Požární ucpávky

Požární ucpávky - návrh, montáž, revize, servis

Požární ucpávky působí jako pasivní zabezpečení proti šíření požáru v budovách. Naši zkušení technici se postarají o dodávku, montáž i revize požárních ucpávek, poskytneme rovněž protokol o kontrole požárních ucpávek. Vycházíme z dlouholeté praxe a odborných zkušeností.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 895 855 Oderská 333/5, Praha 9
  1. Požární ucpávky jsou součástí požární ochrany a montují se dle požadavků požárně bezpečnostního řešení na místa požárních prostupů jako jsou kabelová nebo potrubní vedení. Odbornou montáž provedou naši technici proškolení v požární ochraně.
  2. Montáž požárních ucpávek se provádí jak na novostavbách, tak v budovách, kde došlo k zásahu do požárních úseků. Provádíme realizace požárních ucpávek ve všech typech budov.
  3. Po montáži se postaráme o pravidelné kontroly a revize ucpávek, jejichž součástí je vypracování protokolu o kontrole požárních ucpávek a kniha požárních ucpávek.
  4. Poskytujeme požární ucpávky od prověřených dodavatelů. Instalujeme kazety určené k zabetonování i dodatečné montáži, flexibilní manžety, protipožární bandáže, pásky, polštáře, tvarovky, tmely, pěny i malty.
předěl

Přijďte se podívat na naše reference osobně.

Vezmeme vás do některého z námi střežených objektů a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.