Ostraha při rekonstrukci Cukrovarnického paláce v Praze

Hlídání stavby s historickou hodnotou vyžaduje maximální ostražitost našich zaměstnanců i zapojení profesionální techniky.

Senovážní náměstí v Praze je významným historickým bodem hlavního města. Při rekonstrukci historických budov, které se zde nacházejí, je proto nutné dbát zvýšené opatrnosti. Svou roli při ostraze takovéto stavby hraje dobře vyškolená ostraha, která dokáže intuitivně ovládat zabezpečovací techniku.

Pro klienta UBM Development Czechia s.r.o. zajišťujeme služby fyzické ostrahy a zabezpečení pomocí kamerového systému během stavebních prací na Cukrovarnickém paláci. Tato památkově chráněná budova je postupně rekonstruována a v budoucnu bude využívána jako hotel.

Strážní mají za úkol střežit venkovní prostory jednak z důvodu ochrany uskladněného stavebního materiálu, ale také z důvodu ochrany fasády objektu, která byla v minulosti znehodnocena sprejery. Fasáda byla očištěna a ostraha hlídá, aby se zde opět neprojevili vandalové. Úkolem fyzické ostrahy je také střežení vnitřních prostor objektu, zejména již vybudovaných ukázkových pokojů hotelu.

Objekt je střežen pomocí bezdrátového kamerového systému, který funguje bez omezení kabeláží, především kvůli tomu, aby nebylo nijak zasahováno do historické architektury. S postupující stavbou jsou kamery nastavovány tak, aby instalované lešení nebránilo výhledu kamer.

Celkový střežený prostor má 5700 m². Díky kombinaci fyzické ostrahy a spolehlivého kamerového systému dokážeme efektivně střežit celý prostor bez zbytečně vynaložených nákladů. Díky kamerám mají strážní přehled o dění po celém obvodu objektu na jednom místě a v případě potřeby jsou schopni okamžitě zasáhnout.

Pro klienta poskytujeme:

  • Služby fyzické ostrahy
  • Kamerový systém

Galerie

DSC - 3611 DSC - 3608 DSC - 3607 DSC - 3605 DSC - 3602 DSC - 3610

Napište nám

Máte zájem o naše služby? Potřebujete poradit v oblasti bezpečnosti? Zeptejte se nás. Navrhneme Vám vhodné řešení.
Odpovíme do 24 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů

stáhnout PDF

Stáhněte si naši firemní prezentaci a nabídku služeb ve formátu PDF.

S námi pomáháte

Je pro nás důležité, aby z našeho úspěchu měli radost a užitek i ti, kteří to
v životě nemají snadné. Proto naše bezpečnostní agentura pomáhá
a podporuje například pediatrické oddělení Fakultní nemocnice v Motole.

Více informací

Kariéra v bezpečnostní agentuře

Naši zaměstnanci patří k nejlépe vyškoleným v ČR. Nabízíme řadu firemních benefitů.
Zajímavé firemní akce, zázemí stabilní bezpečnostní agentury, která funguje již více než 20 let.
Našich zaměstnanců si vážíme.

Zobrazit volné pozice