Zabezpečení firem

Bezpečnost firem je jedním ze zásadních úkolů v oblasti komerční bezpečnosti. U nás najdete profesionální služby podložené dlouholetou tradicí a zkušenostmi, na základě kterých přinášíme prověřená řešení. Pro účinně vytvořený systém ochrany firemní bezpečnosti, ať už jde o ochranu lidí nebo majetku, je zapotřebí počítat s tím, že různé firmy mají rozdílné požadavky. Liší se svojí činností jako například průmyslové výrobní objekty či administrativní

Bezplatná
konzultace

Zeptejte se nás. Zdarma Vám
navrhneme vhodné řešení.

budovy a jiné provozy. Velký vliv mají také typy provozů, počtem a velikostí místností, množstvím oken, vstupů, počtem zaměstnanců i typem osob, které do firem vstupují jako zákazníci nebo obchodní partneři. To vše ve svém plánování bezpečnostních procesů a studií zohledňujeme, a tím dokážeme i pružně reagovat na potřeby klienta. Naší snahou je poskytnout účinné zabezpečení formou fyzické ostrahy podpořenou moderními bezpečnostními technologiemi. Disponujeme vlastním pultem centrální ochrany, profesionálně vycvičenou zásahovou jednotkou i vývojovým střediskem. Naší prioritou je dokonalý soubor bezpečnostních procesů, jejichž dodržování a postupy vám přináší maximální přidanou hodnotu v úseku bezpečnosti osob a majetku.Jak postupovat pro zabezpečení vaší firmy?

 1. 1. Kontaktujte nás, popište nám problematiku, kterou chcete řešit.
 2. 2. V domluvený čas se k Vám přijedeme podívat. Vyhodnotíme současný stav objektu, doporučíme optimální řešení v poměru cena/efektivita s ohledem na požadovanou náročnost obsluhy i další požadované parametry.
 3. 3. Do 24 hodin předložíme vypracovaný návrh včetně cenové nabídky (vše zdarma).
 4. 4. Pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, zajistíme kompletní realizaci včetně výchozí revize a odborného zaškolení obsluhy.
 5. 5. Následné služby, které Vám garantujeme a můžete jich využít
 6. a) dlouhodobý servis (tj. dlouhodobě servisovatelný produkt)
 7. b) sepsání servisní smlouvy, která mimo zvýhodněných cen zahrnuje:
      - expresní servisní zásahy do 6, 12 a 24 hodin
      - hlídání zákonných revizí a jejich realizace
      - držení dispečinku 24/7

Jak poznáte kvalitní bezpeč. systém?

Bezpečnostní systém zásadně omezuje riziko fyzického ohrožení Vás i Vašeho majetku...

Kvalitní bezpečnostní systém Kvalitní bezpečnostní systém Kvalitní bezpečnostní systém

Proč si vybrat právě nás?

 • 20 let praxe v oboru bezpečnostních systémů
 • Odborně vyškolení a certifikovaní pracovníci
 • Kompletní záruční i pozáruční servis přímo od nás
 • Vysoký standard za přijatelné ceny
 • Systémy založené na moderních technologiích
 • Certifikace ISO 9001, ISO 27001, OHSAS 18001

Kvalitní bezpečnostní systémy

Nabízíme prvotřídní produkty. Máme vlastní technické vývojové středisko, nabízíme komplexní služby, poradíme si s čímkoliv.

Takhle pro Vás trénujeme naše zaměstnance Takhle pro Vás trénujeme naše zaměstnance Takhle pro Vás trénujeme naše zaměstnance

Jak realizujeme zakázku

Podívejte se, jak pracujeme se zakázkou od úvodní nabídky, přes implementaci, řízení až po inovace.

Jak realizujeme zakázku Jak realizujeme zakázku Jak realizujeme zakázku
 

Služby v oblasti zabezpečení firem

Staráme se o zabezpečení firem od malých podniků až po velké firmy s více pobočkami. Víme, jak přistupovat v případě požadavků na zajištění ochrany kanceláří, provozoven, prodejen, výrobních, skladovacích i průmyslových prostor. Z vlastních zkušeností doporučujeme propojení fyzické ostrahy a elektronických zabezpečovacích systémů.

Fyzická ostraha

Pro kvalitní monitoring firemních prostor můžete využít služeb našich školených strážných, kteří budou vaši firmu vhodně reprezentovat ve služebních uniformách, v obleku nebo pokud potřebujete zachovat diskrétnost, lze využít strážných v civilu. Kontrolu může provádět rovněž ozbrojená ostraha nebo ostraha se psem. Abyste vždy měli přehled o dění, lze využít pravidelných i náhodných pochůzek po objektech či kontrolu při vstupu nebo při odchodu osob z budov a firemních prostor. Naši strážní jsou pravidelně školeni a vědí, jak správně reagovat v jakékoli situaci.

EZS

Elektronické zabezpečovací systémy jsou dnes již standardem, který by neměl chybět v žádné firmě. Jejich největší výhodou je okamžitá schopnost reakce a možnost monitorovat i rozsáhlé komplexy s minimálními náklady na obsluhu. Pro kontrolu pohybu zaměstnanců a dalších osob po firmě se využívají moderní kamerové systémy, jejichž pokročilé funkce zvládnou například počítat osoby, rozpoznávat obličeje nebo SPZ aut na parkovišti či příjezdové komunikaci. Záznam můžete sledovat nejen živě, ale také ho uchovat a zpětně si ho přehrát na počítači nebo na mobilním telefonu. Vstup osob sledují rovněž elektronické přístupové systémy, které se dají vhodně napojit na docházkové a mzdové systémy. Díky nim umožníte vstup jen oprávněným osobám, a to rovnou v několika úrovních (například majitel firmy má umožněn vstup všude, podřízení jen tam, kam jim umožní vstupní čip, kód, přístupová karta, aplikace v mobilním telefonu či biometrické systémy reagující na otisk prstu). Svou firmu účinně ochráníte před nepovolením vniknutím nebo poškozením také pomocí čidel a detektorů reagujících na pohyb, otevření dveří nebo oken, tříštění skla, narušení obvodu pozemku, zaplavení vodou nebo na únik CO2. V těchto případech se spustí připojený alarm nebo se vyšle oznámení o poplachu na připojené mobilní zařízení či dohledové centrum pultu centrální ochrany, kde zprávu vyhodnotí proškolený pracovník a v případě potřeby vyšle zásahovou jednotku. V mnoha firmách je vhodné myslet také na bezpečí zaměstnanců, a proto nezapomínejte ani na elektronické požární zabezpečení. Díky němu budete včas varováni při vzniku požáru a předejdete škodám na majetku a snížíte riziko ohrožení zdraví svých zaměstnanců. S elektronickými zabezpečovacími systémy máte firmu pod dohledem kdykoli a odkudkoli.

Další služby

Kontaktujte nás i v případě, že chcete pomoci s bezproblémovým chodem v dalších oblastech firmy. Zajistíme pro vás kvalifikované recepční nebo vrátné, postaráme se o pravidelný nebo jednorázový úklid ve firmě nebo o profesionální administrativní a technický facility management.

Máte zájem o naše služby? Napište nám!

Působíme na celém území ČR

Na mapě jsou vyznačeny centrály, pobočky a spádové oblasti naší bezpečnostní agentury.
Centrály TOP Security
Pobočky TOP Security
Spádové oblasti

Proč vybrat nás?

 • Tradice od roku 1992
 • Náhradní plnění
 • Certifikace ISO
 • Člen asociace ASBS ČR a AGA
 • Pojištení min. 50 000 000 Kč
 • Profesionální služby
 • Odborně vyškolení zaměstnanci

Zobrazit všechny důvody >

© 1992 - 2018 TOP Security, s.r.o. | Ochrana osobních údajů | Cookies
Developed by Smartim.cz
zavřít

Poptávkový formulář