.