V září jsme v TOP security nezaháleli

Ostraha stavby v Praze, zajištění bezpečnosti na vysokoškolských kolejích, ostraha zámku Kačina a řada dalších zakázek nás potkala v září. V prvním podzimním měsíci jsme v TOP security rozhodně nezaháleli. Čekalo nás plno zajímavých zakázek a řada úkolů, ke kterým jsme se postavili čelem a odvedli 100% práci.

Jaké zakázky nás v září potkaly?

  • Na začátku září jsme začali s noční ostrahou vysokoškolských kolejí na pražském Jarově pro Vysokou školu ekonomickou.
  • 14. odstartovala také ostraha stavby nedaleko Palmovky v Praze. Na místě, v ulici Pod Plynojemem, máme přistavený karavan sloužící jako zázemí pro mobilní fyzickou ostrahu.
  • Zámek Kačina, dějiště akce „Vinobraní na Kačině“ a výstavy zemědělské techniky si vzal na starost náš zkušený pracovník ostrahy, který zde již v minulosti působil jako fyzická ostraha. Tentokrát měl za úkol ohlídat během dvou nocí (11. a 12. 9.) venkovní stan, vystavené stroje a vybavení.
  • 11.-13.9. jsme také byli přítomni na akci Městské části Praha 14 s názvem VOLNOFEST. Referentka z ÚMČ se na nás obrátila narychlo po odvolání původně objednané agentury. Objednávka proběhla 8. 9. a 11. 9. už byl náš pracovník ostrahy na místě, aby dohlížel na bezpečnost návštěvníků. Za tuto zakázku jsme si vysloužili pochvalu.
  • K dalším akcím, které jsme střežili byla akce časopisu Svět motorů na parkovišti OC Letňany-13. 9. Návštěvníci si zde mohli prohlédnou nové modely mnoha značek vozů a ve všech se také mohli svézt.
  • Od 15.9. provádíme ostrahu 24/7 v nové budově The FIZZ v pražských Holešovicích. U této zakázky hraje roli znalost anglického jazyka, který musí ostraha ovládat.
  • Na úplném konci září jsme domluvili také odborné zajištění obsluhy EPS 24/7 v hotelu v centru Prahy. Opět šlo o velmi rychlou akci. Klient si nás vybral díky dřívější spolupráci. V pátek 25. 9. se vše domluvilo a po víkendu a svátku 29. 9. už byli naši pracovníci na zaškolení přímo v hotelu.

Pozornost věnujeme samozřejmě i ostraze 73 objektů, kde probíhá spolupráce dlouhodobě. Provádíme zde pravidelné kontroly, reagujeme na podněty klientů a přicházíme s návrhy na zlepšení.

Těšíme se, co nám přinese měsíc říjen. Jsme stále připraveni okamžitě reagovat na potřeby všech klientů a zajistit jak služby fyzické ostrahy, tak navrhnout a zrealizovat kompletní zabezpečení pro všechny typy objektů. Samozřejmostí je spolehlivost, efektivita a kvalita všech našich služeb.

Galerie

Mobilní ostraha stavby Palmovka (4) Mobilní ostraha stavby Palmovka (3) Mobilní ostraha stavby Palmovka (2) Mobilní ostraha stavby Palmovka (1) Akce na zamku Kacina 2 Akce na zamku Kacina Ostraha akce OC Letnany (7) Ostraha akce OC Letnany (10) Ostraha akce OC Letnany (5) Ostraha akce OC Letnany (4)

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice