Areály

Zabezpečení a ostraha areálů

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní, kteří mohou být ozbrojeni nebo mohou mít služebního psa. Pro zabezpečení areálů využíváme moderní zabezpečovací systémy. Pracujeme kvalitně a efektivně.

  Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9
  1. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti ostrahy a zabezpečení areálů na míru pro vás vypracujeme analýzu bezpečnostních rizik. Podle té navrhneme účinná a efektivní opatření vedoucí k minimalizaci vniknutí nežádoucích osob na pozemek, krádeží, vandalismu a dalších nežádoucích jevů.
  2. Pro ostrahu areálů využíváme pouze vlastní vyškolenou fyzickou ostrahu, která je specializovaná na obchůzkovou činnost po areálu, kontrolu zavazadel, osob a vozidel u vjezdů, dokumentů, obsluhu vrátnice nebo recepce, vydávání vstupních karet, klíčů a čipů, monitoring zabezpečovacích systémů a další související činnosti. Praktická je ostraha se psem, případně lze využít ozbrojené ostrahy.
  3. Ostrahu areálů provádíme 24 hodin denně nebo ve smluvených časech. Fyzická ostraha zajišťuje pravidelné i namátkové obchůzky, během kterých zjišťuje stav oplocení, kontroluje uzamčení budov, sleduje pohyb osob a aktivně reaguje na rizikové situace.
  4. Navrhneme pro vás zabezpečovací systémy s ohledem na rozlohu a zaměření vašeho areálu (jiné požadavky na zabezpečení má ostraha logistického areálu, jiné vyžaduje ostraha průmyslového areálu atd.). Efektivně je zkombinujeme s činností fyzické ostrahy. Tato kombinace vede nejen k maximalizaci zabezpečení, ale také k úspoře nákladů.
  5. Zajistíme instalaci moderních poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů, perimetrických systémů, kamerových systémů, elektronické požární signalizace, přístupových systémů nebo elektronické vrátnice. Propojíme technologie střežící perimetr s kamerovým systémem, který lze kombinovat s reproduktory a nastavitelnými světlomety. Při zjištění vstupu do chráněného perimetru se kamery a reflektory mohou automaticky zaměřit na dané místo a ostraha může pomocí reproduktorů upozornit konkrétní osobu, že se nachází ve střeženém pásmu
   .
  6. V rámci ostrahy a zabezpečení velkých venkovních areálů nabízíme také služby facility managementu, kdy se postaráme technický facility management a o údržbu pozemku. Zajistíme péči o zeleň, sekání trávníků, hrabání listí a úklid sněhu. Disponujeme vlastní zahradní technikou a zkušeným personálem.

  Reference v oblasti ostrahy a zabezpečení areálů

  Zajistili jsme jednorázovou ostrahu areálu u NZM

  Poskytli jsme služby denní a noční ostrahy areálu u Národního zemědělského muzea během ABC festivalu.

  ABC festival v Národním zemědělském muzeu

  Zimní údržba areálu Wrigley s novou čtyřkolkou

  Kromě zabezpečení areálu se staráme také o jeho údržbu. S novým moderním traktůrkem s radlicí nám půjde úklid sněhu ještě snadněji a rychleji.

  Novinka: Zimní údržba areálu Wrigley s moderní čtyřkolkou

  Noční ostraha areálu kempu Camping 2000

  Ostrahu areálu kempu Camping 2000, kam se sjely dvoustopé vozy putující po Evropě pod záštitou CRUM eventravel, jsme zvládli na jedničku..

  CRUM eventravel
  další reference >
  předěl

  Přijďte se osobně podívat na naše reference z oblasti zabezpečení areálů.

  Vezmeme vás do některého z námi střežených areálů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

  chci vidět referenci naživo

  objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

  Novinky, zajímavosti a články z divize ostrahy a zabezpečení areálů

  Spolehnout se na profesionálně vycvičené strážné je vždy přínosem. Ostraha, která ví kdy, kde a jak zasáhnout, je pro vás benefitem.

  Václav Pasák

  27. 05. 2024

  Předcházet bezpečnostním rizikům znamená znát slabiny a vědět, jak je řešit. Na co je dobré se zaměřit a s čím vám můžeme pomoci?

  Lucie Červinková

  05. 02. 2024

  Že může kamerový systém dohlížející na parkoviště zjednodušit provoz a zvýšit zabezpečení areálů? Ale jistě že ano. Má i další řadu výhod.

  Lucie Červinková

  13. 12. 2023

  další články >

  Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

  Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

  RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

  Napište nám

  Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
  Odpovíme do 24 hodin.

  Informace o zpracování osobních údajů

  stáhnout PDF

  Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.