Zabezpečení na zámku Brtnice v souladu s požadavky památkářů

Naši zkušení pracovníci si poradili jak s výškovými pracemi, tak s pečlivou instalací bezpečnostních systémů v historicky chráněném objektu.

O přípravě zabezpečení pro kulturní akci na zámku Brtnice jsme již psali zde: Zabezpečení výstavy „Hudba v obrazech, obrazy v hudbě“ na zámku Brtnice

Zámek Brtnice je chráněn jako národní kulturní památka, a tak jsme přistupovali i k zabezpečení. Velká část objektu je v havarijním stavu, a tak bylo při montáži nutné využít moderního vybavení pro práce ve výškách, kdy naši pracovníci proškolení na výškové práce vynaložili veškeré úsilí, aby s opatrností a bez jakéhokoliv zásahů do objektu, který by nebyl v souladu s požadavky památkářů, instalovali zařízení pro zabezpečení zámku. Při všech pracích jsme nezatěžovali zchátralé konstrukce budovy.

Objekt je pod drobnohledem kamer a detektorů PZTS a celý zámek je zabezpečen tak, aby nic nenarušovalo historický ráz budovy. Většina technologií je proto pečlivě maskovaná. Z pochopitelných důvodů není samozřejmě možné zveřejnit všechny prvky zabezpečení.

TOP security také operativně podala pomocnou ruku i pro vyřešení závad v elektroinstalaci (230 V) a rovněž podporujeme rekonstrukci zámku. I objekty, které teprve čekají na obnovu, mohou sloužit jako místo kulturních a společenských akcí a my jsme rádi, že jsme mohli pomoci při realizaci výstavy „Hudba v obrazech, obrazy v hudbě“, která se na zámku Brtnice bude konat až do září 2021.

Pro klienta zajišťujeme:

  • Montáž zabezpečovacích systémů

Galerie

Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity Topsecurity

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice