Fyzická ostraha Kladno

Fyzická ostraha Kladno

Bezpečnost našich klientů je pro nás prvořadá, a proto nabízíme pouze kvalitní a prověřené služby v oblasti ostrahy osob, majetku a budov. Kladno se svou průmyslovou historií i moderní tváří pro nás představuje dobře známé prostředí a víme, co od něj můžeme očekávat. Pracovníci fyzické ostrahy jsou profesionálně vyškoleni, seznámeni s okolím a připraveni k akci v celé kladenské metropoli i blízkém okolí. Z dlouholetých zkušeností víme, že fyzická ostraha v kombinaci s moderními elektronickými zabezpečovacími systémy je nejúčinnějším způsobem, jak zajistit dokonalou ochranu a v našem vývojovém středisku proto stále pracujeme na inovacích v technických řešeních zabezpečení i ve způsobech, jak přistupovat k fyzické ostraze. Sledujeme moderní trendy, které aplikujeme do našich služeb, abychom klientovi poskytli vždy to nejlepší. Dáváme si záležet na individuálním přístupu ke každé zakázce a věříme, že zkušenosti, ze kterých vycházíme jsou nejlepší cestou k dobře odvedené práci. Pokud uvažujete o tom, jaké zabezpečení by pro vás bylo nejvhodnější, kontaktujte nás a společně najdeme efektivní řešení.

Poslat poptávku info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Kladno

Kontaktní osoba pro Kladno

Kontakt - Bezpečnostní agentura KladnoMapa - pokrytí bezpečnostní agentura Kladno
Václav Pasák
E-mail: pasak@topsecurity.cz
Telefon: +420 724 895 855

Služby fyzické ostrahy poskytované v Kladně

Průmyslové objekty

Průmyslové objekty

Poskytujeme komplexní služby v oblasti komerční bezpečnosti. Naši pracovníci patří k nejlépe vyškoleným.

detail služby
Administrativní budovy

Administrativní budovy

Zajišťujeme bezpečnostní služby pro administrativní budovy. Perfektně vyškolená a spolehlivá ostraha. Profesionální a reprezentativní recepční.

detail služby
Sportovní a společenské akce

Sportovní a společenské akce

Na klíč zajišťujeme ostrahu sportovních utkání, koncertů a společenských akcí, včetně zdravotnického a požárního dohledu.

detail služby
Stavby

Stavby

Zajištění staveb, monitoring prostoru, zamezení přístupu nepovolaným osobám na staveniště prostřednictvím mobilních vstupních terminálů.

detail služby
Logistická centra

Logistická centra

Poskytujeme bezpečnostní služby pro logistická centra. Efektivní zabezpečení areálů, budov a vjezdů zajistí školení strážní.

detail služby
Retail

Retail

Poskytujeme fyzickou ostrahu i elektronické zabezpečení prodejen. Máme více než 20 let zkušeností.

detail služby
Veřejná správa

Veřejná správa

Nabízíme profesionální ostrahu budov spadajících pod veřejnou správu. Poskytujeme kompletní služby s vysokou kvalitou.

detail služby
Památkové objekty

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy s ohledem na historickou hodnotu střežených míst. Vstřícně řešíme požadavky každého klienta.

detail služby
Hotely a ubytovací zařízení

Hotely a ubytovací zařízení

Provádíme služby spojené se zajištěním bezpečnosti v objektech určených k ubytování hostů. Profesionální služby, kvalitní reprezentace.

detail služby
Školy

Školy

Ochránit děti během jejich pobytu ve škole se stává důležitým tématem nejen pro rodiče, ale také ředitele škol. I naše společnost myslí na bezpečnost ve školách.

detail služby
Nemocnice

Nemocnice

Postaráme se o maximální bezpečnost pacientů i personálu zdravotnických zařízení prostřednictvím fyzické ostrahy a zabezpečovacích systémů.

detail služby
Bytové domy a SVJ

Bytové domy a SVJ

Zajistíme celkové zabezpečení bytových domů (SVJ) s využitím moderních technologických systémů. Váš klidný spánek je pro nás prioritou.

detail služby
Areály

Areály

Poskytujeme kompletní bezpečnostní služby pro soukromé i komerční areály. Ostrahu areálů zajišťují důkladně proškolení strážní.

detail služby
Sklady

Sklady

Realizujeme profesionální ostrahu skladů, kontrolu zboží, zaměstnanců i obsluhu bezpečnostních systémů. Kvalitně a spolehlivě.

detail služby
Osobní doprovody

Osobní doprovody

Postaráme se o vaši bezpečnost v průběhu obchodních jednání, při návštěvě akcí, poskytneme asistenci v krizových situacích. Profesionálně a diskrétně.

detail služby
Bezpečnostní převozy

Bezpečnostní převozy

Pro významné klienty zajišťujeme bezpečnostní doprovody a asistence během služebních cest do ČR a zahraničí. Zajišťujeme bezpečnostní převozy cenin.

detail služby
Mobilní fyzická ostraha

Mobilní fyzická ostraha

Nabízíme služby fyzické ostrahy s krátkodobým využitím nebo na místech, kde se zabezpečovaný prostor přesouvá podle potřeb klienta.

detail služby
PCO

PCO

Nabízíme napojení na technicky vyspělé dohledové centrum zajišťující ostrahu firemních i soukromých objektů. profesionální služby 24 h denně, 7 dní v týdnu.

detail služby
Solární elektrárny

Solární elektrárny

Zajistíme zabezpečení solárních panelů pomocí moderních bezpečnostních technologií a fyzické ostrahy. Eliminujeme krádeže, vandalismus.

detail služby

Hledáte jinou službu? Máte nějaký dotaz? Kontaktujte nás:

Poslat dotaz info@topsecurity.cz +420 724 904 909 Kladno
předěl

Přijďte se osobně podívat na naše reference fyzické ostrahy Kladno.

Vezmeme vás do některé z námi střežených budov a předvedeme vám, jak naše bezpečnostní agentura funguje v reálném provozu.

chci vidět referenci naživo

objednávky prohlídek referencí naživo také na tel. čísle +420 724 904 909

Časté dotazy a konkrétní informace k fyzické ostraze v Kladně

Služby v oblasti fyzické ostrahy v Kladně

Fyzická ostraha v Kladně představuje tým zkušených profesionálů, který se stará o střežení průmyslových objektů, jako jsou haly, dílny, výrobní závody, garáže nebo sklady i bytových komplexů, kancelářských budov, hotelů, nemocnic, obchodních a kulturních center či soukromých budov. Podle požadavků klienta zajišťují ostrahu strážní v uniformě, obleku nebo v civilu, a kromě klasické ostrahy nabízíme také ozbrojenou ostrahu nebo ostrahu se psem. Na naše profesionální služby se můžete spolehnout rovněž při převozech peněz a cenin nebo při zajištění kulturních, sportovních i společenských akcí. Rovněž se postaráme o spolehlivý chod vaší recepce, zajistíme úklid budov nebo promyšlený facility management.

Již několik sezón zajišťujeme pořadatelskou služby hokejovému kluby Rytíři Kladno. Jsme jejich věrnými fanoušky a jezdíme fandit jako doprovod na různá utkání po celé ČR.

Další služby, které by vás mohly zajímat:

Při využití fyzické ostrahy v Kladně doporučujeme kombinovat služby strážných s elektronickými zabezpečovacími systémy. Propojením fyzické i elektronické ostrahy získáte dokonalý systém ochrany. Naše nabídka v oblasti elektronického zabezpečení zahrnuje:

Chytrým řešením komplexních služeb pro Vás umíme generovat zajímavé úspory.

Kde všude v Kladně poskytujete služby fyzické ostrahy?

Služby fyzické ostrahy poskytujeme v rámci celé ČR. Fyzická ostraha pro město Kladno je zaměřena nejen na jednotlivé městské části, ale také na jeho okrajové oblasti a přilehlé obce. Kladno, Rozdělov, Kročehlavy, Dubí, Vrapice, Švermov (Motyčín, Hnidousy) - to vše jsou části Kladna, kde je pro vás k dispozici profesionálně vyškolená fyzická ostraha.

Staráme se o více než 200 klientů po celé ČR

Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě. Jsme hrdí na to, že s naší bezpečnostní agenturou zůstáváte 10 i více let.

RegioJet AutoKabel Ogilvy Gask Strabag Žabka Aircraft Industries DENSO

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.