Zabezpečení na zámku Brtnice v souladu s požadavky památkářů

Naši zkušení pracovníci si poradili jak s výškovými pracemi, tak s pečlivou instalací bezpečnostních systémů v historicky chráněném objektu.

O přípravě zabezpečení pro kulturní akci na zámku Brtnice jsme již psali zde: Zabezpečení výstavy „Hudba v obrazech, obrazy v hudbě“ na zámku Brtnice

Zámek Brtnice je chráněn jako národní kulturní památka, a tak jsme přistupovali i k zabezpečení. Velká část objektu je v havarijním stavu, a tak bylo při montáži nutné využít moderního vybavení pro práce ve výškách, kdy naši pracovníci proškolení na výškové práce vynaložili veškeré úsilí, aby s opatrností a bez jakéhokoliv zásahů do objektu, který by nebyl v souladu s požadavky památkářů, instalovali zařízení pro zabezpečení zámku. Při všech pracích jsme nezatěžovali zchátralé konstrukce budovy.

Objekt je pod drobnohledem kamer a detektorů PZTS a celý zámek je zabezpečen tak, aby nic nenarušovalo historický ráz budovy. Většina technologií je proto pečlivě maskovaná. Z pochopitelných důvodů není samozřejmě možné zveřejnit všechny prvky zabezpečení.

TOP security také operativně podala pomocnou ruku i pro vyřešení závad v elektroinstalaci (230 V) a rovněž podporujeme rekonstrukci zámku. I objekty, které teprve čekají na obnovu, mohou sloužit jako místo kulturních a společenských akcí a my jsme rádi, že jsme mohli pomoci při realizaci výstavy „Hudba v obrazech, obrazy v hudbě“, která se na zámku Brtnice bude konat až do září 2021.

Pro klienta zajišťujeme:

  • Montáž zabezpečovacích systémů

Galerie

Topsecurity - 668 Topsecurity - 673 Topsecurity - 672 Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice