Fyzická ostraha Teplice

Fyzická ostraha Teplice

Jsme specialisty na zajištění bezpečnosti. Poskytujeme služby fyzické ostrahy pro Teplice a okolí. V této oblasti působíme dlouhá léta a máme ji velmi dobře zmapovanou. Obraťte se na nás a nechte si navrhnout fyzickou ostrahu na míru. Zajišťujeme ostrahu objektů, akcí, osob nebo můžeme asistovat při převozu cenin. Disponujeme vlastním výcvikovým centrem a ostrahu provádí profesionálně proškolení strážní, kteří odvádí práci ve 100% kvalitě. Dokážeme efektivně propojovat služby fyzické ostrahy s využitím moderních zabezpečovacích systémů, které lze napojit na pult centrální ochrany. Navrhujeme účinná řešení a vždy se snažíme nalézt nejoptimálnější způsob zabezpečení komerčních i soukromých objektů. Sledujeme aktuální trendy a využíváme moderní postupy. Kontaktujte nás.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Masarykova třída 314/150, Teplice

Kontaktní osoba pro Teplice

Kontakt - Bezpečnostní agentura TepliceMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Teplice
Václav Pasák
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Služby fyzické ostrahy poskytované v Teplicích

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Masarykova třída 314/150, Teplice
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Teplice.

Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Teplicích

Co Vás odlišuje od konkurence?

 • Více než 20 let zkušeností
 • Poskytujeme náhradní plnění
 • Působíme po celé ČR
 • Vysoká profesionalita a odbornost personálu
 • Inteligentní propojení fyzické ostrahy a bezpečnostních technologií
 • Nově vzniklé požadavky zrealizujeme i do 24 hodin
 • Vlastní technické vývojové středisko
 • Spolupracujeme se špičkovými světovými dodavateli
 • Poradenství v oblasti bezpečnostních situací a technologií
 • Vysoké standardy strážných
 • Analýza bezpečnostních rizik a prevence
 • Jsme držiteli certifikátů ISO
 • Pojištění min. 200.000.000,00 Kč

Jak často své pracovníky doškolujete?

Pracovníci jsou doškolováni v pravidelných ¼ letních cyklech. Menší školení na provozní systémy probíhají i v měsíčních intervalech.

Jsou Vaši zaměstnanci prověřeni?

Jsme si vědomi toho, že vedle bezpečnosti se potřebujete také skvěle prezentovat. Proto nezaměstnáváme cizince, ale pouze Čechy, případně Slováky. Provádíme pečlivý výběr, pravidelná školení a prověrky. Zajišťujeme vaši bezpečnost a zároveň spolu s vámi vytváříme skvělý první dojem.

Jste pojištěni?

Pro případ mimořádné události je společnost TOP security s. r. o. pojištěna u České Pojišťovny s výší plnění dle požadavku klientů, standardně 200.000.000,00 Kč.

Máte certifikaci ISO?

Jsme držiteli těchto certifikátů:

 • ISO 9001 (Systém managementu kvality organizace)
 • ISO 27001 (Systém managementu ochrany informací)
 • ISO 14001 (Systém environmentálního managementu v oboru)
Poskytujete náhradní plnění?

V České republice má každá společnost ze zákona povinnost zaměstnat na každých 25 zaměstnanců jednu osobu zdravotně postiženou. Pokud tak neučiní, je povinna odvést do státního rozpočtu každoročně 2,5 násobek průměrné mzdy v ČR za každou osobu zdravotně postiženou, kterou dle výše uvedené povinnosti nezaměstná. Alternativním splněním této povinnosti je odběr zboží či služeb, na kterých se podílí osoby zdravotně postižené, tzv. náhradní plnění. Takto odebrané zboží či služby musí co do objemu odpovídat sedminásobku průměrné mzdy v ČR. Společnost TOP security poskytuje náhradní plnění prostřednictvím své sesterské společnosti NOKIKA s.r.o.

Kde všude v Teplicích poskytujete služby fyzické ostrahy?

Služby naší fyzické ostrahy je možné využít v rámci celé ČR. Ostraha je dostupná jak pro centrum Teplic, tak pro městské části Hudcov, Nová Ves, Prosetice, Řetenice, Sobědruhy, Trnovany. Postaráme se i o zajištění ostrahy pro okolní obce Krupka, Proboštov, Jeníkov, Modlany, Lahošť, Srbice, Újezdeček, Zabrušany, Novosedlice, Bystřany, Dubí, Kladruby a Košťany. Díky dobré znalosti celé oblasti dokážeme navrhnout ostrahu s ohledem na místní bezpečnostní poměry.

Jaké další služby v Teplicích poskytujete?

V bezpečnostní agentuře TOP security poskytujeme komplexní služby zabezpečení jak pro firmy, tak pro soukromé objekty. Doporučujeme efektivně kombinovat fyzickou ostrahu s moderními zabezpečovacími systémy.
Mezi ty patří zejména:

Pro firmy, areály, sklady i další typy objektů v Teplicích a okolí nabízíme vlastní systém elektronické vrátnice, který lze upravit na míru vašich potřeb. Kromě toho poskytujeme služby korporátní bezpečnosti, výkonný facility management, který zahrnuje administrativní FM i technický FM, péči o zeleň, úklidové a recepční služby. Rádi vám pomůžeme s návrhem ostrahy na míru, s montáží, servisem i revizemi zabezpečovacích systémů i s nastavením dalších služeb, které zlepší zabezpečení objektů a zefektivní vaše procesy.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.