Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme možnost využít fyzickou ostrahu v případě, kdy je potřeba zabezpečit krátkodobě určitý prostor nebo oblast, která se postupně přesouvá (konkrétně například stavba silnic, dálnic, rozlehlejších bytových výstaveb atd.) a která vyžaduje ostrahu 24h denně.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 725 677 066 Oderská 333/5, Praha 9

Reference v oblasti mobilní fyzické ostrahy

Na prvním místě je pro nás spokojenost klientů, kterým se snažíme vždy poskytnout služby ve vysoké kvalitě. Jsme rádi, že někteří z více než 200 klientů s námi zůstávají 10 i více let a že můžeme službami pokrýt celou ČR. Mobilní fyzická ostraha je nedílnou součástí našich služeb, a to jak v Praze a jejím okolí, tak v ostatních regionech.

Zabezpečujeme mobilní ostrahu stavby na Černém Mostě

Pro klienta provádějícího 3. etapu výstavby zabezpečujeme služby mobilní fyzické ostrahy přímo na místě stavby, kde střežíme techniku a stavební materiál.

Zajištění mobilní ostrahy stavby na Černém Mostě

FOTOGALERIE: Mobilní fyzická ostraha staveb STRABAG a.s.

Během spolupráce se společností STRABAG a.s. jsme již několikrát využili jak klasickou, tak mobilní fyzickou ostrahu. I letos v létě jsme poskytli ostrahu hned na několika stavbách.

FOTOGALERIE: STRABAG – ostraha staveb a stavebních strojů

Mobilní fyzická ostraha stavebních strojů - dálnice D10

Při výstavbě dálnice D10 vsadil klient na naše služby mobilní fyzické ostrahy. Velkou roli při výběru bezpečnostních služeb hrála dobrá zkušenost s naší agenturou v minulosti.

Ostraha stavebních strojů – D10
další reference >
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference z oblasti zabezpečení pomocí mobilní fyzické ostrahy.

Vezmeme vás do některého z námi střežených míst s mobilní fyzickou ostrahou a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Novinky, zajímavosti a články z divize mobilní fyzické ostrahy

Veškeré informace a novinky z oblasti mobilní fyzické ostrahy vám umožní přiblížit si svět TOP security a celkově služby bezpečnostní agentury. Sledujte spolu s námi nejnovější trendy a moderní technologie.

Zajišťujeme ostrahu i tam, kde se hlídané místo postupem času přesunuje a je potřeba měnit působiště ostrahy podle aktuálních potřeb.

Top Security

18. 01. 2019

Společnost TOP Security zajistila pro klienta STRABAG a.s. nepravidelnou ostrahu stavebních strojů a nákladních vozidel při opravách úseku dálnice D10 v průběhu měsíce ..

Václav Pasák

28. 09. 2018

Společnosti NOKIKA s.r.o začala 19. 9. 2018 poskytovat týdenní služby ostrahy a ochrany majetku pro firmu Raeder & Falge s.r.o. Ta provádí frézování a položení nového p..

Václav Pasák

20. 09. 2018

další články >

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.