Ondřej Šlechta

Ondřej Šlechta

Pracovní pozice: Manažer služeb korporátní bezpečnosti
Telefon: 704 870 910 E-mail: slechta@topsecurity.cz

Ondřej působí ve společnosti jako manažer služeb korporátní bezpečnosti. Stará se tak o specifické klienty a zajišťuje pro ně služby v oblasti vyšetřování, bezpečnostního poradenství, ochrany soukromí a informační podpory v souvislosti s prověřováním potenciálních obchodních partnerů nebo klíčových zaměstnanců. Ve společnosti TOP security působí od roku 2019. V minulosti realizoval projekty pro významné klienty z ČR i ostatních zemí EU a působil ve složkách státní správy.

Specializace:

  • Odborník v oblasti korporátní bezpečnosti

Publikované články

Využití zpravodajského know-how i moderních technologií se v současné době ukazuje jako jeden ze způsobů, jak odhalit nepřátelské jednání.

Ondřej Šlechta

24. 03. 2022

Zvýšený výskyt nepřátelského působení v kyberprostoru mířeného na korporace i státní aparát je jedním z hybridního charakteru vojenských operací.

Ondřej Šlechta

22. 03. 2022

V důsledku koronavirové pandemie a hackerských útoků se dá v následujících letech očekávat vzrůstající tlak na zvyšování zabezpečení zdravotnických zařízení...

Ondřej Šlechta

11. 03. 2022

Dnešní doba nás každým dnem přesvědčuje, že řada hrozeb, které ohrožují nejen provoz, ale i samotnou existenci firem a korporací, se jen zintenzivňuje.

Ondřej Šlechta

08. 11. 2021

Uspořádali jsme školení věnované tématu otevřených zdrojů a problematice ochrany soukromí.

Ondřej Šlechta

01. 06. 2020

Stali jsme se součástí jedné z nejvýznamnějších organizací v oblasti bezpečnostního managementu.

Ondřej Šlechta

19. 05. 2020

Pandemie nového koronaviru bude mít dopady nejen na komerční, ale i soukromou sféru a svým způsobem se dotkne každého z nás. Na co se připravit v oblasti bezpečnosti?..

Ondřej Šlechta

03. 04. 2020

Doba současné zdravotní krize se podepisuje i na chodu firem. Abyste své podnikání ochránili, zapracujte na business continuity.

Ondřej Šlechta

17. 03. 2020

Během podzimu loňského roku a na začátku roku letošního pracovali specialisté společnosti NOKIKA na projektu ochrany měkkých cílů školských zařízení v Ústeckém kraji...

Ondřej Šlechta

23. 01. 2020