Divadlo Josefa Kajetána Tyla Plzeň

Divadlo Josefa Kajetána Tyla v Plzni je jedno z významných kulturních center ve městě a je také největším profesionálním divadlem v Plzni. Divadlo je tvořeno třemi scénami, a kromě divadelních představení pořádá větší či menší koncerty a neformální akce.

TOP security má tu čest od 1. 1. 2024 provádět fyzickou ostrahu Divadla J.K.Tyla a to jak ve historické budově Velkého divadla, tak i v nové budově Nové a Malé scény. Tato dlouhodobá zakázka je zaměřena především na zajištění bezpečnosti před začátkem představení, během něj i po skončení.

Během února 2024 bylo od klienta vyžádáno navýšení ostrahy divadla. Tento požadavek jsme okamžitě reflektovali, přijali jsme na pozice strážných šikovné brigádníky a během nejvytíženějších momentů provozu divadla, převážně ve večerních hodinách, kdy končí většina představení, jsme zvýšili ostrahu tak, aby byla pod dozorem nejen budova, ale především, abychom byli schopni zajistit bezpečnost návštěvníků.

Vzhledem k tomu, že fyzická ostraha kulturních objektů vyžaduje precizní vystupování a dokonalý vzhled strážných, dbáme nejen na proškolení našich pracovníků v rámci bezpečnostních dovedností, ale i v tom, jak působit reprezentativně, v souladu s danou pozicí a hlídaným objektem.

Pro klienta jsme zajistili:

Zajistíme ostrahu i vašeho objektu nebo akce

Máte i vy zájem o zabezpečení památkových nebo kulturních objektů, společenských nebo sportovních akcí? Jsme připraveni reagovat 24/7, vyhovět specifickým požadavkům na ostrahu nebo navrhnout fyzickou ostrahu a zabezpečení na klíč. Kontaktujte nás.

Galerie

Topsecurity

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice